آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

من معنی اش رو میدونم میگه مسیری که با آدرس شبکه میری اشتباهه حالا چند تا سوال ازت میکنم تو IP adress هم بلدی یا نه یا اصلا نزدی؟؟

عزیز زدم... به اینترنت و psn هم وصل میشه .... فقط میخواستم بدونم چرا اینو مینویسه؟؟
ping ام خیلی ضایعس...

یعنی هیچکس؟؟؟ :biggrin1: :evil::evil:
دوست عزیز، NAT پارامتری نیست که شما بخوای عوضش کنی.
NAT 1 یعنی شما مستقیما به اینترنت وصل هستین مثلا اینترنت کابلی
NAT 2 یعنی اینکه شما با واسطه روتر به اینترنت وصل هستین
NAT 3 یعنی اینکه شما در اتصال به اینترنت یه محدودیت هایی دارین که

1) با باز کردن پورتهای لازم برای کنسولتون

یا

2) اگه مودمتون DMZ داره، Static IP کونسولتون رو داخل اون بذارین (توصیه میشود)

حل میشه

سلام دوستان انشالله که این تایپیک هنوز هم از کار نیفتاده باشه و من هم بتونم به جوابم برسم;) سوال من اینه که تازگی ها که می یام با لپتاپ کار کنم یهو خودش یه وایرلس پیدا میکنه و بهش کانکت میشه اما هر کاری می کنم صفحه باز نمیکنه در صورتی که کانکت شده آیا من میتونم از این اکانت که خودش اونا پیدا می کنه استفاده کنم ؟ وای اگه بشه معرکست خواهش می کنم کمکم کنید:biggrin1:

سلام دوستان انشالله که این تایپیک هنوز هم از کار نیفتاده باشه و من هم بتونم به جوابم برسم;) سوال من اینه که تازگی ها که می یام با لپتاپ کار کنم یهو خودش یه وایرلس پیدا میکنه و بهش کانکت میشه اما هر کاری می کنم صفحه باز نمیکنه در صورتی که کانکت شده آیا من میتونم از این اکانت که خودش اونا پیدا می کنه استفاده کنم ؟ وای اگه بشه معرکست خواهش می کنم کمکم کنید:biggrin1:

چیزی که شما میگین چند حالت داره؟

1) یا اون شبکه ای که پیدا میکنین اصلا واسه اینترنت نیست یعنی یه شبکه بیسیم داخلیه که واسه شبکه کردن کامپیوتر های یه مرکز طراحی شده.

2) اون شبکه اینترنت روش شیر نیست یعنی کاربران مثل مودم معمولی باید یه کانکشن روی کامپیوترشون درست کنن تا به اینتر نت وصل بشن ولی بجای سیم LAN، بیسیمه

3) شاید از شانست اکانت اینترنتشون تموم شده :-"

4) شایدم یکی خواسته ملتو سر کار بذاره :p

آخرین ویرایش:
چیزی که شما میگین چند حالت داره؟

1) یا اون شبکه ای که پیدا میکنین اصلا واسه اینترنت نیست یعنی یه شبکه بیسیم داخلیه که واسه شبکه کردن کامپیوتر های یه مرکز طراحی شده.

2) اون شبکه اینترنت روش شیر نیست یعنی کاربران مثل مودم معمولی باید یه کانکشن روی کامپیوترشون درست کنن تا به اینتر نت وصل بشن ولی بجای سیم LAN، بیسیمه

3) شاید از شانست اکانت اینترنتشون تموم شده :-"

4) شایدم یکی خواسته ملتو سر کار بذاره :p
عجب کمکی :biggrin1: ولی فکر کنم حالته 2 یا 3 باشه اما من هیچی کانکشن درست نکردم و این خودش اتومات وصل میشه حالا اگه میشه لطف کنین بگین بعد از اینکه کانکت شد چطوری صفحه باز کنم تو ip ها باید برم کجا باید برم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or