آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام به اساتید
یه سوال
میخام بدونم در حالت اتصال وایرلس signal strength چقدر تاثیر داره!؟ مثلا 60% باشه یا 100% فرق داره یا نه؟ ممنون میشم توضیح بدین کامل و زود
بله دوسته من فرق داره هر چی نزدیک 100 باشه بهتر تا اینکه کمتر 100 باشه همیشه سینکال خیلی مهم بوده و ربط هم داره

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام به همگی من مبین نت دارم باید از کدوم طریق بزنم به پلی 3 چجوری تنظیمات رو انجام بدم

چه مودمی دارید؟

اگه وایرلس داره از طریق زیر
توی تنظیمات PS3 گزینه آخر بعد گزینه سوم از بالا روبزن.
بعد wireless رو انتخاب کن و بعد بزن خودش scan کنه!
بعد مودمت رو پیدا میکنه(البته مودم های وایرلس دیگه ای هم ممکنه باشن مثلا برا همسایه هاتون) و بعد شما مودم خودت رو انتخاب میکنی و پس وردش رو میزنی و بعد گزینه های بعدی رو همون چیزی که هستش بزار بمونه(معمولا همون ها درست هست) بعد آخرش تست میاره. تست رو که زدی باید internet رو ساکسز بزنه!
اگه درست شد که ردیفه اگه نه اینجا مطرح کن.

و اگه با سیم میخوای وصل کنی و یا وایرلس نداره مودمتون از طریق زیر
ایندفعه مثل دفعه قبل فقط wired رو انتخاب کن!
بقیه تنظیمات رو هم رو پیش فرض بزار باشه که معمولا کار میکنه
اگه مشکلیبود مطرح کن همینجا

آخرین ویرایش:

taha omid

کاربر سایت
Oct 7, 2010
7
نام
taha
agha khahesh mikonam yeki komak kone man ye modem'e wireless zycell daram be rahati be surate wireless ham be xbox360 vasl mishe ham be laptop amma vaghti ps3 or psp ro be surate wireless behesh vasl mikonam dar ghesmate connection testing in ettefagh miofte:
IP address: succeeded
internet connection: succeeded
connecting to playstation network: failed
kheily ajibe va ellatesh ro ham nmifahmam error code"e psp:2000006
error code'e ps3:8001000A
lotfan komak konid chon man chan ruz dg mikham vita bekharam so bazam hamin moshkel ro khaham dasht, age modem moshkel dare ye modem wireless ke rahat be psn vasl beshe recommend konid ya ye access point thx

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
agha khahesh mikonam yeki komak kone man ye modem'e wireless zycell daram be rahati be surate wireless ham be xbox360 vasl mishe ham be laptop amma vaghti ps3 or psp ro be surate wireless behesh vasl mikonam dar ghesmate connection testing in ettefagh miofte:
IP address: succeeded
internet connection: succeeded
connecting to playstation network: failed
kheily ajibe va ellatesh ro ham nmifahmam error code"e psp:2000006
error code'e ps3:8001000A
lotfan komak konid chon man chan ruz dg mikham vita bekharam so bazam hamin moshkel ro khaham dasht, age modem moshkel dare ye modem wireless ke rahat be psn vasl beshe recommend konid ya ye access point thx

دوست من لطفا فارسی بنویسید!!!
وقتی که اینترنتت ساکسز میزنه یعنی مودم مشکلی نداره و شما وصلیبه اینترنت.
مشکل از PSN هستش!
دوباره سعی کن درست میشه!
این چند وقت یکمی PSN و SEN مشکلاتی داشتند که ایشالا رفع میشه!

آقا پس user va passرو کجا وارد کنیم؟

شما پست #620 رو بخون. همونجا توضیح دادم. اگه کارت راه نیوفتاد دوباره مطرح کن تا راهنمایی دقیق تری بکنم. اما در کل خیلی ساده است. شما بری تو تنظیمات نتورک ps3 راحت خودت میتونی پیدا کنی.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
من یه وایرلس دارم که با سیم وصل میشه.حالا تو آموزش ننوشته بود که userva pass رو کجا وارد کنم

دوست عزیز اولا که حرف شما خودش تناقض داره! یا شما نمیدونی وایرلس چیه و یا من حرف شما رو متوجه نمیشم.
شما یا با سیم وصل میشی یا بدون سیم. اگه با سیم وصل میشی میشه wired و اگر هم که بدون سیم وصل میشی که میشه wireless
حالا البته ممکنه مودم شما وایرلس داشته باشی ولی با سیم وصل بشی.

بزار من راهنماییت کنم،جسارت نمیکنم اما گفتم شاید ندونی:
شما اگه مودمت وایرلس هستش میتونی بدون سیم وصل بشی، چرا میخوای با سیم وصل بشی؟ دلیل خاصی داره!؟
اگر هم مودمت وایرلس نیست که خوب با سیم وصل میشی.

در نتیجه کلا وقتی میخوای با سیم وصل بشی دیگه پس ورد نمیخواد! چون با سیم وصل شدی دیگه!پس ورد فقط برای وایرلس هستش!

حالا تو آموزش ننوشته بود که userva pass رو کجا وارد کنم

اگر منظورت از آموزش اینه :
چه مودمی دارید؟

اگه وایرلس داره از طریق زیر
توی تنظیمات PS3 گزینه آخر بعد گزینه سوم از بالا روبزن.
بعد wireless رو انتخاب کن و بعد بزن خودش scan کنه!
بعد مودمت رو پیدا میکنه(البته مودم های وایرلس دیگه ای هم ممکنه باشن مثلا برا همسایه هاتون) و بعد شما مودم خودت رو انتخاب میکنی و پس وردش رو میزنی و بعد گزینه های بعدی رو همون چیزی که هستش بزار بمونه(معمولا همون ها درست هست) بعد آخرش تست میاره. تست رو که زدی باید internet رو ساکسز بزنه!
اگه درست شد که ردیفه اگه نه اینجا مطرح کن.

و اگه با سیم میخوای وصل کنی و یا وایرلس نداره مودمتون از طریق زیر
ایندفعه مثل دفعه قبل فقط wired رو انتخاب کن!
بقیه تنظیمات رو هم رو پیش فرض بزار باشه که معمولا کار میکنه
اگه مشکلیبود مطرح کن همینجا

گفتم دیگه! الان پر رنگش کردم!

به نظر من شما اول کامل توضیح بده که وضعیت مودم و اینترنتت چطوریه تا راحت کمکت کنم!
آخه یه خط مینویسی و میری آدم نمیدونه چی کار کنه، هی باید بنویسه اگه این بود اگه اون بود :D

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
دوست عزیز اولا که حرف شما خودش تناقض داره! یا شما نمیدونی وایرلس چیه و یا من حرف شما رو متوجه نمیشم.
شما یا با سیم وصل میشی یا بدون سیم. اگه با سیم وصل میشی میشه wired و اگر هم که بدون سیم وصل میشی که میشه wireless
حالا البته ممکنه مودم شما وایرلس داشته باشی ولی با سیم وصل بشی.

بزار من راهنماییت کنم،جسارت نمیکنم اما گفتم شاید ندونی:
شما اگه مودمت وایرلس هستش میتونی بدون سیم وصل بشی، چرا میخوای با سیم وصل بشی؟ دلیل خاصی داره!؟
اگر هم مودمت وایرلس نیست که خوب با سیم وصل میشی.

در نتیجه کلا وقتی میخوای با سیم وصل بشی دیگه پس ورد نمیخواد! چون با سیم وصل شدی دیگه!پس ورد فقط برای وایرلس هستش!

اگر منظورت از آموزش اینه :

گفتم دیگه! الان پر رنگش کردم!

به نظر من شما اول کامل توضیح بده که وضعیت مودم و اینترنتت چطوریه تا راحت کمکت کنم!
آخه یه خط مینویسی و میری آدم نمیدونه چی کار کنه، هی باید بنویسه اگه این بود اگه اون بود :D
نه ببین وای فای ندارم یه مودم هایی هستن که brodband هستن و به جای اینکه با سیم به مخابرات وصل شن با امواج وایرلس از شرکت می گیرن و رو پشت بوم وصل میشن

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
نه ببین وای فای ندارم یه مودم هایی هستن که brodband هستن و به جای اینکه با سیم به مخابرات وصل شن با امواج وایرلس از شرکت می گیرن و رو پشت بوم وصل میشن

آها متوجه شدم!
خوب من وقتی گفتم مودم وایرلس منظورم نحوه وصل شدن به کامپیوتر بود!
چون مثلا مودم ایرانسل که وایمکس هستش هم میتونه وایرلس باشه یا نباشه!اینکه اینترنت رو چطوری میگیره مهم نیست.مثلا مودم adsl از خط تلفن اینترنت میگیره اما میتونه از طریق وایرلس یا با سیم اینترنت رو انتقال بده به کامپیوتر یا ps3

پس شما با سیم میخوای وصل کنی!
شما همونطوری که گفتم برو تو قسمت تنظیمات نتورک و اینترنت(گزینه آخر تو قسمت تنظیمات) بعد گزینه سوم از بالا رو بزن و بعد همون جا wired رو انتخاب کن و بقیه تنظیمات رو هم معمولا رو اتومات بزاری کار میکنه.(اگه نه باید از جایی که اینترنت گرفتی بپرسی که چطوریه)

mahan351

کاربر سایت
Feb 17, 2011
181
نام
ماهان
آها متوجه شدم!
خوب من وقتی گفتم مودم وایرلس منظورم نحوه وصل شدن به کامپیوتر بود!
چون مثلا مودم ایرانسل که وایمکس هستش هم میتونه وایرلس باشه یا نباشه!اینکه اینترنت رو چطوری میگیره مهم نیست.مثلا مودم adsl از خط تلفن اینترنت میگیره اما میتونه از طریق وایرلس یا با سیم اینترنت رو انتقال بده به کامپیوتر یا ps3

پس شما با سیم میخوای وصل کنی!
شما همونطوری که گفتم برو تو قسمت تنظیمات نتورک و اینترنت(گزینه آخر تو قسمت تنظیمات) بعد گزینه سوم از بالا رو بزن و بعد همون جا wired رو انتخاب کن و بقیه تنظیمات رو هم معمولا رو اتومات بزاری کار میکنه.(اگه نه باید از جایی که اینترنت گرفتی بپرسی که چطوریه)
آقا به اینترنت وصل شد ولی وقتی که کابل وصل باشه بعضی موقه ها هنگ می کنه و خاموش نمیشه وقتی می زنم رو خا موش چراغ سبز چشمک می زنه

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
آقا به اینترنت وصل شد ولی وقتی که کابل وصل باشه بعضی موقه ها هنگ می کنه و خاموش نمیشه وقتی می زنم رو خا موش چراغ سبز چشمک می زنه

خوب اگه تونستی به نت وصل بشی دیگه مشکلی نیست!
در مورد هنگ کردن دیگه نمیدونم!
بهتره که اینجا بپرسی:
http://forum.bazicenter.com/thread6616/page939/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر