آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
کشور USA هستش ولی من از طریق سایت UK وارد میشم یعنی این سایت http://uk.playstation.com/
میخوام مطمئن بشم US هستش برم کارتشو بگیرم نمیخوام 20 30 تمن بره تو پاچم :d

نه ربطی به سایت Login نداره
واسه من US هست و از این سایت هم وارد میشم:d
الان دلار همچینی گرون شده چند دلاری رو میخوای 20 30 تومن بگیری؟:d

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کشور USA هستش ولی من از طریق سایت UK وارد میشم یعنی این سایت http://uk.playstation.com/
میخوام مطمئن بشم US هستش برم کارتشو بگیرم نمیخوام 20 30 تمن بره تو پاچم :d

زمان ساخت اکانت .. کشور رو کجا زدی ؟؟؟ همونجاس !:)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
ممنون بابت جواب ها
خیر سرم برای بازی worms 2 Armageddon میخوام بگیرم 20 دلاری هم باشه بسه تا به ما رسید دلار سقف رو ترکوند
کشور رو United States زدم همون باید کارت US بگیرم
بازم تشکر بابت راهنمایی

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,207
نام
محمد
اقا یه سوال الان من دستگام پاله ولی ممکنه یه گیم بخرم مثل کیلزون یا call : .ops ریجن 1 باشه الان وقتی میخوام مولتی بازی کنم اگه یک باشه باید با سرور های امریکا بازی کنم فقط؟ همینطور اگه 2 باشه باید با اروپا؟ اونوقت با امریکا به خاطر فاصله لگ و delay بیشتر از eu نیست؟ حالا وقتی میخوام اکانت بسازم تنها نکته ایکه مهمه قیمت کارت های us و Uk هست و ریجن بازیم که اگر ریجن بازیم 2 باشه و اکانت امریکا داشته باشم با کارتش نمیتونم dlc واسش دانلود کنم درسته؟الان میخوام برم اکانت امریکا بسازم گیم هامم یا 1 هست یا 2 مشکلی که پیش نمیاد؟مرسی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا یه سوال الان من دستگام پاله ولی ممکنه یه گیم بخرم مثل کیلزون یا call : .ops ریجن 1 باشه الان وقتی میخوام مولتی بازی کنم اگه یک باشه باید با سرور های امریکا بازی کنم فقط؟ همینطور اگه 2 باشه باید با اروپا؟ اونوقت با امریکا به خاطر فاصله لگ و delay بیشتر از eu نیست؟ حالا وقتی میخوام اکانت بسازم تنها نکته ایکه مهمه قیمت کارت های us و Uk هست و ریجن بازیم که اگر ریجن بازیم 2 باشه و اکانت امریکا داشته باشم با کارتش نمیتونم dlc واسش دانلود کنم درسته؟الان میخوام برم اکانت امریکا بسازم گیم هامم یا 1 هست یا 2 مشکلی که پیش نمیاد؟مرسی
1-بله درسته 1با 1 و 2با 2 سرورهاشون
2-چرا بیشتره
3-نه نمیتوانی فقط شما یک کار میتوانی بکنی که اینم اینه که اکانت امارت بسازی ماله امارت دلاره ولی ریجن 2 حساب میشه پس در نتیجه شما میتوانید بازی هایی که ریجن 2 هست با همون دالار بخری
4-نه مشکلی نیست

Ps3-Slim

کاربر سایت
Nov 12, 2010
60
چه جوری میشه به جز اکانت اولی که ساحتی یه اکانت دیگه بسازی؟
آخه وقتی اولی رو ساختم و می خوام دومی رو بسازم اصلا بخشی واسه ساختن دوباره ی اکانت نداره!!!
اگه راهنمایی کنید ممنونم

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
چه جوری میشه به جز اکانت اولی که ساحتی یه اکانت دیگه بسازی؟
آخه وقتی اولی رو ساختم و می خوام دومی رو بسازم اصلا بخشی واسه ساختن دوباره ی اکانت نداره!!!
اگه راهنمایی کنید ممنونم

یک User دیگه بساز تو PS3 خودتون .... آخر آخر سمت چپ برو اونجا !

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
جز این راه دیگه ای هم هست؟

چرا هست ... ۲ دستی کنسول رو بکوبی تو فرق سر بنده !
مگه قراره آپولو 13 هوا کنی ؟ یا بمب رو defuse کنی یا عمل پیوند قلب انجام بدی ؟

آسون تر از این ؟ انگشت های مبارک رو کمی فشار بده ببرش سمت چپ !!!!!!
دکمه X میزنی Create New User ...
چون خیلی زیاد خسته میشی ... فقط OK رو بزن که به همون USER 1 تموم ش ... نمیخواد Rename کنی !
تو قسمت آخر میتونی بری همونجا مثل اول یکی جدید بسازی !
آدرس و email رو جلو دستت بزار که وسط کار نگی EMAIL نداری یا Address نداری !

کل کل : ۵ دقیقه !

عجب ها ....

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام دوستان فریم ورمن3.50هستش میخوام اکنت بسازم ولی آموزش شما خیلی قدیمی تره.....یدونه توonline idمشکل دارم نمیدونم چی بزنم .1دونه هم توانتخاب کشور چون بازی هایی که میگیرم اکثرا ریجن2اند....کشور چی انتخاب کنم آدرسشو از کجا بیارم ......چه قد بد بختیم ما ایرانی ها:-/

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام دوستان فریم ورمن3.50هستش میخوام اکنت بسازم ولی آموزش شما خیلی قدیمی تره.....یدونه توonline idمشکل دارم نمیدونم چی بزنم .1دونه هم توانتخاب کشور چون بازی هایی که میگیرم اکثرا ریجن2اند....کشور چی انتخاب کنم آدرسشو از کجا بیارم ......چه قد بد بختیم ما ایرانی ها:-/

ببین تنها چیزی که توی اپدیت های جدید تغییر کرده فقط نحوه ی کار هست یعنی همون مراحل قبلی فقط شکل و شمایلش تغییر کرده شما توی قسمت ONLINE ID که رسیدی یه اسمی رو به زبان حالا انگیلیسی وارد میکنی و این نام مشخص کننده هویت شماست یعنی وقتی با این اسم انلاین میشی دوستات میفهمند که شما اومدی:dو با این نام توی هر بازی انلاین بزنی اسمت نمایش داده میشه توی انتخاب کشور هم از اونجایی که میگی بازی هات ریجن 2 هست کشورت رو المان یا انگلستان یا امارات متحده عربی وارد کن یا بهتر بگم GERMANY _UNITEDKINGDOM_UAE اگه کشورت رو انگلستان یعنی UK انتخاب کنی خوب PSN CARD خیلی گرونه مثلا 50 پوندیش رو میتونی با قیمت 90 به بالا پیدا کنی اگر UAE انتخاب کنی PSN CARD زیاد گرون نیست مثلا 20 دلاری امارات متحده عربی رو میتونی 30 هزار تومن گیر بیاری و اگر GERMANY انتخاب کنی مثلا 50 میتونی 75 این ها گیر بیاری
بدبخت نیستیم داداش اینجا قانون خاصی نداره حالا ادرس هم اگر هرکدوم از اون 3 کشور رو انتخاب کنی و هرچی بهشون ادرس بدی قبول میکنند

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
سلام
دستگاه من پال هستش... و اکانتی که ساختم کشور رو استرالیا زدم ... میخواستم بدون رجین اکانتم چند میشه و به کدوم استور وصل میشم

میخوام lbp2 رو بخرم میخوام ببینم کدوم رجین اش به اکانتم میخوره برای دانلود dlc ها

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر