آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
سلام
از دوستان کسی هست که دو نفر و دو تا دستگاه داشته باشن و بصورت آنلاین راحت بازی کنن(از یه سرویس ADSL) !؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
واقعا دیگه خسته شدم، پارسال راحت وصل می شدم بدون این که تغییری توی کانکشن مودم بدم. اون موقع از قسمت PPOE فقط User و Pass رو می زدم کانکت می شدم اما الان نه.(البته اونموقع از صبانت Adsl داشتم، اما الان حسابگر)
از هر تنظیماتی هم می رم یا موقع ـه تست ObtainIp ـم Failed می شه یا Internet Connection !

تنظیمات ـم هم مثله صفحه ی اول می کنم ولی انگار نه انگار، الان تنظیمات ـه من اینجوریه :
IP Address : 192.168.1.168
Subnet Mask : 255.255.255.0
Default Router : 192.168.1.1
Primary DNS :8.8.8.8
Secondary DNS : 217.218.155.105
در ضمن بگم که DNS ها هم از ISP ـم گرفتم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
الان قسمت NAT -- Virtual Servers رو آوردم، ولی باید دقیقا کدوم فیلد ها پر بشه؟

شما اون IP که به صورت دستی در کنسول وارد کردی و در اصل برای کنسول در نظرش گرفتی رو توی این قسمت باید وارد کنی.مثلا برای کنسول در نظر گرفتی که آی پی آدرس 192.168.1.25 باشه.خب توی بخش NAT یا Virtual Servers باید این آی پی رو وارد کنی و پورتها رو طبق تصویر داخلش ثبت کنی و Save کنی.

nat1.jpg

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
شما اون IP که به صورت دستی در کنسول وارد کردی و در اصل برای کنسول در نظرش گرفتی رو توی این قسمت باید وارد کنی.مثلا برای کنسول در نظر گرفتی که آی پی آدرس 192.168.1.25 باشه.خب توی بخش NAT یا Virtual Servers باید این آی پی رو وارد کنی و پورتها رو طبق تصویر داخلش ثبت کنی و Save کنی.

nat1.jpg
اینارو هم تنظیم کردم و IP هم همونی زدم که توی بخش تنظیمات کنسول گذاشته بودم یعنی(192.168.1.168)ولی فایده ای نداشت، مطمئنن ایراد بر می گرده به این که من هر کاری می کنم این مودم نمی تونه بدون کانکشن به اینترنت وصل بشه. دقیقا هم نمی دونم چه تنظیماتی رو اشتباه می زنم.

smrm

کاربر سایت
Apr 11, 2011
101
نام
سید محمد رضا مصطفوی
دوستان سوالم مسخرس من تازه پلي 3 گرفتم ميخوام وصل پي اس ان بشم چطوري؟:دي
اينترنتم پيشگامانه adsl
هست و مودمم بيليون اونم 6 ماه پيش خريدم سرعتم 256

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان سوالم مسخرس من تازه پلي 3 گرفتم ميخوام وصل پي اس ان بشم چطوري؟:دي
اينترنتم پيشگامانه adsl
هست و مودمم بيليون اونم 6 ماه پيش خريدم سرعتم 256

صحفه اول همین تاپیک اموزش کامل گذاشته شما میتوانید با مراجعه با اونجا مشکلت را حل کنی
خیلی راحت به خودت زیاد سخت نگیر
موفق باشی

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
اینارو هم تنظیم کردم و IP هم همونی زدم که توی بخش تنظیمات کنسول گذاشته بودم یعنی(192.168.1.168)ولی فایده ای نداشت، مطمئنن ایراد بر می گرده به این که من هر کاری می کنم این مودم نمی تونه بدون کانکشن به اینترنت وصل بشه. دقیقا هم نمی دونم چه تنظیماتی رو اشتباه می زنم.

شما بهترین راه این هست که ببرید شرکت بگید مودم رو براتون کانفیگ کنن و از حالت Bridge روی PPPOE/PPPOA بذارن.خودتون هم می تونید این کار رو کنید البته :)

سلام دوستان NAT typE من 3 هست مودمم LINKSYS WRT120N هستش لطفا پورت فرواید کردنو به من یاد بدین!!!:(:(:(

شما آموزش در صفحه اول رو بخون آخرش در مورد NAT توضیح دادم :)

اقا یه سوال؟ من مودمم wimax باید روی حالت bridge باشه یا route ؟؟؟
اصلا فرقی داره؟

بهتر هست Bridge نباشه چون ممکنه به مشکل بر بخورید برای اتصال به XBL...

• Like
Reactions: shayan1989

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اقا یه سوال؟ من مودمم wimax باید روی حالت bridge باشه یا route ؟؟؟
اصلا فرقی داره؟

نه فرقی نمیکنه من خودم که بچه ها خیلی سوال میکردم رفتم یک امتحانی کردم یکی از دوستان بهش گفتم اون وایمکس را برام بیار و خودم باهاش رفتم توی اینترنت فقط روش اتصالش هم خیلی اسون شما با روش وایرلس که توی صحفه اول گذاشته شده انجام بدید دیگه تمام و وصل میشه فقط بگم که سرعتون زیاد نیست و بدرده انلاین نمیخوره:d

• Like
Reactions: shayan1989

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر