آموزش زبان ++C و #C

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
اقا من ترم يك نرم افزار هستم.هيچي هم از برنامه نويسي نميدونم.استاد ما هم درس مباني برنامه نويسي رو با سي ++ شروع كرده.كه گويا نبايد ميكرده.درسته سي خيلي قويه اما قبلش بايد يه چيزايي رو ياد گرفت.

الان من باقاليه باقاليه م ! هيچي از حرفاش نميفهمم.زبان سختيه.البته هنوز كتاب نداريم.چون كتابمون نايابه.واستاد جلسه بعد برامون مياره.اونو بخونم ببينم چي به چيه ...

الان دارم يه برنامه مينويسم كه براتون توضيح خواهم داد.اگه تونستيد بهم كمك كنيد.هر كي سي ++ بلده يه ندا بده ...
آقای سامان من هم مشکل شما را دارم می دونی تمامی ورژن های برنامه نویسی سی
یا ویژوآلبیسیک یا اسمبلی یا پاسکال این ها را برای بازی سازی نساختند
به طور مثال زبان برنامه نویسی سی معروف سی پروگرمینگ خوب فقط برای کار های سیستم عاملی یا به قول بعضی اینترفیس یا همان رابط کاری ویندوز با کاربر .
ویژوآل بیسیک فقط برای ساخت نرم افزار های تحت ویندوز
اسمبلی هم که ... مادر برنامه نویسی ولی یکم که چهعرز کنم کار باهاش سخته
پاسکال دلفی این ها برای نرم افزار های شرکتی بیشتر خوب چون کارایی به اون صورت نداره
حد اقل کارایی دلفی مثل سی نیست
برای ساخت بازی زبان های زیاد ساخته شده مه رایج ترینشون جاوا
که رابط کاریش با کار بر قابل درک تر
نمی گم با بازبانهای دیگر نمی شه برنامه نویسی کرد میشه مثلا کانتر با سی ++ نوشتن
هلو تیری ترکیبی از 3دی استادیو جاوا بوده
ولی زبان برنامه نویسی جاوا بهترین چون کار باهاش راحت تر
من خودم در مورد بازی سازی جاوا رو خیلی قبول دارم من حتی با کمدور های 64 و 128 برنامه نویسی کردم پدر خودم در آوردم بعد از 3 ماه توانستم بازی کرم 12 مرحله ای را بسازم
آخرش هم تو کامپایلرش کم مشکل برخوردم .
ولی در مورد ساخت نرم افزار فقط vb چون راحت تر من خودم دارم کتابی در مورد می نویسم
که در آینده به نام دنیایی برنامه نویسی چاپ می شه.
در مورد مشکلت باز بان برنامه نویسی سی کتاب انجیل سی بخون .
اگر گیر نیاوردی یک تاجر گیر بیار برایت فارسی شو از کشور های عربی وارد کنه این کتاب
در دنیا جایزه ی نوبل گرفت .
مخلص همتون ty

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
من خودم دارم توی آموزشگاه vb درس می دم بخواهین من هم به گروه شما می پیوندم
و در یک موضوع جدید در این تایپیک برایتان می گزارم .
همرا با نرم افزار ریس هکر که آخرین ورژنش اومده.
اگر کسی تمایل داره و یا اگر شما می پذیرید من در یک موضوع جدید آموزش ویژوآل بیسیک می گزارم
منتظر جوابتونم
مخلص همتون ty

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
ببخشید جملم ای که نوشتم تصحیحش می کنم
آموزش در این انجمن نمی زارم در انجمن مربوط به خودش یعنی :Programming
حتی شما دوست عزیز که این آموزش و گذاشتی باید این آموزش و در قسمت خودش بگزاری
من خودم بعد از 3بار بند شدن یاد گرفتم که هر چیزی جایی و مکانی دارد.

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
با اینکه هیچی از این زبان حالیم نیست عشقم اینکه که یاد بگیرم
چرا که نه بکشش بالا ما هم شاید یک در هزار یاد گرفتیم خدارو چه دیدی
ببین این آقا که این جوری میگه بدون چیزی از برنامه نویسی نمی دونه
شما اول می خواستی این زبان را یاد بدی اول باید استلاهات و برای شان بازی میکردی
بعد چیز های اولیه برنامه نوسی فلوچارت نویسی نحویه ی کامپایلر کردن اصلا متغیر که اصل کاری
اصلا نگفتی که این زبان فقط برای تحت داس نه ویندوز اونی که برای ویندوز ویژوآل سی ++
یاد دادن این راحت تر یا تحت داس با والا باری بازی سازی از طریق سی از سی ++دات نت
استفاده می کنند خوب شما اصول اولیه ی مهم نگفتی اون رفتی داری بهشون داری شرط هارا
می گی باباجان تو بزرگ ترین کتاب های آموزش سی شرط ها را گذاشتن برای فصل های سوم چهارم اصلا بهشون نگفتی که چه جوری میشه فرم ساخت تازه روی فرم چه جوری دکمه ساخت هنوز بهشون زیر رواآل های یا پروسیجر نویسی های زیادی نگفتی پس آدم چیزی رو آموزش می گزاره از صفر صفر صفر باید شروع کنه .
من نمی خواهم از نحوه ی اموزش شما ایراد بگیرم ولی کسانی هستند که حتییک خط کد بزاری جلو شون نتوانند تریس کنند مثل همین آقا.
مخلص همتون ty

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
آقا من اون پستو دو سال پیش وقتی ترم یک بودم زدم. الان اواخر ترم پنجم :biggrin1:
البته فرقی نکرده بازم چیزی حالیم نیست. نمی‌خوام هم حالیم باشه. تازه فهمیدم که علاقه‌ای ندارم!

sunboy

کاربر سایت
Jul 25, 2008
1
کمکم کنید

سلام به همیه مخهای کامپیوتر عزیز
من ترم دو نرم افزار و به سلامتی َتمام کردم یه چیز هایم از سی یاد گرفتم ولی هنوز خیلی کار دارم!اگه میشه در زمینیه کتاب و نرم افزار منو کمک کنید تا دستم راه بیفه بتونم برنامه بنویسم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر