آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
سلام علیکم و رحمت الله خدمت دزدان دریایی عزیز :D

دوستان جهت ورژن آپدیت شده آموزش به این لینک برید آموزش پایین منقضی شده : لینک
===========================================================================================================================
امروز با یک آموزش دیگه در خدمتتونم که به درد خیلی از بچه ها میخوره به خصوص کسایی که کنسولشون بن شده و نمیتونن آپدیت کنن. از ویژگی این روش میتونم به این اشاره کنم که 1- نیاز به جیگ نداره 2- به هیچ عنوان فیوز نمیسوزونه در نتیجه میتونید نه تنها دستگاه رو آپدیت کنید بلکه میتونید داونگرید هم انجام بدین .
آپديت : ورژن جديد اتمسفر پيلود رو كه زدين خودش لانچ ميكنه و نياز به كاراى اضافى نداره (لانچ cfw) و اينكه تو ورژن جديد براى باز كردن hbmemu بايد دكمه R رو نگه دارين موقع كليك كردن رو گالرى.
نکته خیلی خیلی مهم : برای این آپدیت از پیلود هکاته و Atmosphere kosmos استفاده بشه چون اگر پیلود دیگه ای بزنید فیوز میسوزونه و ما میخوایم سر نینتندو کلاه بزاریم سر این داستان پس هکتون رو به اتمسفر تغییر بدین که زیر همین پست یاد میدم ضمنا اتمسفر خیلی بهتره نمیدونم چرا از ReiNX استفاده میکنید:-??
قدم اول آماده سازی :
اول باید فایل آپدیت رو دانلود کنید از اینجا
بعد باید آخرین فایل های هک رو بگیرید از اینجا **فایل Kosmos Default رو انتخاب کنید**
بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه
محتویات فایل زیپ که دانلود کردین فایلی که نوشته sd هرچی توشه کپی کنید رو رمتون ( فایلpayloadجلوتر وقتی پیلود میزنیم استفاده میشه )
بعد یک new folder میسازیم اسمش رو میزاریم firmware ( داخل رم )
فایل آپدیت که دانلود کردیم رو محتویاتشو کپی میکنیم توی فولدر firmware رو رم
بعدش برنامه اصلیمون رو دانلود میکنیم اینجا و محتویاتش رو کپی میکنیم تو فولدر switch رو رم (ChoiDujourNX.nro)

قدم دوم نصب :
رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW
(نکته مهم : کنسول به برق باشه که وسط کار خاموش نکنه یه موقع )
بعد که کنسول بالا اومد میریم تو Home brew یا همون گالری و از اونجا ChoiDujourNX رو باز میکنیم.

2018-08-01_08-37-36_LDuAxoLB4.png

بعد میایم و فولدر firmware رو انتخاب میکنیم و Choose رو میزنیم
بعد اینکه پردازش شد exFat رو انتخاب میکنیم مثلا 7.0.1 (exFat)
بعدش Select Firmware رو میزنیم و حتما و حتما Enable AutoRCM رو میزنیم(حواستون باشه که Disable نشه که به فاک میرید هم فیوز میسوزونه هم جیگ میخواد :D)
بعد Start Installation رو میزنید و تامام :-bd

2018-08-01_08-38-24_UIr4WIXG6.png

بعد اینکه تموم شد Reboot رو بزنید و Shutdown Now بکنید . حالا آپدیت شده بدون اینکه فیوز بسوزه:)>-

نکته های کنکوری و خیلی خیلی مهم(حتما بخونید)
من اولین بار سر این آپدیت یذره گیج شدم چون بعضی اشتباهارو کردم که الان میگم شما دچارش نشید ( با تشکر از WerWolv از بچه های خوب Scene و برنامه نویس Edizon و Kosmos که ساپورت فوق العاده میکنه و خدایی 1 ساعت وقت گذاشت که مشکل من حل بشه )
1- اگر از هک اتمسفر استفاده میکنید حتما فایل های داخل رم رو پاک کنید بجز Nintendo و اصلا Replace نکنید که باگ میده ضمنا حواستون باشه که واسه Firmware های بالاتر هک جدیدتر میخواد و اینکه فقط و فقط اتمسفر ورژن 7 رو هک کرده حتی sxOS که پول هم میگیره هیچ غلطی نکرده هنوز :D
2- اگر از سایت sdsetup دانلود کنید فایلارو هیچ مشکلی با بازی ها ندارید چون اتوماتیک SigPatch ها رو نصب میکنه درصورتیکه از یه جای دیگه گرفتین
اینجا برید و فایل Additional SigPatches برای ورژنی که دانلود کردین رو بگیرین
3- درصورتیکه مثل من اشتباه نکته 1 رو مرتکب شدید اصلا پنیک نکنید فقط دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دارید و پیلود بزنید
4- ورژن 7 برای بازی های جدید به احتمال زیاد نیاز میشه فقط دقت کنید که خیلی از برنامه ها باگ دارن با این ورژن مثلا Goldleaf بعد هر نصب بازی کرش میکنه و میره تو پیلود یا مثلا Tinfoil مشکل داره و برای نصب بازی رو sd باید از Lithium استفاده کنید.
5- دوستانی که ورژن 6.2 آپدیت میکنن هیچ مشکلی نداره و کاملا اوکی هست .

دوستان اگر میخواید آموزش رو کپی کنید خواهشا با ذکر منبع استفاده کنید این آموزش برای انجمن بازیسنتر نوشته شده.

آخرین ویرایش:

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
سلام دوستان من یه سوییچ کپی خور خریدم بهم گفتن به هیچ عنوان نباید خاموش بشه یا موقع اجرای بازی روی software update بزنم
خواستم بدونم کپی خور های بهتر و به روزتری هست راهنمایی کنید

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
لینک گوگل درایو ولی بعضی وقتا شلوغه دان نمیشه باید بعدا تست کنی یا در گوگل درایو خودتون میتونید ذخیره کنید و دانلود کنید و برای حل مشکل شلوغی لینکهای گوگل درایو پست زیر رو بخونید

Meet Google Drive – One place for all your files

تو تابیک دانلود بازیها هم نگاه کنید خیلی سایت بچه ها معرفی کردن و شما اسم بازیت هم سرچ کنی تو گوگل و یه پسنود nsp بزاری سایت زیاد بالا میاد مثلا nes online nsp

دانلود بازی های سوییچ به همراه آخرین آپدیت ها (کامل) با /hbg/

من خودم اکانت پریموم سایت یک فیشر دارم قبلا هم گفتم از لینک زیر هر بازی بیاد میگیرم و اکانت اینو داشته باشید خیلی کارتون راحته یا یه لیچر که براتون مستقیم کنه مثل لیچرهای ایرانی یا خارجی که باید ببینید کدوم ساپورت میکنه از اون اکانت بخرید

https://1fichier.com/dir/kcCQHld8

به غیر از اینا سایتهای زیر هم بازی زیاد میزارن بعضیهاش باید ثبت نام کنید برای ورود به سایتشون و بعضیهاش لینکهای کد شده دارن مثل gamewii.net که باید با دانلود منیجر JDownloader2 دان کنید و بالاخره اگه میخواید بازی که جدید میاد سریع بگیرید دردسر هم داره وگرنه صبر کنید سایتهای ایرانی براتون مستقیم کنند

Switch Archives - Download Game Nintendo Wii Free

Juegos N. Switch archivos ⋆ GamesMega | Descargar Juegos Download Games

Switch Games

Switch - NSP & XCI ROMS

Roms-Station – Just another Roms Place

NSW - ISOSLAND : Games of the new generation

Switch-xci.com

Switch eShop (NSP) Download Full Free (Switch NSP) | madloader.com

Switch ISO - Switch Games XCI NSP Downloads

برنامه برای pc قبلا بود الان از کار افتاده و برای خود سوییچ هم hbg shop هست همیشه باید اپدیتش کنید
اخرین ورژن hbgshop ورژن 4
https://thehbg.shop/files/hbgshop.latest.zip

بازی هم بصورت nsp باشه فایل بازی جدا و اپدیت جدا هست و ورژن اپدیت هم نوشته و برنامه هایی هم توی ویندوز هست مثل NX Game Info v0.5 و SwitchExplorer و Switch Backup Manager v1.2.1 میشه فایل nsp رو بهش داد و ورژن بازی رو فهمید ولی بعضی وقتها هم درست کار نمیکنن این برنامه ها و SwitchExplorer هم نیاز به کلیدهای سوییچ قبل کارکرد داره و بعضیهاش برای اجرا نت فریمو ورک ماکروسافت باید نصب کنید.

شما pc هم داشته باشی میتونی بازیها رو از طریق pc نصب کنی بدون دراوردن مموری با اموزشهای زیر و یا اپدیت xfat نصب کنی و مموریت هم فایلهاش قبلش بکاب بگیری و به xfat فرمت کنی که نیازی هم نیست همون با pc نصب کن خود منم با pc همش نصب میکنم

اموزش نصب بازیهای nsp و xci از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium

اموزش نصب بازی nsp از طریق گلدلیف با pc

اگه نتونستی درایور سوییچ رو نصب کنی پستهای صحفه زیر یا قبلش هم کامل بخون و کلا این تابیک برنامهای کاربردی من خیلی نکات و اموزشها درش گذاشتم کامل از اول سر حوصله بخونید خیلی کارتون راه میفته و البته برنامه ها رو خودتون تو گوگل سرچ کنید اپدیت اخرش رو بگیرید چون من تو اون زمان که اموزش گذاشتم اخرین ورژنش رو گذاشتم
معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

اگه بازی گرفتید فریمور بالاتر خواست میتونید دانگریدش کنید با اموزش زیر و البته برای همه بازیها جواب نمیده ولی اکثرا کار میکنن
اموزش دانگرید کردن بازیها برای فریمور پایینتر

در اخر یه چندتا عکس از بازیهام و برنامه های داخل سوییچم میزارم حداقل با برنامه های سوییچ بعضیهاش اشنا بشید;)

AliTriple_Swicth_1_.jpg

AliTriple_Swicth_2_.jpg

AliTriple_Swicth_3_.jpg

AliTriple_Swicth_4_.jpg

AliTriple_Swicth_5_.jpg

AliTriple_Swicth_6_.jpg

AliTriple_Swicth_7_.jpg

AliTriple_Swicth_8_.jpg

AliTriple_Swicth_9_.jpg

AliTriple_Swicth_10_.jpg
داداش شما لینک مستقیم یا لینک تورنت از بازی wwe 2k 18 سراغ نداری؟همه جا رو گشتم ولی پیدا نکردم

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
سلام دوستان من یه سوییچ کپی خور خریدم بهم گفتن به هیچ عنوان نباید خاموش بشه یا موقع اجرای بازی روی software update بزنم
خواستم بدونم کپی خور های بهتر و به روزتری هست راهنمایی کنید
سلام
کپیخوری که این محدودیت ها رو نداشته باشه فعلا نیومده(البته تا جایی که من میدونم،موقع اجرای بازی اگر software update رو‌بزنید به شرط اینکه متصل به اینترنت نباشید مشکلی پیش نمیاد)

• Like
Reactions: p990_judi

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
داداش شما لینک مستقیم یا لینک تورنت از بازی wwe 2k 18 سراغ نداری؟همه جا رو گشتم ولی پیدا نکردم

تو همون سایتها که گفتم میگشتی بود

بازی
Code:
https://drive.google.com/uc?id=1sq3whH7TnmNcU5I3UrWXHfAdoIFt7THo&export=download
dlc ها
Code:
https://drive.google.com/file/d/1JvWG_JrXh583TgymNa-4NKMZX9lYA-YW/view
اپدیت بازی در دو پارت
Code:
https://drive.google.com/file/d/1--5iH3VvvzKLXhRjNQ7SO-BtS9rrtt2R/view
Code:
https://drive.google.com/file/d/1wk2FdaINl0BSbKjEXHQUwmdfgxRrHSfo/view

• Like
Reactions: .SoRoUsH.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
تو همون سایتها که گفتم میگشتی بود

بازی
Code:
https://drive.google.com/uc?id=1sq3whH7TnmNcU5I3UrWXHfAdoIFt7THo&export=download
dlc ها
Code:
https://drive.google.com/file/d/1JvWG_JrXh583TgymNa-4NKMZX9lYA-YW/view
اپدیت بازی در دو پارت
Code:
https://drive.google.com/file/d/1--5iH3VvvzKLXhRjNQ7SO-BtS9rrtt2R/view
Code:
https://drive.google.com/file/d/1wk2FdaINl0BSbKjEXHQUwmdfgxRrHSfo/view
دمت گرم :x:x:x
خیلی لطف کردی
فقط داداش اینا رو از کدوم یکی از سایتها گرفتی؟چون من گشتم نبود

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
دمت گرم :x:x:x
خیلی لطف کردی
فقط داداش اینا رو از کدوم یکی از سایتها گرفتی؟چون من گشتم نبود

این لیست رو ببین لینک دانلود داخلشه

لیست بالا از این سایت گرفتم که معرفی هم کرده بودم و فقط یه ثبت نام میخواد اولش

• Like

SaeedBahari8544

عضو جدید
Feb 1, 2020
1
سلام دوستان..
من سوییچ ورژن ۹.۰.۰ دارم که تا حالا هک نکردم..سوالم از شما همینه که ایا برای اولین بار بخوام هک کنم نیاز به جیگ داره برای هک یا نه؟
متشکرم از پاسخ‌گویی و راهنمایی شما عزیزان..

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
سلام دوستان..
من سوییچ ورژن ۹.۰.۰ دارم که تا حالا هک نکردم..سوالم از شما همینه که ایا برای اولین بار بخوام هک کنم نیاز به جیگ داره برای هک یا نه؟
متشکرم از پاسخ‌گویی و راهنمایی شما عزیزان..
سلام به شما
بله برای اولین بار نیاز به جیگ دارید

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
این لیست رو ببین لینک دانلود داخلشه

لیست بالا از این سایت گرفتم که معرفی هم کرده بودم و فقط یه ثبت نام میخواد اولش
داداش یه سوال
من توی همین سایتی که زحمت کشید معرفی کردی خیلی از بازیها رو دیدم با جدیدترین اپدیت و DLC همه با هم توی فرمت super xci یعنی مثلا برای بازی کمبت 11 یه فایل 24گیگی میده با فرمت xci که همون شامل Base بازی+آپدیت+DLC هست
خواستم بدونم نصب این superXci ها هم مثل xci های معمولیه دیگه؟و با برنامه لیتیوم راحت میشه نصبشون کرد؟
گفتم اول بپرسم که اگر یک درصد نشد الکی 50-60 گیگ دانلودم هدر نره!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
داداش یه سوال
من توی همین سایتی که زحمت کشید معرفی کردی خیلی از بازیها رو دیدم با جدیدترین اپدیت و DLC همه با هم توی فرمت super xci یعنی مثلا برای بازی کمبت 11 یه فایل 24گیگی میده با فرمت xci که همون شامل Base بازی+آپدیت+DLC هست
خواستم بدونم نصب این superXci ها هم مثل xci های معمولیه دیگه؟و با برنامه لیتیوم راحت میشه نصبشون کرد؟
گفتم اول بپرسم که اگر یک درصد نشد الکی 50-60 گیگ دانلودم هدر نره!
بازیهای xci قدیم فقط با کاستوم فریمور sxos قابل نصب بودن ولی الان با همون لیتیوم و تاینفول و هم قابل نصب هستن ولی فایلهای super xci ممکنه کامل نصب نشن مثلا من بازی super smash bros فایل super xci گرفتم که شامل تمامdlcها و اپدیت بازی بود ولی موقع نصب با تاینفول فقط بازی و dlcها رو نصب کرد و اپدیت رو نصب نمیکرد و هر چی گزینه ها هم دستکاری کردم تو برنامه تاینفول موقع نصب بازم نمیشد البته این مال چند وقت پیش بود و ورژن 4 تاینفول که این مشکلم اون زمان گفته شد توسط چند نفر و الان هم باید خودت دانلود و تست کنی ببینی این مشکل رفع شده یا نه و ممکن هم هست یه بازی کامل نصب بشه با همه اپدیت و dlc ها ولی یه بازی دیگه بگیری و همون مشکل بالا که گفتم رو داشته باشه و اون اولا که تازه تاینفول xci ساپورت میکرد همون بیس بازی هم خیلی از بازیها درست نصب نمیکرد که به مرور این مشکلات کامل رفع شد.
یه مشکلم که هست برای اینکه یکی مثل من این فایلها رو نمیگیرم مثلا همین بازی super smash bros دم به دقیقه اپدیت و dlc جدید میده و هر دفه شما مجبوری کلا از نو چنین فایلی رو دانلود کامل کنی و تازه اگرم سریع بزارن برای دانلود و برای همین بیشتر nsp بیس بازی رو دانلود و هر دفه اپدیت و dlc های جدید رو دان میکنم

ساخت فایل super xci با برنامه NSC Builder انجام میشه و شما میتونی بازی nsp با اپدیت و dlc رو اقدام کنی و اگه بخوای سنگ تموم هم بزاری بعد اون رو با فرمت xcz فشرده کنی اونم با استفاده از برنامه این پست که حجمشم کمتر بشه و همیشه هم سعی کن خودت همین برنامه ها روبا سرچ اخرین اپدیتش دانلود کنی چون هم سازگار با بازیهای جدید میشن و قابلیتهایی همیشه اضاف میشن.

آخرین ویرایش:
  • Like

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
بازیهای xci قدیم فقط با کاستوم فریمور sxos قابل نصب بودن ولی الان با همون لیتیوم و تاینفول و هم قابل نصب هستن ولی فایلهای super xci ممکنه کامل نصب نشن مثلا من بازی super smash bros فایل super xci گرفتم که شامل تمامdlcها و اپدیت بازی بود ولی موقع نصب با تاینفول فقط بازی و dlcها رو نصب کرد و اپدیت رو نصب نمیکرد و هر چی گزینه ها هم دستکاری کردم تو برنامه تاینفول موقع نصب بازم نمیشد البته این مال چند وقت پیش بود و ورژن 4 تاینفول که این مشکلم اون زمان گفته شد توسط چند نفر و الان هم باید خودت دانلود و تست کنی ببینی این مشکل رفع شده یا نه و ممکن هم هست یه بازی کامل نصب بشه با همه اپدیت و dlc ها ولی یه بازی دیگه بگیری و همون مشکل بالا که گفتم رو داشته باشه و اون اولا که تازه تاینفول xci ساپورت میکرد همون بیس بازی هم خیلی از بازیها درست نصب نمیکرد که به مرور این مشکلات کامل رفع شد.
یه مشکلم که هست برای اینکه یکی مثل من این فایلها رو نمیگیرم مثلا همین بازی super smash bros دم به دقیقه اپدیت و dlc جدید میده و هر دفه شما مجبوری کلا از نو چنین فایلی رو دانلود کامل کنی و تازه اگرم سریع بزارن برای دانلود و برای همین بیشتر nsp بیس بازی رو دانلود و هر دفه اپدیت و dlc های جدید رو دان میکنم

ساخت فایل super xci با برنامه NSC Builder انجام میشه و شما میتونی بازی nsp با اپدیت و dlc رو اقدام کنی و اگه بخوای سنگ تموم هم بزاری بعد اون رو با فرمت xcz فشرده کنی اونم با استفاده از برنامه این پست که حجمشم کمتر بشه و همیشه هم سعی کن خودت همین برنامه ها روبا سرچ اخرین اپدیتش دانلود کنی چون هم سازگار با بازیهای جدید میشن و قابلیتهایی همیشه اضاف میشن.
دمت گرم
فقط من دو سوال این وسط برام پیش اومد
۱-اگر درست متوجه شده باشم،من با برنامه ای که زحمت معرفیشو کشیدی میتونم بازی های super xci که به‌صورت یکجا هم شامل فایل بازی ان هم اپدیت و هم dlc،رو میتونم تفکیک کنم به سه تا فایل nsp یکی‌برای Base بازی یکی برای اپدیت و‌ یکی(یا چندتا)هم برای DLC؟
۲-اون قسمت کلید سوییچ برای برنامه رو که توی اون پست گفتید متوجه نشدم دقیق
من پیلود lock rcm اینجکت کنم بعد این پیلود به من یه فایل میده که میبایست اسمشو key.dat تغییر بدم و در نهایت توی پوشه bin برنامه pc بزنم؟
اگر اینطور باشه یکم زیاد پیچیده میشه!استفاده از همون کلید پابلیکی که خودت زحمتشو کشیدی و گذاشتی کارمو راه نمیندازه؟!

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
دمت گرم
فقط من دو سوال این وسط برام پیش اومد
۱-اگر درست متوجه شده باشم،من با برنامه ای که زحمت معرفیشو کشیدی میتونم بازی های super xci که به‌صورت یکجا هم شامل فایل بازی ان هم اپدیت و هم dlc،رو میتونم تفکیک کنم به سه تا فایل nsp یکی‌برای Base بازی یکی برای اپدیت و‌ یکی(یا چندتا)هم برای DLC؟
۲-اون قسمت کلید سوییچ برای برنامه رو که توی اون پست گفتید متوجه نشدم دقیق
من پیلود lock rcm اینجکت کنم بعد این پیلود به من یه فایل میده که میبایست اسمشو key.dat تغییر بدم و در نهایت توی پوشه bin برنامه pc بزنم؟
اگر اینطور باشه یکم زیاد پیچیده میشه!استفاده از همون کلید پابلیکی که خودت زحمتشو کشیدی و گذاشتی کارمو راه نمیندازه؟!
1.اره میشه فقط دیگه خودت کار با برنامه رو یاد بگیر تو نت کلی اموزش تصویری و غیره هست و با همون برنامه Switch Army Knife یا 4nxci-GUI هم میتونی تبدیل کنی که راحت تر هست.
2.دراوردن کلید های سوییچ کاری نداره همون پیلود Lockpick RCM.bin اخرین ورژنش دانلود کن و بفرست و چندتا کار ساده میگه و کلیدها بهت میده و بعد کلید ها تو مموری تو پوشه switch سیو میشه و تو پوشه دوتا فایل هست و ما با prod.keys فقط کار داریم که همون کلیدهاست و کافیه اسم و پسوند این فایل رو برای برنامه های مختلف تغییر بدی و مثلا برنامه Switch Army Knife دقیقا این بزاری keys.dat و کپی کنی تو پوشه bin و بعضی از برنامه ها هم keys.txt یا هر چی که خودش درخواست میکنه موقع اجرا و میگه هم باید کدوم مسیر کلیدها رو کپی کنی و بعضی برنامه ها هم خودکار دانلود میکنن اگه نت وصل باشه و فایرول هم دسترسی بدی و یادت هم باشه کلیدهای سوییچ خودت به اشتراک نذار جایی.

اون کلیدی هم که من گذاشتم کار راه انداز هست و یه نکته دیگه شما هر فریمور بالاتری که باشی کلیدهای بیشتری بهت میده و مثلا همیشه اخرین فریمور هک شده مثل 9.1 که باشی اخرین کلیدهای اوون فریمور هم بهت میده که بعضی از بازیها که جدیدترن در برنامه های مورد استفادت مشکلی پیش نیاد و ارور نده حین کار.

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,409
نام
Ali
دوستان من مموری رو جدا کردم و کنسول پیغام خاموش شدن داد حالا هیچ بازی اجرا نمیشه چیکار کنم :(
اگه کنسول خاموش شده و با دکمه پاور روشن کرده باشی و روشن شده باشه دستگاه autorcm روشن نبوده و نیاز به جیگ داری و اگه با پیلود زدن دستگاه رو روشن کرده باشی اونوقت مشکل جای دیگست یا پیلود رو درست نفرستادی و از یه ورژن پایینتر یا بالاتر استفاده کردی که باید مطابق با ورژن هکت پیلود رو دانلود کنی
بازم میگم اگه کنسول رو خاموش کنی و با دکمه پاور بصورت عادی روشن بشه نیاز به جیگ داری و یا خودت تهیه کن انجام بده یا بده یه نفر که داره و بگو برات گزینه autorcm هم روشن کنه نیاز یه جیگ نداشته باشی

• Like
Reactions: p990_judi

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
من هرکاری کردم بازی نصب نمیشن همون اول ارور میدن با همه نصب کنندها چک کردم از وقتی اپدیت کردم اینجوری شده ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن بازی نصب نمیشه که منRرا بگیرم وتاچ کنم ومجبورم از البوم برم
توالبوم همه Applet Modeنوشته بالا سمت راست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر