آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

پس مشکل از اینترنتت , تو از بازی میپری بیرون یا اونا؟
اکثرا من میپرم بیرون ولی تقریبا خیلی ها دیدم هم تو این فروم و هم خارجی با این بازی همین مشکل رو دارن.ولی امروز یه چیزی رو فهمیدم سرورهای ea الان برای من هیتلر هست چه با کامپیوتر برم چه با pc که مجبورم یه dns دیگه وارد کنم ولی رو 360 هیتلر نیست و با همون تنظیمات اولیه میره تو بازی و هیچ مشکلی هم ندارم.مگه سرورهای ea برای این دو دستگاه فرق میکنه؟

اکثرا من میپرم بیرون ولی تقریبا خیلی ها دیدم هم تو این فروم و هم خارجی با این بازی همین مشکل رو دارن.ولی امروز یه چیزی رو فهمیدم سرورهای ea الان برای من هیتلر هست چه با کامپیوتر برم چه با pc که مجبورم یه dns دیگه وارد کنم ولی رو 360 هیتلر نیست و با همون تنظیمات اولیه میره تو بازی و هیچ مشکلی هم ندارم.مگه سرورهای ea برای این دو دستگاه فرق میکنه؟
نه فک نمیکنم!

من زنگ زدم ISP ـــیم (شاتــــل) این ها رو دادن:
85.15.1.13
85.15.1.10
هر جور تنظیمش میــــکنم نمیره ...
این دوستمون هم مشکل من رو داشته!

شما DNS دوم رو 4.2.2.4 تست کن.
از اون دوست عزیز هم اگر مشکلش حل شده سوال کن احتمالا بتونه راهنماییت کنه.

شما DNS دوم رو 4.2.2.4 تست کن.
از اون دوست عزیز هم اگر مشکلش حل شده سوال کن احتمالا بتونه راهنماییت کنه.
فرقی نکرد! :((
این اقا جواب اون دوستمون رو این طور داده ولی من سر در نمیارم!
تو پروفایل این اقا پیغام گذاشتم ولی هنوز جواب نداده!

فرقی نکرد! :((
این اقا جواب اون دوستمون رو این طور داده ولی من سر در نمیارم!
تو پروفایل این اقا پیغام گذاشتم ولی هنوز جواب نداده!

خوب احتمالا شما با کانکشن به اینترنت وصل میشید و این مورد می تونه مشکل ساز باشه در تنظیمات کنسولتون.
کافیه وارد کنترل پنل مودم بشید و مودم رو از حالت Bridging خارج کنید.

خوب احتمالا شما با کانکشن به اینترنت وصل میشید و این مورد می تونه مشکل ساز باشه در تنظیمات کنسولتون.
کافیه وارد کنترل پنل مودم بشید و مودم رو از حالت Bridging خارج کنید.
من الان هیچ Password و User nameـــی تو PC نمیزنم! و خودش اتوماتیک IP ها رو پیدا میکنه!

منم با این DNS مشکل دارم!
همه چی رو درست تنظیم کردم زنگ زدم شماره DNS رو هم گرفتم وارد کردم (حدود 1 ماه پیش) یکهو دیروز ظهر دوباره قاطی کرد!

PC هم ارور DNS میده و یک در میون سایت باز میکنه!وقتی اینجوری میشه سرعت هم به شدت داغون میشه! :d

چه کنم؟ :d

منم با این DNS مشکل دارم!
همه چی رو درست تنظیم کردم زنگ زدم شماره DNS رو هم گرفتم وارد کردم (حدود 1 ماه پیش) یکهو دیروز ظهر دوباره قاطی کرد!

PC هم ارور DNS میده و یک در میون سایت باز میکنه!وقتی اینجوری میشه سرعت هم به شدت داغون میشه! :d

چه کنم؟ :d
برای من با PC هیچ مشکلی نداره!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or