آموزش برنامه نویسی به زبان C++

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
منم هر کار کردم روی داس نصب نشد xp mode رو نصب کنم فکر کنم روش اجرا کنه
نه همون 98 بریز xp mode که از مایکروسافت دانلود کردم گفت رو ورژن home premium و starter نمیشه.مگه pro یا ult باشه البته شاید از جای دیگه بشه ن_دونم.
چرا شدش الان اجرا کردم روش ×

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
منم هر کار کردم روی داس نصب نشد xp mode رو نصب کنم فکر کنم روش اجرا کنه
نه همون 98 بریز xp mode که از مایکروسافت دانلود کردم گفت رو ورژن home premium و starter نمیشه.مگه pro یا ult باشه البته شاید از جای دیگه بشه ن_دونم.

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
به نظر من VB (Visual Basicبرای شروع بهترین ه چون خیلی قابل درک تره برای کسی که تازه داره شروع میکنه !!
اگه منظورتون VB 6.0 هستش، شدیداً نه! اشتباه ترین کار، شروع برنامه نویسی با زبان VB 6.0 هست. الآن دیگه VB 6.0 مایه‌ی سرافکندگی زبانهای برنامه نویسیه.
اینم تنها حرف من نیست، از هرکسی بپرسید بدون شک همینو میگه.
ولی خب Visual Studio برنامه‌های خوبی داره.
ببخشید بهترین برنامه برایه شروع یاد گیریه برنامه نویسی چیه؟
من C رو پیشنهاد می‌کنم. نه سطح پایین و نه سطح بالا.
ـــــ
ولی در کل فرقی نمیکنه، ینی اگه منطق برنامه نویسی، روش طراحی و حل مسئله، و کلاً اصول برنامه نویسی رو یاد بگیرید، فرقی نمیکنه کدوم زبان. فقط باید وسایل برنامه های دیگه رو تهیّه کنید، ینی برنامه نویسی رو یاد می‌گیرید فقط میمونه ابزارش.
برای اینکار هم من C رو پیشنهاد می‌کنم.

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
بله این دوستون درست میگه ! اگه بخواهید با ویزوال بیسیک 6 برنامه نویسی رو شروع کنید اصلا برنامه نویسی یاد نمیگیرید فقط ویژوال بیسیک یاد می گیرید !
نمی دونم رسوندم یا نه !

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
این دوستان در کل میگن با چیزی مث vb بیشتر درگیر تکنولوژِی میشین تا اصول برنامه نویسی واسه همینه که خیلیا که میخوان تازه شروع کنن کلا C++\C هم که بخوان یاد بگیرن میان با کامپایلرهایی مث توربو. بورلند یا نهایتا dev شروع میکنن و تا وقتی تا حدی وارد نشدن سراغ ویژوال استودیو نمیرن.

AP.14

کاربر سایت
Jun 13, 2011
9
نام
سیاوش
برای شروع بهترین زبان vb هست چون قابل درک کردن هست البته برای تازه کار ها ولی نباید بهش عادت کنن اگه به فکر بازی سازی هستن

ADMEN

کاربر سایت
Oct 5, 2011
4
نام
ADMENS
gele

سلام من هر کاری کردم دانلود نشد فکر کنم لینک ها خرابه ارور402not foundمیده اگه میشه لینکش را درست کنید

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
سلام من هر کاری کردم دانلود نشد فکر کنم لینک ها خرابه ارور402not foundمیده اگه میشه لینکش را درست کنید

من از اون سایته که لینکش رو داده آموزش ها رو دانلود کردم گفتم واسه شما هم آپ کنم !

دانلود همه شون

منبع هم همون سایت که تو پست اول لینکش رو دادن:d

.

خوب توضیح داده . من دستور for رو تو یک جایی دیگه خوندم کفو خون قاطی کردم :D الان دیدم چه سادس .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر