آموزش استخراج Music و Sound از بازی‌ها

EmpireWorld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
6
نام
مهدی
دوستان خواهشا فایل مربوط به موزیک های Mass Effect 3 رو بگو تا خودمون استخراج کنیم
ساند ترک هاش فوق العاده بودن
همه پوشه ها رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نکردم
ممنون میشم اگه جواب بدید

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
FIFA World Cup 2010 South Africa
XBOX 360 Version

2010_FIFA_World_Cup_Video_Game.jpg

> در این بازی 28 آهنگ لایسنس شده از 21 کشور جهان وجود داره.

استخراج موزیک‌های FIFA World Cup 2010 در 4 مرحله انجام می‌گیره :

1. گرفتن Image یا نسخه‌ی پشتیبان از DVD و ایجاد فایل iso
  2. استخراج فایل data4.big از فایل iso
  3. استخراج فایل‌های sns از فایل data4.big
  4. تبدیل فایل‌های sns به wav
مرحله‌ی اول
ایجاد فایل iso

> ممکنه بعضی از شما فایل iso این بازی رو در اختیار داشته باشید. در این صورت نیازی به انجام این مرحله نیست.

برای گرفتن Image از DVD و ایجاد فایل iso باید از نرم افزار S360X استفاده کنید.

راهنما

1. ابتدا DVD بازی FIFA World Cup 2010 رو داخل DVD-ROM کامپیوتر قرار بدید.
2. سپس روی S360.exe کلیک و درپنجره‌ی باز شده در قسمت DVD-ROM Type ، درایوی که DVD بازی FIFA World Cup 2010 رو در اون قرار دادید، انتخاب کنید.
3. در قسمت Extraction File ، مسیری رو برای استخراج تعیین کنید.
4. در بخش Task دقت کنید که گزینه‌ی اول انتخاب شده باشه.
5. روی Extract کلیک کنید تا ساخت فایل iso از DVD بازی شروع بشه.
> ایجاد فایل iso کمی طول می‌کشه.

مرحله‌‌ی دوم
استخراج فایل data4.big از فایل iso

برای استخراج فایل data4.big از فایل iso ساخته شده در مرحله‌ی قبل، به نرم افزار wx360 نیاز داریم.

راهنما

1. روی wx360.exe کلیک و در پنجره‎ی باز شده برید به File > Open و در پنجره‌ی جدید، فایل iso ایجاد شده در مرحله‌ی اول رو Open کنید.
2. در سمت راست، پوشه‌ای به نام data و چند فایل با پسوند bh و big وجود داره. در این قسمت روی فایل data4.big راست کلیک و Extract File رو انتخاب و در پنجره‌ی جدید مسیری رو برای استخراج تعیین و روی گزینه‌ی Save کلیک کنید.‌
> برای مطلع شدن از وضعیت استخراج به قسمت Status که در سمت راست قرار داره، توجه کنید. در این قسمت درصد پیشرفت استخراج نوشته می‌شه. کلمه‌ی Done در قسمت Status بدین معنیه که فرآیند استخراج با موفقیت به پایان رسیده.

مرحله‌ی سوم
استخراج فایل‌های sns از فایل data4.big

برای اینکار باید نرم‌افزار FinalBIG رو دانلد کنید.

راهنما

1. روی FinalBIG.exe کلیک و در پنجره‎ی باز شده برید به File > Open و در پنجره‌ی جدید، فایل data4.big رو پیدا و Open کنید.
2. از منوی Edit گزینه‌ی Extract All رو انتخاب و در پیام ظاهر شده روی Yes کلیک و در پنجره‌ی جدید، مسیری رو برای استخراج فایل‌های sns تعیین کنید.

مرحله‌ی چهارم
تبدیل فایل‌های sns به wav

برای اینکار باید ابتدا این فایل فشرده‌ رو دانلد کنید.

راهنما

1. ابتدا فایل بالا رو از حالت فشرده خارج کنید. سپس تمام 28 فایل sns استخراج شده در مرحله‌ی قبل رو به پوشه‌ی WCConvert انتقال بدید.
2. در پوشه‌ی WCConvert روی Start.bat کلیک کنید تا تبدیل آغاز بشه.
> کمی صبر کنید تا تبدیل به پایان برسه.
> پوشه‌ی جدیدی به نام Converted در پوشه‌ی WCConvert ایجاد میشه که حاوی 28 فایل wav هست.

> فایل های wav ،حجم زیادی دارند. برای تبدیل اون‌ها به فرمت‌های کم حجم‌تر مثل mp3 یا ogg می‌تونید از نرم‌افزار FairStars Audio Converter که لینک دانلدش در اولین پست صفحه‌ی اول قرار داره، استفاده کنید.

لینک دانلود نرم افزار FinalBIG مشکل داره ؛ میزنم رو دانلود هیچی نمیاد! با چند تا مرورگر هم امتحان کردم اگه امکان داره یه جای دیگه آپ کنید.

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
اون فایل Ex_FIFA12 رو دانلود کردم ولی اینو هر کاری میکنم نمیشه! اگه امکان داره یه جای دیگه آپ کنید. ممنون میشم.
متاسفانه امکان آپلد مجدد وجود نداره.
لینک سالمه، پس مشکل از طرف شماست. از یه ف-یل-ترشک-ن دیگه استفاده کنید یا اگه از اینترنت پرسرعت استفاده نمی کنید، برید به کافی نت.
آقا آموزش استخراج آهنگ بازیای GOW3 و KILLZONE 3 رو بزارید ممنون میشم !!
به بازی های ps3 دسترسی ندارم

ـشرشی«ـ

کاربر سایت
Dec 8, 2011
5
دمتون گرم

سلام ممنون از همه تلاش هاتون برای این تاپیک ما که آخر نتونستیم صدا های بازی Assassins creed revelation رو استخراج کنیم !ولی خواهشا ایندفعه جوابمو بدین چون واقعا دیگه اعصابمو خورد کرده ! چجوری صدا های بازی Harry Potter And Deathly Hollows Part 1 رو استخراج کنم ؟من هنوز از دایال آپ استفاده میکنم پس نمیتونم سایت های خارجی و سنگین رو سرچ کنم ممنون میشم جوابمو بدین

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
250px-ME3cover.jpg

Mass Effect 3

برای استخراج موزیک‌های این بازی، ابتدا فایل Ex_ME3.zip رو دانلد و از حالت فشرده خارج کنید.

نرم افزار NET Framework 4 رو هم دانلد و نصب کنید.

راهنما:

1. در پوشه‌ی EXTRACTOR ، فایل Gibbed.MassEffect3.AudioExtract.exe رو اجرا کنید.
2. در پنجره‌ی جدید، روی دکمه‌ی @ کلیک کنید و در پنجره‌ی باز شده ( Search ) ، مطمئن بشید که عبارت mus وارد شده باشه. سپس OK کنید.
اگه همه چیز خوب پیش بره، نرم افزار باید 310 فایل رو انتخاب کنه.
3. روی Start که در پایین، سمت راست پنجره قرار داره کلیک کنید و در پنجره‌ی جدید، مکانی رو برای ذخیره‌ی آهنگ‌ها تعیین کنید.
کمی صبر کنید تا استخراج به پایان برسه.
> نرم افزار، متاسفانه برای پیدا کردن محل ذخیره‌ی فایل‌های بازی Mass Effect 3 ،از Registry ویندوز استفاده می کنه.
اگر بازی شما هنگام نصب، محل ذخیره‌ی محتویات بازی رو در Registry ثبت نکرده باشه، در استخراج موزیک‌ها احتمالا به مشکل برخواهید خورد.
وقتی این مشکل پیش میاد، نرم افزار از شما می‌خواد که به صورت دستی، فایل‌های معینی رو براش پیدا کنید. فایل‌ها در جایی که بازی رو نصب کردید و در مسیر BIOGame\CookedPCConsole قرار دارند.

khatarnak121

کاربر سایت
Jun 26, 2010
14
نام
محمد
سلام
دوستان کسی راهی برای استخراج Sound track و موزیک بازی هایی که با انجین Frost Bite 2 ساخته شدن اگه داره لطفا بگه
مثلا بازی *********** 3 و NFS:The Run
ممنون میشم اگه کسی چیزی سراغ داره ایمیل بزنه
m.roshan121@gmail.com

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
Toy Story 3

Toy Story 3

Toy_Story_3_Video_Game_Into_The_Movie.jpg

موزیک و سوند این بازی تو مسیر
data_dxw\sound قرار داره و فرمتشون FSB هست. دیالوگ های این بازی هم تو پوشه دیالوگ قرار دارن.
با این برنامه می تونید فایلای صوتیش رو استخراج کنید: FSB Files Extractor

> ابتدا این نرم افزار رو از حالت فشرده خارج کنید.

1. فایل‌های fsb دلخواه رو به داخل پوشه‌ی EXTRACTOR انتقال بدید.

2. در پوشه‌ی EXTRACTOR روی Start.bat کلیک کنید تا استخراج شروع بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر