آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

S.M@je$TiK

کاربر سایت
Oct 28, 2010
126
نام
سامان
برای این که وارد کنترل پنل مودم بشم باید از کجا برم ؟ :D
192.168.1.1 رو تو آدرس بار مرورگر اینترنتت بزن
ازت نام کاربری و پسورد میخواد که حالت پیش فرض جفتش admin هست

---------- نوشته در 08:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:01 PM ارسال شده بود ----------

برای این که وارد کنترل پنل مودم بشم باید از کجا برم ؟ :D
واسه ps3 می خوای چیکار؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,654
سلام
به داد من برسید که تا الان 2 میلیون خرج کردم که فقط بشینم پلی 3 آنلاین بازی کنم !! اونم با این وضعیت دلار و خودم !! اما نمی دونم چشه:-b

اینترنتم مبین نت ( 1 مگابایت ) وقتی تنظیمات مودم رو روو Easy می زارم وارد PSN میشم اما وقتی وارد PES2012 میشم وقتی می خوام آنلاین بازی کنم یه زمان زیادی طول میکشه تا از منوی اصلی بره روی منوی آنلاین بعدشم که میاد میره رو بازی دوستانه اسم من میاد بعد اسم یکی دیگه میاد بعد اسم یارو سری می ره ! بعد یهو می زنه an eror has accured میاد بیرون ! البته این اروره رندوم بعضی موقعها میاد بعضی موقعها نمیاد ! خلاصه از 50 بازی که ما امتحان کردیم 1 بار رفت توو بازی ! خیلی کم بازی دیلی داشت با دکمه هایی که من می زدم اما زیاد نبود ولی بعد از اون بازی دیگه نشد بریم !
به نظر شما مشکل از اینه که من تنظیمات رو Custom نکردم ؟ یا از اینترنته ؟
تنظیمات مودم من اصلا چیزی به نام nat یا Mtu نداره !!! custom که می کردم سره NAT میزد Type 3 بقیه به جز Pipp ( که می زد Not avaliable ) با موفقیت انجام میشد اما سره nat میزد type 3 دیگه جلوتر نمی رفت ! dns 1-2 رو از خود مودم در اوردم زدم اما نمی دونم چرا اینجوریه
آیا اگه کانکشنو Custom تنظیم کنی و همه چی Succes بشه سرعت بهتر از Easy میشه ؟

ممنون میشم یکی راهنماییم کنه ...:)

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
آقا ps3 من کپی خوره اگه فرمتش کنم باهاش می تونم بدون اینکه بن نشم به نت وصل شم؟

داداش فرمت فایده نداره باید برگردانی به حالت کارخانه بعد جدیدترین آپدیت از تو همین سایت دانلود کن بریز روش اونوقت میتونی

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
سلام دوستان
من ی چند روزیه دارم تلاش می کنم به PSN وصل بشم اما نمی تونم . یعنی هر کار می کنم نمیشه . چه Wired چه Wireless ....
میخواستم بدونم با 3G می شه وصل شد ؟
Solved ......

آخرین ویرایش:

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
من از شرکت پرنیان نت اصفهان نت میگیرم. اونوقت این شرکت برای وصل شدن به نت میگه باید یه کانکشن dsl بسازی یه vp.n که خودش آدرس میده و اینا. اونوقت میخواستم ببینم اگه بخوام با همین نه با ps3 آنلاین بزنم تنطیمات vp.n رو باید داخل قسمت pro.x.y وارد کنم؟

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
من از شرکت پرنیان نت اصفهان نت میگیرم. اونوقت این شرکت برای وصل شدن به نت میگه باید یه کانکشن dsl بسازی یه vp.n که خودش آدرس میده و اینا. اونوقت میخواستم ببینم اگه بخوام با همین نه با ps3 آنلاین بزنم تنطیمات vp.n رو باید داخل قسمت pro.x.y وارد کنم؟

تنظیماتوی پی ان رو که نمیشه تو PS3 وارد کرد. اون prox.y که شما میگی که تنظیمات وی پی ان رو نمیتونی اعمال کنی!! کجاشمیخوای آدرس سرور رو بزنی! اصلا وی پی ان ربطی به prox.y نداره.
شما دقیقا بگو از جایی که نت گرفتی چطوری گفته وصل بشی تا اگه بلد بودم بگم چکار کنی.
الان شما اول باید به یه شبکه ای وصل باشی که بعدش بخوای وی پی ان استفاده کنی دیگه!
احتمالا اون شرکت یه شبکه داره که همه به راحتی میتونن وصل شن. بعد شما از طریق وی پی ان میری اینترنت و استفاده میکنی. دانشگاه ما هم همینطوریه!
اگه واقعا اینطوری باشه، با عرض معذرتخاک تو سرشون.
چونشما به طریق معمولی فکر کنم بتونی با PS3 وصل بشی به نت! البته به طور غیرمستقیم یه راهی داره! که البته زیاد معقول نیست. اما اونم اینه:
شما کامپیوترت رو راحت میتونی وصل کنی به اینترنت!درسته! حالا برو اینجا : http://forum.bazicenter.com/thread43472/ و با این برنامه PS3 رو به کامپبوتر وصل کن! اون وقت اینترنتت رو PC هر چی باشه و هر طوری باشه تو PS3 هم همینطوره که خوب باید هر وقت میخوای آنلاین بشی PC ات هم روشن باشه ک معقول نیست.
یه راه دیگه داره که مطمئن نیستم چون تا حالا کارم بهش نیوفتاده که امتحان کنم! اونم اینه:
شنیدم که بعضی از مدم ها جایی دارن که شما میتونی اطلاعاتوی پی ان رو توش وارد کنی! اگه اینطوری باشه شما مودم رو تنظیم میکنی که باوی پی ان کار کنه! بعدش دیگه لازم نیست که روی کامپیوترت وی پی ان رو بزنی! هر دفعه که وصل بشی خودشوی پی ان رو فعال میکنه!
اینطوری دیگه لازم نیست تو کامپیوتر و یا PS3 وی پی ان استفاده کنی.

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
سلام به اساتید
یه سوال
میخام بدونم در حالت اتصال وایرلس signal strength چقدر تاثیر داره!؟ مثلا 60% باشه یا 100% فرق داره یا نه؟ ممنون میشم توضیح بدین کامل و زود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر