آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,196
نام
نیما
سلام علیکم و رحمت الله خدمت دزدان دریایی عزیز :D

دوستان جهت ورژن آپدیت شده آموزش به این لینک برید آموزش پایین منقضی شده : لینک
===========================================================================================================================
امروز با یک آموزش دیگه در خدمتتونم که به درد خیلی از بچه ها میخوره به خصوص کسایی که کنسولشون بن شده و نمیتونن آپدیت کنن. از ویژگی این روش میتونم به این اشاره کنم که 1- نیاز به جیگ نداره 2- به هیچ عنوان فیوز نمیسوزونه در نتیجه میتونید نه تنها دستگاه رو آپدیت کنید بلکه میتونید داونگرید هم انجام بدین .
آپديت : ورژن جديد اتمسفر پيلود رو كه زدين خودش لانچ ميكنه و نياز به كاراى اضافى نداره (لانچ cfw) و اينكه تو ورژن جديد براى باز كردن hbmemu بايد دكمه R رو نگه دارين موقع كليك كردن رو گالرى.
نکته خیلی خیلی مهم : برای این آپدیت از پیلود هکاته و Atmosphere kosmos استفاده بشه چون اگر پیلود دیگه ای بزنید فیوز میسوزونه و ما میخوایم سر نینتندو کلاه بزاریم سر این داستان پس هکتون رو به اتمسفر تغییر بدین که زیر همین پست یاد میدم ضمنا اتمسفر خیلی بهتره نمیدونم چرا از ReiNX استفاده میکنید:-??
قدم اول آماده سازی :
اول باید فایل آپدیت رو دانلود کنید از اینجا
بعد باید آخرین فایل های هک رو بگیرید از اینجا **فایل Kosmos Default رو انتخاب کنید**
بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه
محتویات فایل زیپ که دانلود کردین فایلی که نوشته sd هرچی توشه کپی کنید رو رمتون ( فایلpayloadجلوتر وقتی پیلود میزنیم استفاده میشه )
بعد یک new folder میسازیم اسمش رو میزاریم firmware ( داخل رم )
فایل آپدیت که دانلود کردیم رو محتویاتشو کپی میکنیم توی فولدر firmware رو رم
بعدش برنامه اصلیمون رو دانلود میکنیم اینجا و محتویاتش رو کپی میکنیم تو فولدر switch رو رم (ChoiDujourNX.nro)

قدم دوم نصب :
رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW
(نکته مهم : کنسول به برق باشه که وسط کار خاموش نکنه یه موقع )
بعد که کنسول بالا اومد میریم تو Home brew یا همون گالری و از اونجا ChoiDujourNX رو باز میکنیم.

2018-08-01_08-37-36_LDuAxoLB4.png

بعد میایم و فولدر firmware رو انتخاب میکنیم و Choose رو میزنیم
بعد اینکه پردازش شد exFat رو انتخاب میکنیم مثلا 7.0.1 (exFat)
بعدش Select Firmware رو میزنیم و حتما و حتما Enable AutoRCM رو میزنیم(حواستون باشه که Disable نشه که به فاک میرید هم فیوز میسوزونه هم جیگ میخواد :D)
بعد Start Installation رو میزنید و تامام :-bd

2018-08-01_08-38-24_UIr4WIXG6.png

بعد اینکه تموم شد Reboot رو بزنید و Shutdown Now بکنید . حالا آپدیت شده بدون اینکه فیوز بسوزه:)>-

نکته های کنکوری و خیلی خیلی مهم(حتما بخونید)
من اولین بار سر این آپدیت یذره گیج شدم چون بعضی اشتباهارو کردم که الان میگم شما دچارش نشید ( با تشکر از WerWolv از بچه های خوب Scene و برنامه نویس Edizon و Kosmos که ساپورت فوق العاده میکنه و خدایی 1 ساعت وقت گذاشت که مشکل من حل بشه )
1- اگر از هک اتمسفر استفاده میکنید حتما فایل های داخل رم رو پاک کنید بجز Nintendo و اصلا Replace نکنید که باگ میده ضمنا حواستون باشه که واسه Firmware های بالاتر هک جدیدتر میخواد و اینکه فقط و فقط اتمسفر ورژن 7 رو هک کرده حتی sxOS که پول هم میگیره هیچ غلطی نکرده هنوز :D
2- اگر از سایت sdsetup دانلود کنید فایلارو هیچ مشکلی با بازی ها ندارید چون اتوماتیک SigPatch ها رو نصب میکنه درصورتیکه از یه جای دیگه گرفتین
اینجا برید و فایل Additional SigPatches برای ورژنی که دانلود کردین رو بگیرین
3- درصورتیکه مثل من اشتباه نکته 1 رو مرتکب شدید اصلا پنیک نکنید فقط دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دارید و پیلود بزنید
4- ورژن 7 برای بازی های جدید به احتمال زیاد نیاز میشه فقط دقت کنید که خیلی از برنامه ها باگ دارن با این ورژن مثلا Goldleaf بعد هر نصب بازی کرش میکنه و میره تو پیلود یا مثلا Tinfoil مشکل داره و برای نصب بازی رو sd باید از Lithium استفاده کنید.
5- دوستانی که ورژن 6.2 آپدیت میکنن هیچ مشکلی نداره و کاملا اوکی هست .

دوستان اگر میخواید آموزش رو کپی کنید خواهشا با ذکر منبع استفاده کنید این آموزش برای انجمن بازیسنتر نوشته شده.

آخرین ویرایش:

reza.vita

کاربر سایت
Dec 24, 2014
17
سلام علیکم و رحمت الله خدمت دزدان دریایی عزیز :D
امروز با یک آموزش دیگه در خدمتتونم که به درد خیلی از بچه ها میخوره به خصوص کسایی که کنسولشون بن شده و نمیتونن آپدیت کنن. از ویژگی این روش میتونم به این اشاره کنم که 1- نیاز به جیگ نداره 2- به هیچ عنوان فیوز نمیسوزونه در نتیجه میتونید نه تنها دستگاه رو آپدیت کنید بلکه میتونید داونگرید هم انجام بدین .
آپديت : ورژن جديد اتمسفر پيلود رو كه زدين خودش لانچ ميكنه و نياز به كاراى اضافى نداره (لانچ cfw) و اينكه تو ورژن جديد براى باز كردن hbmemu بايد دكمه R رو نگه دارين موقع كليك كردن رو گالرى.
نکته خیلی خیلی مهم : برای این آپدیت از پیلود هکاته و Atmosphere kosmos استفاده بشه چون اگر پیلود دیگه ای بزنید فیوز میسوزونه و ما میخوایم سر نینتندو کلاه بزاریم سر این داستان پس هکتون رو به اتمسفر تغییر بدین که زیر همین پست یاد میدم ضمنا اتمسفر خیلی بهتره نمیدونم چرا از ReiNX استفاده میکنید:-??
قدم اول آماده سازی :
اول باید فایل آپدیت رو دانلود کنید از اینجا
بعد باید آخرین فایل های هک رو بگیرید از اینجا **فایل Kosmos Default رو انتخاب کنید**
بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه
محتویات فایل زیپ که دانلود کردین فایلی که نوشته sd هرچی توشه کپی کنید رو رمتون ( فایلpayloadجلوتر وقتی پیلود میزنیم استفاده میشه )
بعد یک new folder میسازیم اسمش رو میزاریم firmware ( داخل رم )
فایل آپدیت که دانلود کردیم رو محتویاتشو کپی میکنیم توی فولدر firmware رو رم
بعدش برنامه اصلیمون رو دانلود میکنیم اینجا و محتویاتش رو کپی میکنیم تو فولدر switch رو رم (ChoiDujourNX.nro)

قدم دوم نصب :
رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW
(نکته مهم : کنسول به برق باشه که وسط کار خاموش نکنه یه موقع )
بعد که کنسول بالا اومد میریم تو Home brew یا همون گالری و از اونجا ChoiDujourNX رو باز میکنیم.

2018-08-01_08-37-36_LDuAxoLB4.png

بعد میایم و فولدر firmware رو انتخاب میکنیم و Choose رو میزنیم
بعد اینکه پردازش شد exFat رو انتخاب میکنیم مثلا 7.0.1 (exFat)
بعدش Select Firmware رو میزنیم و حتما و حتما Enable AutoRCM رو میزنیم(حواستون باشه که Disable نشه که به فاک میرید هم فیوز میسوزونه هم جیگ میخواد :D)
بعد Start Installation رو میزنید و تامام :-bd

2018-08-01_08-38-24_UIr4WIXG6.png

بعد اینکه تموم شد Reboot رو بزنید و Shutdown Now بکنید . حالا آپدیت شده بدون اینکه فیوز بسوزه:)>-

نکته های کنکوری و خیلی خیلی مهم(حتما بخونید)
من اولین بار سر این آپدیت یذره گیج شدم چون بعضی اشتباهارو کردم که الان میگم شما دچارش نشید ( با تشکر از WerWolv از بچه های خوب Scene و برنامه نویس Edizon و Kosmos که ساپورت فوق العاده میکنه و خدایی 1 ساعت وقت گذاشت که مشکل من حل بشه )
1- اگر از هک اتمسفر استفاده میکنید حتما فایل های داخل رم رو پاک کنید بجز Nintendo و اصلا Replace نکنید که باگ میده ضمنا حواستون باشه که واسه Firmware های بالاتر هک جدیدتر میخواد و اینکه فقط و فقط اتمسفر ورژن 7 رو هک کرده حتی sxOS که پول هم میگیره هیچ غلطی نکرده هنوز :D
2- اگر از سایت sdsetup دانلود کنید فایلارو هیچ مشکلی با بازی ها ندارید چون اتوماتیک SigPatch ها رو نصب میکنه درصورتیکه از یه جای دیگه گرفتین
اینجا برید و فایل Additional SigPatches برای ورژنی که دانلود کردین رو بگیرین
3- درصورتیکه مثل من اشتباه نکته 1 رو مرتکب شدید اصلا پنیک نکنید فقط دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دارید و پیلود بزنید
4- ورژن 7 برای بازی های جدید به احتمال زیاد نیاز میشه فقط دقت کنید که خیلی از برنامه ها باگ دارن با این ورژن مثلا Goldleaf بعد هر نصب بازی کرش میکنه و میره تو پیلود یا مثلا Tinfoil مشکل داره و برای نصب بازی رو sd باید از Lithium استفاده کنید.
5- دوستانی که ورژن 6.2 آپدیت میکنن هیچ مشکلی نداره و کاملا اوکی هست .

دوستان اگر میخواید آموزش رو کپی کنید خواهشا با ذکر منبع استفاده کنید این آموزش برای انجمن بازیسنتر نوشته شده.
سلام داداش من این روشو انجام دادم منتهی چون من قبلش هک sxos بود کنسولم تا مراحل ریستار بعدش میخاستم بالا بیا کنسول منوی haked میاد که بوت انتخاب میکنی درسته میاد بالا حالا مشکلی که هست کنسول اپدیت شده ولی قسمت البوم که برنامه باید باشه باز نمیکنه یعنی وارد البوم میشه ولی برنامه چیزی که تو مموری ریختم نیست یا هنگ میکنه که تو حالت لوگو یچیزی نوشته با یسری کد مینویسه مشخصه هنگ کرده بعد نوشته که باید ریست کنی .....یه چیز دیگه من مموری اصلا فورمت نکردم این فایلهای که گفتی همش ریختم جایگزین شد احتمال زیاد دارای باگ شده بخاطر همین حالا راهی هست که من تمیز بوت کنم و وارد قسمت البوم بشم و دسترسی به نرم افزارا داشته باشم

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,196
نام
نیما
سلام داداش من این روشو انجام دادم منتهی چون من قبلش هک sxos بود کنسولم تا مراحل ریستار بعدش میخاستم بالا بیا کنسول منوی haked میاد که بوت انتخاب میکنی درسته میاد بالا حالا مشکلی که هست کنسول اپدیت شده ولی قسمت البوم که برنامه باید باشه باز نمیکنه یعنی وارد البوم میشه ولی برنامه چیزی که تو مموری ریختم نیست یا هنگ میکنه که تو حالت لوگو یچیزی نوشته با یسری کد مینویسه مشخصه هنگ کرده بعد نوشته که باید ریست کنی .....یه چیز دیگه من مموری اصلا فورمت نکردم این فایلهای که گفتی همش ریختم جایگزین شد احتمال زیاد دارای باگ شده بخاطر همین حالا راهی هست که من تمیز بوت کنم و وارد قسمت البوم بشم و دسترسی به نرم افزارا داشته باشم
حالا من خیلی وقته کار نکردم ولی باید کامل کامل فرمت بشن فایل ها . ریپلیس کنی کار نمیکنه

Mahdikhoo

عضو جدید
Feb 18, 2021
1
سلام
ممنون از اموزش های خوب و کامل که تو هیچ سایتی من ندیم
من طبق اموزش این پیج مسیر اپدیت و رفتم و کامل انجام شد ولی بعد از خاموش شدن دستگاه
دیگه بالا نیومد
روشن میشه ولی صفحه سیاه
البته من دستگاه و با اپ اندروید بالا میارم ولی الان با اونم نمیشه

• Like
Reactions: XENOS and pakravan

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام
ممنون از اموزش های خوب و کامل که تو هیچ سایتی من ندیم
من طبق اموزش این پیج مسیر اپدیت و رفتم و کامل انجام شد ولی بعد از خاموش شدن دستگاه
دیگه بالا نیومد
روشن میشه ولی صفحه سیاه
البته من دستگاه و با اپ اندروید بالا میارم ولی الان با اونم نمیشه
سلام
اول ببین دستگاه هنگ نکرده باشه و 12 ثانیه دکمه پاور بگیر و بعد باز یه تک پاور بزن و کابل وصل کن پیلود بزن ببین بالا میاد یا نه.

• Like
Reactions: thebest73 and XENOS

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26
سلام
اول ببین دستگاه هنگ نکرده باشه و 12 ثانیه دکمه پاور بگیر و بعد باز یه تک پاور بزن و کابل وصل کن پیلود بزن ببین بالا میاد یا نه.
سلام علی آقا وقت بخیر.
سوالی داشتم در مورد آپدیت اتمسفر به تنهایی.
با توجه به اینکه آپدیتی بالاتر از 11.0.1 نیومده و اینکه وقتی من به این ورژن آپدیت کردم اتمسفر آپدیت 16.0.1 رو داده بود حالا که میخوام اتمسفر رو به 18 آپدیت کنم چه کاری باید انجام بدم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام علی آقا وقت بخیر.
سوالی داشتم در مورد آپدیت اتمسفر به تنهایی.
با توجه به اینکه آپدیتی بالاتر از 11.0.1 نیومده و اینکه وقتی من به این ورژن آپدیت کردم اتمسفر آپدیت 16.0.1 رو داده بود حالا که میخوام اتمسفر رو به 18 آپدیت کنم چه کاری باید انجام بدم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر.
سلام داداش
این پست و پست صحفه بعدش رو بخون در مورد اپدیت اتمسفر کامل توضیح دادم و فقط لینکهایی که در پست هست ممکنه قدیمی شده باشه و شما خودت بگرد اخرین ورژن دانلود کن.

• Like
Reactions: XENOS and thebest73

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26
سلام داداش
این پست و پست صحفه بعدش رو بخون در مورد اپدیت اتمسفر کامل توضیح دادم و فقط لینکهایی که در پست هست ممکنه قدیمی شده باشه و شما خودت بگرد اخرین ورژن دانلود کن.
راهنمایی کاملی بود خیلی ممنونم.

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
سلام داداش
سلام
من هک ام reinx و ورژن 8.1.0 هستم
میتونم این روشی ک تو این پست توضیح دادید رو انجام بدم ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام
من هک ام reinx و ورژن 8.1.0 هستم
میتونم این روشی ک تو این پست توضیح دادید رو انجام بدم ؟

سلام.بله مشکلی نیست.
بهتره خودتون با همون اموزش یاد بگیرید ولی پک اماده هم من گذاشتم در اموزش زیر و کافیه پک رو در مموری بریزید و پیلودی که گفتم رو بفرستید.موفق باشید.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
سلام.بله مشکلی نیست.
بهتره خودتون با همون اموزش یاد بگیرید ولی پک اماده هم من گذاشتم در اموزش زیر و کافیه پک رو در مموری بریزید و پیلودی که گفتم رو بفرستید.موفق باشید.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
همه این کارا رو ک فرمودید انجام دادم و فایلها آپدیت ۱۰.۲.۰ و پک خودتون(لینک دانلود پک هک اتمسفر 17.1 ) رو در مموری ریختم در حالت اتو rcm ب کامپیوتر متصل کردم ولی هنگام اینجکت پیلود، برنامه تگرا (آخرین ورژن)هنگ میکنه!
ویندوز ۶۴ بیت
مموری فت۳۲
ب نظرتون اشتباهم کجاست

این فایلهای داخل sd هست
197280

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
همه این کارا رو ک فرمودید انجام دادم و فایلها آپدیت ۱۰.۲.۰ و پک خودتون(لینک دانلود پک هک اتمسفر 17.1 ) رو در مموری ریختم در حالت اتو rcm ب کامپیوتر متصل کردم ولی هنگام اینجکت پیلود، برنامه تگرا (آخرین ورژن)هنگ میکنه!
ویندوز ۶۴ بیت
مموری فت۳۲
ب نظرتون اشتباهم کجاست

این فایلهای داخل sd هست
View attachment 197280

فایلها که داخل مموری درست ریختی.
هنگ کردن چه جوری یعنی برنامه بسته میشه یا ارور خاصی میده؟
نحوه کاز با برنامه اینطوره که شما دفه اول که برنامه رو باز میکنی درایور برنامه از طریق خود برنامه تب setting نصب میکنی و بعد اقدام به پیلود زدن میکنی و معمولا مشکلی نداره برنامه از لحاظ هنگ و غیره مگر اینکه از ویندوز و غیره باشه و شما دکمه پاور سوییچ هم 12 تا 15 ثانیه نگه دار اگه هنگی دستگاه کرده برطرف بشه و بعد یه تک پاور بزن و کابل وصل کن و اقدام به پیلود زدن کن و برنامه تگراrcm دوتا ورژن داره و یکی نصبی هست و دیگری پرتابل و اگه نصبی نتونستی از پرتابل استفاده کن.
لینک پرتابل تگرا

برنامه Rekado برای اندروید هم هست با گوشی میشه پیلود زد و کار باهاش ساده هست و فقط برای استفاده باید کابل مستقیم usb-c یا با تبدیل otg بسته به گوشی استفاده بشه.

لینک دانلود

Avdimablake

عضو جدید
Mar 16, 2021
1
سلام، بنده دستگاه خودم، با گولدلیف و Rekado کاملا سازگاره. دستگاه یکی از آشناها که Awoo داره، تویش برای نصب بازی، گولد لیف رو زدم، ولی زدن گولد لیف همانا و دردسر همانا.

دستگاه کلا هنگ کرد، الانم به نظر میاد پریده کپی خورش، میخوام RCM برم بدون جیگ با Rekado ولی خب نمیشه.
چکار کنم؟ شات دان کنم؟ یا بزارم شارژش تموم شه؟ یا کار دیگه ای؟ خیلی وقته سر و کله نزدم با سوئیچ :(

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام، بنده دستگاه خودم، با گولدلیف و Rekado کاملا سازگاره. دستگاه یکی از آشناها که Awoo داره، تویش برای نصب بازی، گولد لیف رو زدم، ولی زدن گولد لیف همانا و دردسر همانا.

دستگاه کلا هنگ کرد، الانم به نظر میاد پریده کپی خورش، میخوام RCM برم بدون جیگ با Rekado ولی خب نمیشه.
چکار کنم؟ شات دان کنم؟ یا بزارم شارژش تموم شه؟ یا کار دیگه ای؟ خیلی وقته سر و کله نزدم با سوئیچ :(
سلام
کابل وصل نباشه و بعد 12 ثانیه دکمه پاور بگیر تا هنگ دستگاه برطرف بشه و بعد کابل وصل کن پیلود بزن.
بعد برای استفاده از گلدلیف اخرین ورژن دانلود کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر