آموزش ساخت اکانت در PlayStation Network

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
هر کشوری رو که انتخاب کنیم آدرسش رو از کجا باید پیدا کرد اگه می شه بیشتر توضیح بدید.:confused:بعدش نیاز نیست که ریجین دستگاه با اون کشور یکی باشه, لازمه ؟پشت دستگاهم زده ntsc-j و همچنین توی اون کرهه عدد 2 نوشته بالاخره این ریجینش pal ه یا j ؟

اگه کشورت رو بهشت(امریکا) انتخاب کنی آدرس دقیق میخواد بقیه جاها هر چی بزنی قبول میکنه.

ربطی هم رجین دستگاهت نداره هر جا رو دوست داشته انتخاب کن.

پیشنهاد میشه اروپا یا امریکا انتخاب کنی

chenche

کاربر سایت
Nov 20, 2009
46
بابا تو رو خدا یکی بیاد به من بدبخت بینوا کمک کنه؟:((:((
رفتم کل تاپیکاتونو از بالا تا پایین گشتم آخرم هیچی دستگیرم نشد!!!!:(
من دهنم سرویس شد هنوز نتونستم ps3 م رو به اینترنت وصل کنم. حداقل بگیئ تو کدوم تاپیک برم؟:(

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
بابا تو رو خدا یکی بیاد به من بدبخت بینوا کمک کنه؟:((:((
رفتم کل تاپیکاتونو از بالا تا پایین گشتم آخرم هیچی دستگیرم نشد!!!!:(
من دهنم سرویس شد هنوز نتونستم ps3 م رو به اینترنت وصل کنم. حداقل بگیئ تو کدوم تاپیک برم؟:(
مشکلت چیه؟ چه اروری میده؟
جای سوالت اینجا نیست.
بیا اینجا و اینجا

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
سلام میخواستم بدونم میتونم از سرویس vpn تو ps3 استفاده کنم

شما باید روی کامیپوتر (PC) دوتا کارت شبکه داشته باشید

کارت شبکه 1 که کابل مودم وصل هستش

کارت شبکه2 باید یک کابل به پلی3 وصل کنید بعدش کانکشن وی پی ان رو کانکت کنید بعد با کارت شماره 1 شیر کنید بعد هم کارت شماره 2 رو با کارت 1 شیر کنید.

در ضمن برای استفاده از وی پی ان در پلی 3 همیشه باید PC روشن باشه.

Prince_Amin

کاربر سایت
Dec 28, 2009
41
دوستان کمک!!!!من از توی خود psn با ps3 یه اکانت ساختم!متاسفانه ریجن رو هند انتخاب کردم و بعد از ساخت اکانت متوجه شدم که به بسیاری از قسمتهای psn به خاطر ریجن هند نمیتونم دسترسی داشته باشم!حالا با کامپیوترم یه اکانت دیگه در psn ساختم با ریجن انگلیس.ولی نمیدونم چطوری توی خود ps3 اکانت قبلی رو sign out کنم و با اکانت جدید sign in بشم!!/؟کمک کنید لطفا.مرسی

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان کمک!!!!من از توی خود psn با ps3 یه اکانت ساختم!متاسفانه ریجن رو هند انتخاب کردم و بعد از ساخت اکانت متوجه شدم که به بسیاری از قسمتهای psn به خاطر ریجن هند نمیتونم دسترسی داشته باشم!حالا با کامپیوترم یه اکانت دیگه در psn ساختم با ریجن انگلیس.ولی نمیدونم چطوری توی خود ps3 اکانت قبلی رو sign out کنم و با اکانت جدید sign in بشم!!/؟کمک کنید لطفا.مرسی

وقتی کنسول رو روشن کردی یک USER جدید درست کن

Blast

عضو جدید
May 12, 2007
183
سلام

دوستان من مشکلی دارم عجیبه کشته منو

دستگاه به psn وصل میشه باهاش میشه صفحه نگاه کرد و چرخی زد ولی نمی شه Sign In کنم

این پیغامو میده you cannot use playstation®network withthis account نه میشه اکانت

ساخت و نه میشه Sign In کرد با یه پلی 3 دیگر امتحان کردم اون قبول کرد !! ولی با این دستگاه نمی دونم

چرا ساین نمیکنه (البته با یوز جدید)

خودمم قاتی کردم با ps3 دوستم تونستم وارد اکانت بشم و یا اکانت جدید بسازم از همین اینترنت همین الان مگه

فرق میکنه:confused::confused::confused::((:biggri n1:

ولی وقتی میخوام با این ps3 وصل بشم این پیغام رو میده ...

کاری هست که من انجام نداده باشم ؟:confused:

لطفا راهنمایی کنید :((:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر