آموزش هک پلی استیشن 4 به جیلبریک 6.72

sara_2656

کاربر سایت
Jan 27, 2008
8
آپدیت رو که میریزی فلش و آفلاین نصب میکنی اون هیچ ولی برای هک کردن حداقل یکبار باید بری یکی از سایتهای میزبان و هک کنی که قفل میشن.
اگر بازیاش رو نمیخوای بازیها و یوزر رو پاک کن ریست فکتری کن وهک اجرا کن.
نکنی بازیها قفل میشه معمولا دستگاه بن شدن مال اکانت با مستر کارت هکیه شاید با مستر کارت هکی زده که گفته دستگاهت بن میشه.
راستش من گفتم چون ورژن ابدیت پایین اه عملا وصل نمیشه به سرور سونی که بخواد بازی ها رو قفل کنه با این تفاسیر تمام سیوها و بازی های الان کنسول رو باید بیخیال شم و کنسول رو ریست فکتوری کنم کامل بعدش فریمور 6.72 و بعد هک رو انجام بدم درسته

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بچه های قدیمی خودمون زحمت کشیدن یه هاست دادن به اسم "مترو" که شاید کامل ترین هاست باشه در حال حاضر برای فریمور 6.72، و واقعا چند لول پرچم رو بالا بردن :D خودم چند روزه دارم از این هاست استفاده میکنم و فکر میکنم به اون پایداری لازم رسیده دیگه.
پیلود hen داخل این هاست هم ورژن 2.1.5 هست که همین چند روز پیش اومد و آخرین ورژنه. (البته هن 2.1.3 و حتی دو تا mira دیگه رو هم داره، ولی خب آخرین ورژن هن طبعا پایداری بیشتری داره) خلاصه بزنید رو کنسول و این دوستان رو هم دعا کنید.

لینک هاست:
metro672.novinspot.com

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
بچه های قدیمی خودمون زحمت کشیدن یه هاست دادن به اسم "مترو" که شاید کامل ترین هاست باشه در حال حاضر برای فریمور 6.72، و واقعا چند لول پرچم رو بالا بردن :D خودم چند روزه دارم از این هاست استفاده میکنم و فکر میکنم به اون پایداری لازم رسیده دیگه.
پیلود hen داخل این هاست هم ورژن 2.1.5 هست که همین چند روز پیش اومد و آخرین ورژنه. (البته هن 2.1.3 و حتی دو تا mira دیگه رو هم داره، ولی خب آخرین ورژن هن طبعا پایداری بیشتری داره) خلاصه بزنید رو کنسول و این دوستان رو هم دعا کنید.

لینک هاست:
metro672.novinspot.com

ممنون
اضافه شد به پست اول

• Like
Reactions: mobile1199

dimitri

کاربر سایت
Oct 26, 2009
48
نام
وحید
راستش من گفتم چون ورژن ابدیت پایین اه عملا وصل نمیشه به سرور سونی که بخواد بازی ها رو قفل کنه با این تفاسیر تمام سیوها و بازی های الان کنسول رو باید بیخیال شم و کنسول رو ریست فکتوری کنم کامل بعدش فریمور 6.72 و بعد هک رو انجام بدم درسته

سلام منم اکانت هکی داشتم رویه کنسول و مشکلی براشون پیش نیمد چون شما تا اخرین اپدیت رو نداشته باشی به psn وصل نمیشه کنسول

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
15/8/2020
پک کامل DLC های مورتال کمبت 11 نسخه دانلود ها به بازی اضافه شد (نایاب و کشف شده توسط خودم)
ممنون داداش اول بازی بعد آپدیت 1.11 و بعد هم اینو بریزیم اوکیه ؟
بعد یه چیز دیگه فقط شیوا و فوجین و روبوکاپ از اینا نمیاد رو 6.72 بقیه همه میاد درسته ؟

• Like
Reactions: SiminSecret

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
انقدر تو کفم ? من رو 5.5 موندم هنمم 1.8هه نه میتونم بک پورت بزنم نه میتونم بیام هک جدید کل بازی ها هم که تا الان اومده دان کردم.. چقدر دیگه طول میکشه یه استیبل صد در صد بیاد با خیال راحت یه بار وصل کنم به نت هک کنم تا آخر ?
و یه سوال اینکه کسی با extended storage مشکل نداره تو این ورژن؟

• Like
Reactions: Cyberpunk 2077

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر