آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
به احتمال زیاد فایلت بد دانلود شده . این دفعه با IDM امتحان کن . وسط دانلود اگه pc خاموش یا ریست بشه یا برق بره حتی اگه بعدش Resume هم بکنی باز فایل خراب از آب درمیاد ولی Pause دستی با برنامه مشکلی نداره .

------
در مورد برنامه یه چیز رو بگم که بعضی وقتها شما لینک میگیرید و دانلود میکنید . بعدا ps3 فایل رو نمیشناسه و میره از خود نت دوباره دانلود میکنه . تو این جور موارد اگه همه چیز اوکی هست ( مثل فایروال و چیزای دیگه ) و مطمئن هستید از همه چیز , یک بار لینک های فایلتون رو دوباره بگیرید . بعضی وقتها لینک عوض میشه یعنی تهش یه جا نوشته 4 مثلا ( تو آدرس دانلودیه فایل) ولی فرداش که دانلود کردید و لینک میدید در واقع لینک اصلی عوض شده و شده 5 .... همون موقع لینک رو دوباره بگیرید و بدید به برنامه .
منظورم اینه که شما فایلتون رو از این آدرس دانلود میکنید روز شنبه مثلا :
www.ares.bazicenter5.com
بعد 2 روز که فایل دانلود شد وقتی همه کارای برنامه رو میکنید میبینید که Ps3 میره از نت دانلود میکنه . دلیلش اینه که آدرس فایل مثلا روی سرور های سونی جا به جا شده و شده مثلا :
www.ares.bazicenter6.com
خب شما هم که به برنامه همون لینک قبلی رو دادید بنا براین دانلود نمیکنه . اینجا میرید و تو قسمت Log لینک رو یک بار دیگه میگیرید و میدید به برنامه .
البته خیلی کم اتفاق میوفته ولی واسه من شده اینطوری . مخصوصا حالا که psn همش در حال تغییره .

مرسی
فقط راهی هست قبل نصب که ببینم فایل سالمه یا نه؟؟ یادمه قبلنا یکی در مورد md5 حرف میزد؟؟؟ یعنی چی دقیقا باید چیکار کنم؟

---------- نوشته در 10:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 AM ارسال شده بود ----------

مرسی هزار تا!!!! :d
اینبار رفتم لینکشو لیچ کردم یه آپلود سنتر، بعد از اونجا دانلود کردم!!!!
شناخت ارور نداد، نصبش کرد، تمام!!
واقعا مرسی

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
مرسی
فقط راهی هست قبل نصب که ببینم فایل سالمه یا نه؟؟ یادمه قبلنا یکی در مورد md5 حرف میزد؟؟؟ یعنی چی دقیقا باید چیکار کنم؟

---------- نوشته در 10:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:03 AM ارسال شده بود ----------

واقعا مرسی

نه متاسفانه رهی نیست فقط باید بری و موقع نصب صبر کنی ببینی ارور میده یا نه ! :d ارور داد اونوقت میفهمی که فایل خرابه :d

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
مرسی

واقعا مرسی
چرا آخه؟؟؟ با هزار زحمت اینو از دوستم خریدم، آپدیتشو نصب کردم!!
حالا دیدم NFS HOT puruit، آنلاین پس میخواد!!!:((:((:((:((:((
مگه آنلاین پس ماله XBOX نیست؟؟؟
میشه بگین کدوم بازی های ea برای PS3، آنلاین پس میخوان اونا رو نگیرم؟؟
ببینید فقط همینان: dead space 2، medal of honor 2010 و nfs hot pursuit:
Online Pass - EA Games

یعنی مثلا BF3، Medal of honor war fighter، fifa 13 و nfs most wanted، آنلاین پس نمیخوان؟؟؟
فقط واسه اصلاع شخصی میپرسم!!!
سر این یکی (nfs hp) که بدجور کلاه سرم رفت :(
نمیخوام دیگه تکرار شه!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
چرا آخه؟؟؟ با هزار زحمت اینو از دوستم خریدم، آپدیتشو نصب کردم!!
حالا دیدم NFS HOT puruit، آنلاین پس میخواد!!!:((:((:((:((:((
مگه آنلاین پس ماله XBOX نیست؟؟؟
میشه بگین کدوم بازی های ea برای PS3، آنلاین پس میخوان اونا رو نگیرم؟؟
ببینید فقط همینان: dead space 2، medal of honor 2010 و nfs hot pursuit:
Online Pass - EA Games

یعنی مثلا BF3، Medal of honor war fighter، fifa 13 و nfs most wanted، آنلاین پس نمیخوان؟؟؟
فقط واسه اصلاع شخصی میپرسم!!!
سر این یکی (nfs hp) که بدجور کلاه سرم رفت :(
نمیخوام دیگه تکرار شه!

همشون آنلاین پس میخوان ! مدال و فیفا و نید فور و هر چه که از Ea آید , آنلاین پس خواهد :d

Soul River

کاربر سایت
Sep 9, 2010
97
نام
فربد
بچه ها کسی هست اینجا که AC III رو به صورت خام برای ریجن 1 داشته باشه به ما هم بده؟

حوصله ندارم بزارم 11 گیگ دانلود!

دم همتون گرم :*

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
بچه ها من خیلی وقته که دارم از این برنامه استفاده میکنم و تا حالا شاید حدود 100 تا آپدیت و دانلود باهاش انجام دادم
اما دیشب زدم dlc مجانی portal2 رو با idm تو کامپیوتر دانلود کردم ولی الان هر چی میزنم با prox دانلود بشه نمیشه!
یعنی همه چیز رو چند بار چک کردم و درسته!فایل رو تو قسمت replace معرفی میکنم و مشکلی نداره!همه لینک و اسم و همه چیز ور کنترل کردم 10 بار درست بوده!
اما وقتی تو ps3 میزنم دانلود بشه دوباره میره و میخواد از حجم اینترنتم کم کنه!
بینید ps3 الان از طریق prox وصل هستش ها!! فایروال هم خاموشه!هیچ مشکلی تو وصل شدن به نت از طریق prox ندارم
در ضمن به جز این فایل حدود 1 گیگی یه فایل دیگه رو امتحان کردم اون درست بود!یعنی راحت از طریق prox سه سوته دانلود شد
اما این یکی نمیدونم چرا دانلود نمیشه!
ممکنه ایراد از فایل باشه و بد دانلود شده باشه!؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بچه ها من خیلی وقته که دارم از این برنامه استفاده میکنم و تا حالا شاید حدود 100 تا آپدیت و دانلود باهاش انجام دادم
اما دیشب زدم dlc مجانی portal2 رو با idm تو کامپیوتر دانلود کردم ولی الان هر چی میزنم با prox دانلود بشه نمیشه!
یعنی همه چیز رو چند بار چک کردم و درسته!فایل رو تو قسمت replace معرفی میکنم و مشکلی نداره!همه لینک و اسم و همه چیز ور کنترل کردم 10 بار درست بوده!
اما وقتی تو ps3 میزنم دانلود بشه دوباره میره و میخواد از حجم اینترنتم کم کنه!
بینید ps3 الان از طریق prox وصل هستش ها!! فایروال هم خاموشه!هیچ مشکلی تو وصل شدن به نت از طریق prox ندارم
در ضمن به جز این فایل حدود 1 گیگی یه فایل دیگه رو امتحان کردم اون درست بود!یعنی راحت از طریق prox سه سوته دانلود شد
اما این یکی نمیدونم چرا دانلود نمیشه!
ممکنه ایراد از فایل باشه و بد دانلود شده باشه!؟
ببین صادق جان شما برو یه بار از تو قسمت دانلودات بزن ببین میشه؟
احتمالا لینکش عوض شده تو سرور

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
ببین صادق جان شما برو یه بار از تو قسمت دانلودات بزن ببین میشه؟
احتمالا لینکش عوض شده تو سرور
آخه همین کار رو هم کردم!
یعنی رفتم و لینک جدید گرفتم!البته فایل رو دوباره دانلود نکردم ها چون حجمش تکون نخورده بود!
زدم دانلود بکگراند درست شد!
اما امروز دوباره دارم portal2 رو آپدیت میکنم همین بساط رو دارم!دوباره داره از حجمم کم میکنه!عجب گیری افتادیم ها!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آخه همین کار رو هم کردم!
یعنی رفتم و لینک جدید گرفتم!البته فایل رو دوباره دانلود نکردم ها چون حجمش تکون نخورده بود!
زدم دانلود بکگراند درست شد!
اما امروز دوباره دارم portal2 رو آپدیت میکنم همین بساط رو دارم!دوباره داره از حجمم کم میکنه!عجب گیری افتادیم ها!
این روش این مشکلاتم داره
متاسفانه!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان این مودمه ما سیمیه.یعنی وایرلس نیست.بعدش این پورت یو اس بی داره.یکی بگه چجوری آپدیت بازیمونو از پی سی منتقل کنیم به PS3

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من واقعا عذر میخوام.نمونه این تاپیک برای ویتا هم هست ولی نمیتونم پیداش کنم میشه لطفا لینک اون تاپیکو برام بذارید?(پخ یا پروفایل نذارید همینجا بذارید)

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
با سلام
یه اپدیت کلفت واسه بتل۳ اومده که ۲ گیگه بیششششرف. ما که از چند ناحیه به مرز جر خوردگی رسیدیم تا با این برنامه دانلودش کردیم.۳ تا دو گیگ دان کردم از دیشب تاحالا ینی اگه با خود پلی ۳ میزاشتم دان شه سنگینتر بودم هااااا. حالا که دان شده ۳۰۰ بار تمامی مراحل رو رفتم تا بالاخره الان وصل شده و داره اپدیت رو از لپتاپ میگره البته نه با اون سرعت فضایی که دوستان میگن!!!!یه نیم ساعت طول کشیده تا فعلا که شده ۹۶ درصد!!!!!
اینو اومدم اینجا بگم که دوستانی که سرعت نتشون یه مگ و ایناست واسه دانلود اپدیتهای زیر یه گیگ خودشونو الاف این برنامه نکنن و مستقیم با خود کنسول دان کنن!!!!
حالا ما یه نظری دادیم دیگه خود دانید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر