آموزش هک پلی استیشن 4 با فریمور 7.02

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
بک پورت و اینا مگه برای حل همین مشکل نیست؟
یعنی بازی رو حتما باید بدون آپدیت با هزاران مشکل و بدبختی بازی کرد؟
یه بازی مثل days gone بدون آپدیت اصلا قابل بازی نیست
متن منو با دقت نخوندی
گفتم که تمام آپدیت هایی که تا فریم 7.02 منتشر شدن قابل استفاده اس.
مثلا ایول 3 تا اپدیت 1.03 که فریم 7.02 میخواد قابل اجراست ولی اپدیت 1.05 ش که فریم 8.03 میخواد قابل اجرا نیست

• Like
Reactions: paya.tasis

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
190544

خبر فوری

پیلود های فریمورهای 7.55 تا 8.00 منتشر شد.
اگر کنسول شما زیر 8 است کنسول خود رابه هیچ وجه اپدیت نکنید.

بزودی بازی لست 2 منتشر میشه و بک پورت 7.02 رو براتون قرار میدم.

• Like

srgerami

کاربر سایت
Aug 12, 2010
33
مودد وارفر داخل این ویدیو توضیح داده ک هنوز چیزی مشخص نیست فقط the flow یه نقطه ضعف که قبلا بابتش از سونی پول گرفته و بعدا پچ شده رو افشا کرده، احتمالا تا 7.51 هک بشه ولی در مورد 7.55 و 8 احتمالش کمتره

فعلا باید منتظر موند امیدوارم ک تا 8 هک بشه، من خودم میخوام بخرم و زیر 7.02 پیدا نمیکنم

PS4 Exploit Disclosed via TheFloW & PS4 7.55 / 8.00 Payloads - Don't Update!

آخرین ویرایش:

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
مودد وارفر داخل این ویدیو توضیح داده ک هنوز چیزی مشخص نیست فقط the flow یه نقطه ضعف که قبلا بابتش از سونی پول گرفته و بعدا پچ شده رو افشا کرده، احتمالا تا 7.51 هک بشه ولی در مورد 7.55 و 8 احتمالش کمتره

فعلا باید منتظر موند امیدوارم ک تا 8 هک بشه، من خودم میخوام بخرم و زیر 7.02 پیدا نمیکنم

PS4 Exploit Disclosed via TheFloW & PS4 7.55 / 8.00 Payloads - Don't Update!
دستگاه های نویه تو بازار هم بالاتر از ۷.۰۲
هستش ؟

• Like

alirezaspirit1362

کاربر سایت
Dec 20, 2020
4
دوست گرامی با احترام مگه اینجا تاپیک اموزش 7.02 نیست!!!؟پس اخرین اخبار هک 7.51 یا بالاتر بالاخره جاش اینجاس یا تو تاپیک اخرین اخبار هک!!!؟من تعجب میکنم واقعا چرا اینقدر تاپیک در خصوص این موارد دوستان ایجاد کردن,عزیزان همه بیاید یکجا باشید تا کاربران سردرگم نشن...الان تاپیک قدیم واسه اموزش هک بوده از قبل که همه این موارد میتونه اونجا مطرح بشه.

srgerami

کاربر سایت
Aug 12, 2010
33
دستگاه های نویه تو بازار هم بالاتر از ۷.۰۲
هستش ؟
من ک از چندتا فروشنده و سایت پرسیدم می گن نیست یا طفره می رن ک نداریم و نیست که بتونن بازی اکانتی بفروشن

برای 7.02 شانسه ممکنه باشه ممکنه نباشه ولی با 7.51 به احتمال زیاد میشه ps4 نو پیدا کرد
دست دوم ها ک 90 درصد 8 به بالان چند ماهه دنبال ورژن پایین تر می گردم

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
View attachment 187914

سلام خدمت همه ی دوستان

در این پست میخوام آخرین روش های منتشر شده روی فریمور 7.02 رو آموزش بدم.بلاخره 18 دسامبر sleirsgoevy هک 7.02 رو منتشر کرد و به مرور زمان هاست های مختلف ساخته شدن.

توجه کنید که تمام هاست ها از روش sleirsgoevy برای جیلبریک کردن استفاده میکنن و بعدش که کنسول آماده ی دریافت پیلود شد,فایل پیلود (هن 2.1.3 یا میرا ) توی کنسول توسط هاست بارگذاری میشه.پس تمام هاست ها یه روش دارن و فرقی توی انتخابشون نیست و صرفا ظاهرشون باهم فرق میکنه.

و حالا مراحل استفاده از جیلبریک:

1.شما باید اول کنسولتون رو به فریم 7.02 آپدیت کنید که آموزش آپدیت کردن توی انجمن هست و من ازش میگذرم. لینک دانلود فریمور 7.02

2.بعد از آپدیت کردن کنسول,حتما تیک آپدیت خودکار کنسول رو خاموش کنید.

View attachment 187908

3.به مرورگر کنسول وارد بشید و به یکی از هاست هایی که پایینتر معرفی میکنم وارد بشید.

View attachment 187910

4.فایل hen یا mira (من خودم هن رو پیشنهاد میکنم) رو انتخاب کنید.

5.وارد یه صفحه زیر میشید و باید منتظر بمونید.

View attachment 187911

6.از اونجایی که روش sleirsgoevy فعلا تنها روش موجوده,احتمالا چندین بار با not enough system memory مواجه میشید.که فقط ضربدر بزنید.تقریبا 1 تا 1.5 دقیقه ممکنه این ارور هر دفعه نشون داده بشه.

View attachment 187912

7.وقتی جیلبریک به درستی انجام بشه و جمله You're all set! براتون نمایش داده بشه کار تمومه و میتونید بازی هاتون رو از دیباگ سیتینگ نصب کنید و لذت ببرید.

View attachment 187913

ویدئو آموزشی:

معرفی انواع هاست ها:

هاست های ایرانی شامل : | PS4 Metro | و Night King v1.2 for 7.02 FW

هاست های خارجی هم زیادن ولی بهترینشون فعلا hakkuraifu هستش.

*نکته مهم برای حداقل کردن خاموشی روی 7.02:

بیشتر هاست های مختلف,مخصوصا ایرانی هاش,بخاطر اینکه هاستشون متفاوت باشه, ظاهرسازی میکنن و بک گراند یا مود های gta و... میذارن.
همین کار باعث میشه کش افلاین هاست هاشون بعد از دو سه بار استفاده خراب بشه و خاموشی زیاد داشته باشید.
بشخصه توصیه میکنم فقط و فقط از هاست خود sleirsgoevy استفاده کنید که هم اورجینال و ساده اس و بهتر کش افلاین میشه و هم اینکه اخرین اپدیت ها اول توی این هاست قرار میگیره.

هرسوالی داشتید بپرسید تا من یا بقیه دوستان راهنماییتون کنیم تا از هک لذت ببرید.
ps4 بن دائم شده رو میشه با این روش جیلبریک کرد؟

alibax25

کاربر سایت
Jul 18, 2020
121
ps4 بن دائم شده رو میشه با این روش جیلبریک کرد؟
بن شدن یعنی کنسولت نمیتونه به psn وصل بشه و برای همین نمیتونی اکانت قانونی بگیری ولی وقتی جیلبریک میکنی کاری با psn نداری، پس اگر ورژن کنسولت 7.02 یا پایین تر باشه میتونی جیلبریک کنی اگه بالاتر بود کنسولت رو آپدیت نکن و منتظر باش تا جیلبریکی براش منتشر بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر