آموزش برنامه نویسی به زبان C++

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
دوستانی که می خوان واقعا ++C رو یاد بگیرم کتاب "دِیتِل" رو بگیرن
اگه امکانش رو دارن حتما لاتینش رو بگیرن اگه نه ترجمه دکتر قُلزم زاده (اگه دقیق گفته باشم) بگیرن، کاملترین ترجمه ای بود که دیدم

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان واسه C# هم اگه کتاب خوبی میشناسین معرفی کنید.
خیلی زیاد نباشه یه کتاب کوچیک و کم حجم.
ممنون.

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
دوستان واسه C# هم اگه کتاب خوبی میشناسین معرفی کنید.
خیلی زیاد نباشه یه کتاب کوچیک و کم حجم.
ممنون.
دِیتِل برای زبانهای مختلف داره، #C هم داره به نظرم کتاب هاش خوبن ولی فکر نمیکنم کوچیک و کم حجم باشه (البته بازم بپرس شاید کتاب های بهتری هم باشه)
در کل کتابی که کم حجم باشه فکر نکنم کتاب جالبی در بیادش

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
دوستانی که می خوان واقعا ++C رو یاد بگیرم کتاب "دِیتِل" رو بگیرن
اگه امکانش رو دارن حتما لاتینش رو بگیرن اگه نه ترجمه دکتر قُلزم زاده (اگه دقیق گفته باشم) بگیرن، کاملترین ترجمه ای بود که دیدم

اگه میشه لینکی چیزی بدین :D

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
من معمولا عادت ندارم كه نوشته رو از روي مانيتور بخونم! اگر كتاب باشه بهتره. يا اگر ويدئوي آموزشي اي چيزي باشه بدك نيست!

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
سلام ؛ منم با پيشنهاد آقاي محسن موافقم . كتاب " دايتل " خيلي خيلي ميتونه كمكتون كنه . هم براي مبتدي ها كامله و هم براي حرفه اي ها چيزاي جديد داره . بنظرم براي استارت كار خيلي مناسبه @};-.

amir72

کاربر سایت
Jun 30, 2010
146
نام
امیرحسین
دانلود كتاب دايتل

اگه میشه لینکی چیزی بدین :biggrin1:

يك سرچ كوتاهي در اينترنت انجام دادم ، تونستم يك لينك ترجمه شده براتون پيدا كنم . البته بصورت " ورد " هست و شما براي اجراي فايل بايد اين نرم افزار رو داشته باشيد .
0131857576.jpg
+ لينك دانلود ( 1 )
+ لينك دانلود ( 2 )
پسورد فايل : www.aghazeh.com

پ.ن : ايني كه لينكشو گذاشتم ويرايش 5 كتابه ، ولي فكر كنم ويرايش هشت يا نه هم داشته باشه !

• Like
Reactions: Fallen Soul

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان من دنبال یک سورس خوب برای این نرم افزار هستم اما متاسفانه هر چی سورس پیدا کردم برای این نرم افزار همش 2 تا عدد رو جمع می کنن منها میکنن تابع های الکی تعریف میکنن
اون چیزی که میخوام رو داخلش نداره مثلا طراحی فرم ایجاد محاسبات ثبت های اتواتیک در قسمت های مختلف با ورود اطلاعات در یک جای نرم افزار و از این جور مسائل اگر سورس خوبی سراغ دارید لطفا ذکر کنید ممنون

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام دوستان من دنبال یک سورس خوب برای این نرم افزار هستم اما متاسفانه هر چی سورس پیدا کردم برای این نرم افزار همش 2 تا عدد رو جمع می کنن منها میکنن تابع های الکی تعریف میکنن
اون چیزی که میخوام رو داخلش نداره مثلا طراحی فرم ایجاد محاسبات ثبت های اتواتیک در قسمت های مختلف با ورود اطلاعات در یک جای نرم افزار و از این جور مسائل اگر سورس خوبی سراغ دارید لطفا ذکر کنید ممنون

این چیزی که شما میخواید وارد مباحث شی گرایی پیشرفته و ساختمان داده های خیلی بزرگ میشه که هیچجا نمیتونین چنین سورس کدی رو پیدا کنید یا حداقل جایی نیست که من خبر داشته باشم.
در ضمن تمام این سورسی که شما میخواید از همین توابع معمولی درست شده که با استفاده از Object و مباحثی مثل وراثت و دوستی فابل تهیه اس البته برای کسی که با زبان C آشنایی زیادی داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر