آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
مودم رو روی PPPoE کانفیگ کردم و یوزر و پس رو وارد مودم کردم و تنظیماتش رو هم توی کنسول دقیق وارد کردم ولی باز هم اررور میده:((
شما رو PPPoE کانفیگ کردی اینترنت کامل وصل میشه دیگه؟
تنظیمات رو چی وارد کردین؟ چه اروری میده؟

تو قسمت رمز واسه من مینویسه ایمیل یا رمز غلطه چی کار کنم

منظور شما user/pass اکانت هست یا پسورد اینترنت؟
اگه منظورتون اکانت هست ، از این آدرس استفاده کنید ببینید میتونید sign-in کنید یا نه؟
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
تو قسمت رمز واسه من مینویسه ایمیل یا رمز غلطه چی کار کنم
سلام خوب معلومه داداش یکیشون رو اشتباه وارد میکنی،اگه مطمئنی که ایمیلت درسته و واسه پسورد شک داری فورگت پسورد بزن که باید تاریخ تولد روز و ماه و سالی رو که برا ساختن اکانتت وارد کردی یادت باشه،امید وارم که یادت باشه وگرنه....... :(

- - -ویرایش - - -

اروپا (UK) چون ریجن 2 هستش و بازی هایی که گیرمون میاد اکثرا ریجن 2 هستن و مشکلی با آنلاین پس اونها پیش نمیاد ...
البته US هم بزنی میشه در صورت وجود مشکل درستش کرد ...
اصن هرجا خواستی بساز:d

مودم رو روی PPPoE کانفیگ کردم و یوزر و پس رو وارد مودم کردم و تنظیماتش رو هم توی کنسول دقیق وارد کردم ولی باز هم اررور میده:((

سلام داداش،اگه با کابل قبلا وصل شدی ،شزط میبندم از فی لی لتر استفاده کردی که باعث میشه ای پی آدرس سیستمت عوض شه بغد آی پی آدرس سیستم با آیپی آدرس کنسولت قاطی میکنه،آی پی آدرس سیستم رو ببین چنده ،اگه 192.168.100 شما مال کنسولو بزار 192.168.1.101 و اگه سیستم 101 ،کنسولو بزار 100 .درقسمت comand com تایپ کن ip config بهت میگه آی پی سیستمت چیه.موفق باشی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
با این روش کپی خورش نمیپره
اگه بن شم مهم نیس ولی PSم خراب نشه

شما اگ میخواهی کنسولتو وصل کنی به اینتنرنت و نری توی psn نه مشکل نداره و یا ابدیتش نکنی هیچ اتفاقی نمیافتده خیالت راحت
اگر ابدیتش کردی هکت میپره

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
شما اگ میخواهی کنسولتو وصل کنی به اینتنرنت و نری توی psn نه مشکل نداره و یا ابدیتش نکنی هیچ اتفاقی نمیافتده خیالت راحت
اگر ابدیتش کردی هکت میپره
خب اگه نری تو psn دیگه چیکار کنی من برا بازی کردن آنلاین میگم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
با این روش کپی خورش نمیپره
اگه بن شم مهم نیس ولی PSم خراب نشه

سلام داداش من درست نفهمیدم شما میخواین چیکار کنید،اگه بن شی مهم نیست ولی بعد میگید میخوام آنلان بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟مشخصات کنسوات رو بفرست همه موارد که دوستان بتونن به درستی راخنمایی تون کنن . در ضمن کار شما مربوط به این تاپیک نمیشه داخل جییل بریک پیغام بذارید

arian007

کاربر سایت
Jan 4, 2006
353
سلام داداش من درست نفهمیدم شما میخواین چیکار کنید،اگه بن شی مهم نیست ولی بعد میگید میخوام آنلان بزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟مشخصات کنسوات رو بفرست همه موارد که دوستان بتونن به درستی راخنمایی تون کنن . در ضمن کار شما مربوط به این تاپیک نمیشه داخل جییل بریک پیغام بذارید
منظورم اینه که بن شم چون 4 ساله نرفتم اینترنت خب بازم نمیرم ولی اینکه کپی خورش بپره خیلی بده (خدا نیاره اون روزو برا هیچکسی :()

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
منظورم اینه که بن شم چون 4 ساله نرفتم اینترنت خب بازم نمیرم ولی اینکه کپی خورش بپره خیلی بده (خدا نیاره اون روزو برا هیچکسی :()
با بن شدن کپی خور نمیپره فقط دسترسیتون به امکانات آنلاین با اون کنسولتون قطع میشه.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوست عزیز اگه میخوای آنلاین بازی کنی ،قبلا نوشتم ولی دوباره میگم:1:با یه دیسگ 10 تا بازی رو آنلاین نزنی2: تروفیات(یادیگاریات)رو لود نکنی3:کال آف بلک آپس 2 رو بیخیال شی،4:آنلاین داخل مولتیمن گرامی نری .اینا رو رعایت کن از لایوت لذت ببر

- - -ویرایش - - -

در ضمن اگه آبدیت جدیدی اومد با مشورت دوستان عزیز این سایت ،آبدیت کنی .موفق باشی

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان من یه مدته مودمم رو عوض کردم و یه مودم BILLION گرفتماین مودمم رمز نداره ولی PS3ـم بهش وصل نمیشه نمیدونین باید چیکار کنم؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان من یه مدته مودمم رو عوض کردم و یه مودم BILLION گرفتماین مودمم رمز نداره ولی PS3ـم بهش وصل نمیشه نمیدونین باید چیکار کنم؟
یکم بیشتر توضیح بده چون این مشکل دلایل زیادی داره
دقیقا تو کدوم قسمت اررور میده و ه ارروری دقیقا؟!!!

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
دوستان
من میخوام dlc یه بازی رو که از سایت سونی گرفتم رو با سونی 3 دانلود کنم چطوری باید با سونییم به اینترنت وصل شم سونی 3 من

روجرو
مولتی من 4.21
سیستم ورژن 4.31
ای پی سیستم که تو مشخصات زده بود 197/168/1/100
اینترنت 128 مخابرات دارم با مودم tp dlink
لطفا اگه تنظیمات خاصی داره بگین متشکر

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان
من میخوام dlc یه بازی رو که از سایت سونی گرفتم رو با سونی 3 دانلود کنم چطوری باید با سونییم به اینترنت وصل شم سونی 3 من

روجرو
مولتی من 4.21
سیستم ورژن 4.31
ای پی سیستم که تو مشخصات زده بود 197/168/1/100
اینترنت 128 مخابرات دارم با مودم tp dlink
لطفا اگه تنظیمات خاصی داره بگین متشکر
سلام این لینک رو که برات میزارم آموزش وصل شدن کامپیوتر به سونی که داخل تظیمات اینترنتی سونی رو هم توش گفته آموزش تصویری اجرای بازی THE LAST OF US

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

روي اتوماتيك بزن بذار خودش بهترين تنظيمات رو انجام ميده و به رمز هم احتياجي هم نيست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر