آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
سلام علیکم و رحمت الله خدمت دزدان دریایی عزیز :D

دوستان جهت ورژن آپدیت شده آموزش به این لینک برید آموزش پایین منقضی شده : لینک
===========================================================================================================================
امروز با یک آموزش دیگه در خدمتتونم که به درد خیلی از بچه ها میخوره به خصوص کسایی که کنسولشون بن شده و نمیتونن آپدیت کنن. از ویژگی این روش میتونم به این اشاره کنم که 1- نیاز به جیگ نداره 2- به هیچ عنوان فیوز نمیسوزونه در نتیجه میتونید نه تنها دستگاه رو آپدیت کنید بلکه میتونید داونگرید هم انجام بدین .
آپديت : ورژن جديد اتمسفر پيلود رو كه زدين خودش لانچ ميكنه و نياز به كاراى اضافى نداره (لانچ cfw) و اينكه تو ورژن جديد براى باز كردن hbmemu بايد دكمه R رو نگه دارين موقع كليك كردن رو گالرى.
نکته خیلی خیلی مهم : برای این آپدیت از پیلود هکاته و Atmosphere kosmos استفاده بشه چون اگر پیلود دیگه ای بزنید فیوز میسوزونه و ما میخوایم سر نینتندو کلاه بزاریم سر این داستان پس هکتون رو به اتمسفر تغییر بدین که زیر همین پست یاد میدم ضمنا اتمسفر خیلی بهتره نمیدونم چرا از ReiNX استفاده میکنید:-??
قدم اول آماده سازی :
اول باید فایل آپدیت رو دانلود کنید از اینجا
بعد باید آخرین فایل های هک رو بگیرید از اینجا **فایل Kosmos Default رو انتخاب کنید**
بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه
محتویات فایل زیپ که دانلود کردین فایلی که نوشته sd هرچی توشه کپی کنید رو رمتون ( فایلpayloadجلوتر وقتی پیلود میزنیم استفاده میشه )
بعد یک new folder میسازیم اسمش رو میزاریم firmware ( داخل رم )
فایل آپدیت که دانلود کردیم رو محتویاتشو کپی میکنیم توی فولدر firmware رو رم
بعدش برنامه اصلیمون رو دانلود میکنیم اینجا و محتویاتش رو کپی میکنیم تو فولدر switch رو رم (ChoiDujourNX.nro)

قدم دوم نصب :
رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW
(نکته مهم : کنسول به برق باشه که وسط کار خاموش نکنه یه موقع )
بعد که کنسول بالا اومد میریم تو Home brew یا همون گالری و از اونجا ChoiDujourNX رو باز میکنیم.

2018-08-01_08-37-36_LDuAxoLB4.png

بعد میایم و فولدر firmware رو انتخاب میکنیم و Choose رو میزنیم
بعد اینکه پردازش شد exFat رو انتخاب میکنیم مثلا 7.0.1 (exFat)
بعدش Select Firmware رو میزنیم و حتما و حتما Enable AutoRCM رو میزنیم(حواستون باشه که Disable نشه که به فاک میرید هم فیوز میسوزونه هم جیگ میخواد :D)
بعد Start Installation رو میزنید و تامام :-bd

2018-08-01_08-38-24_UIr4WIXG6.png

بعد اینکه تموم شد Reboot رو بزنید و Shutdown Now بکنید . حالا آپدیت شده بدون اینکه فیوز بسوزه:)>-

نکته های کنکوری و خیلی خیلی مهم(حتما بخونید)
من اولین بار سر این آپدیت یذره گیج شدم چون بعضی اشتباهارو کردم که الان میگم شما دچارش نشید ( با تشکر از WerWolv از بچه های خوب Scene و برنامه نویس Edizon و Kosmos که ساپورت فوق العاده میکنه و خدایی 1 ساعت وقت گذاشت که مشکل من حل بشه )
1- اگر از هک اتمسفر استفاده میکنید حتما فایل های داخل رم رو پاک کنید بجز Nintendo و اصلا Replace نکنید که باگ میده ضمنا حواستون باشه که واسه Firmware های بالاتر هک جدیدتر میخواد و اینکه فقط و فقط اتمسفر ورژن 7 رو هک کرده حتی sxOS که پول هم میگیره هیچ غلطی نکرده هنوز :D
2- اگر از سایت sdsetup دانلود کنید فایلارو هیچ مشکلی با بازی ها ندارید چون اتوماتیک SigPatch ها رو نصب میکنه درصورتیکه از یه جای دیگه گرفتین
اینجا برید و فایل Additional SigPatches برای ورژنی که دانلود کردین رو بگیرین
3- درصورتیکه مثل من اشتباه نکته 1 رو مرتکب شدید اصلا پنیک نکنید فقط دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دارید و پیلود بزنید
4- ورژن 7 برای بازی های جدید به احتمال زیاد نیاز میشه فقط دقت کنید که خیلی از برنامه ها باگ دارن با این ورژن مثلا Goldleaf بعد هر نصب بازی کرش میکنه و میره تو پیلود یا مثلا Tinfoil مشکل داره و برای نصب بازی رو sd باید از Lithium استفاده کنید.
5- دوستانی که ورژن 6.2 آپدیت میکنن هیچ مشکلی نداره و کاملا اوکی هست .

دوستان اگر میخواید آموزش رو کپی کنید خواهشا با ذکر منبع استفاده کنید این آموزش برای انجمن بازیسنتر نوشته شده.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
سلام دوستان وقت بخیر.
من با این روش که گفته شده فایل های مورد نیاز آپدیت به 9.2.0 رو دانلود کردم و رم رو زدم به کامپیوتر که فایل هارو پاک کنم همرو به جز Nintendo(بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه ) همه ی فایل ها پاک شد جز فایل switch و Nintendo هر کاری میکنم فایل switch که حجمش 18 گیگ هست تقریبا پاک نمیشه لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر.
برنامه unlocker 1.9.2 نصب کن ببین با گزینه delete که به کلیک راست اضاف میشه میتونی پاک کنی یا نه وگرنه فولدر nintendo رو کپی کنید توی کامپیوتر و مموری رو فرمت کنید(ببین فرمت مموری قبل فرمت چیه همون رو بکن مثل fat32 یا exfat ) و بعد پوشه nintendo باز کپی کن تو مموری
یه دوتا نکته هم بگم و اگه مموریت فرمت exfat هست و این اتفاق افتاده بهتره اپدیت fat32 رو انجام بدید با برنامه ChoiDujourNX و بعد فرمت مموری fat32 کن مثل اموزش بالا که گفتم و همه رو کپی کن تو کامپیوتر و بعد همین فرمت کن این اتفاقی که در بالا افتاده و فایلها خراب شده دیگه نمیفته
اگرم مموریت fat32 بوده که این اتفاق افتاده و حالا یا نادرست ازش استفاده کردی فایلها خراب شده و پاک نمیشه و اگرم باز این اتفاق زیاد تکرار شد مموری کیفیتش بده و بهتره از یه مموری دیگه استفاده کنی

• Like
Reactions: thebest73

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26
برنامه unlocker 1.9.2 نصب کن ببین با گزینه delete که به کلیک راست اضاف میشه میتونی پاک کنی یا نه وگرنه فولدر nintendo رو کپی کنید توی کامپیوتر و مموری رو فرمت کنید(ببین فرمت مموری قبل فرمت چیه همون رو بکن مثل fat32 یا exfat ) و بعد پوشه nintendo باز کپی کن تو مموری
یه دوتا نکته هم بگم و اگه مموریت فرمت exfat هست و این اتفاق افتاده بهتره اپدیت fat32 رو انجام بدید با برنامه ChoiDujourNX و بعد فرمت مموری fat32 کن مثل اموزش بالا که گفتم و همه رو کپی کن تو کامپیوتر و بعد همین فرمت کن این اتفاقی که در بالا افتاده و فایلها خراب شده دیگه نمیفته
اگرم مموریت fat32 بوده که این اتفاق افتاده و حالا یا نادرست ازش استفاده کردی فایلها خراب شده و پاک نمیشه و اگرم باز این اتفاق زیاد تکرار شد مموری کیفیتش بده و بهتره از یه مموری دیگه استفاده کنی
ممنونم از راهنمایی ولی یک مشکلی پیش اومد که مجبور شدم کل مموری رو فرمت کنم و بازی ها هم از دست رفت سر پاک کردن فولدر switch ولی با همین روش گفته شده در عنوان تاپیک به ۹.۲.۰ آپدیت کردم.
الان یک مشکل جدید پیش اومده ممنون میشم اینو راهنمایی کنید.
من دیتای بازی هارو از قبل داشتم واسه همین بعد از اینکه به ۹.۲.۰ آپدیت کردم شروع کردم به نصبشون با همون روش nut و zadig با اینکه آخرین نسخه tinfoil و lithium رو گرفتم تینفویل بالا نمیاد و مجبورم از لیتیوم بریزم ولی بعد از اینکه نصب به ۱۰۰ میرسه ارور زیر رو میده :
Install failed,see consoles for more details
و وقتی ok رو میزنم میگه:
Failed to import ticket ! This is usually caused by missing sigpatches for your frimware or corrupted ticket database
و وقتی اینو اوکی میکنم میره تا فایل بعدی رو واسه نصب انتخاب کنم برای همه ی بازی هایی که قبلا هم روی ورژن قبلی که داشتم به درستی نصب شد هم همین وضعه.
ممنون میشم راهنمایی کنید علی جان.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
ممنونم از راهنمایی ولی یک مشکلی پیش اومد که مجبور شدم کل مموری رو فرمت کنم و بازی ها هم از دست رفت سر پاک کردن فولدر switch ولی با همین روش گفته شده در عنوان تاپیک به ۹.۲.۰ آپدیت کردم.
الان یک مشکل جدید پیش اومده ممنون میشم اینو راهنمایی کنید.
من دیتای بازی هارو از قبل داشتم واسه همین بعد از اینکه به ۹.۲.۰ آپدیت کردم شروع کردم به نصبشون با همون روش nut و zadig با اینکه آخرین نسخه tinfoil و lithium رو گرفتم تینفویل بالا نمیاد و مجبورم از لیتیوم بریزم ولی بعد از اینکه نصب به ۱۰۰ میرسه ارور زیر رو میده :
Install failed,see consoles for more details
و وقتی ok رو میزنم میگه:
Failed to import ticket ! This is usually caused by missing sigpatches for your frimware or corrupted ticket database
و وقتی اینو اوکی میکنم میره تا فایل بعدی رو واسه نصب انتخاب کنم برای همه ی بازی هایی که قبلا هم روی ورژن قبلی که داشتم به درستی نصب شد هم همین وضعه.
ممنون میشم راهنمایی کنید علی جان.
سیگ پچ اپدیت کن از لینک زیر بگیر
http://s10.picofile.com/file/8395935700/Sigpatches_2_0_0_10.zip.html

تاینفول هم جدیدا ادا دراورده چون تحت لیسانس sxos پول گرفته خیلی از قابلیتهاش هم فقط روی اون کار میده یا باید ورژن قدیم نصب کنی یا یه مشت فایل هست به اسم atmosphere tinfoil fork که باید تو پوشه های مختلف بریزی برای ورژن اخر که من توصیه میکنم نریزی و بهتره یا از ورژنهای قبلی استفاده کنید یا تاینفول مد شده یا برنامه های نصبی دیگه مثل گلدلیف و Awoo-Installer و یا همون لیتیوم غیره

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26
سیگ پچ اپدیت کن از لینک زیر بگیر
http://s10.picofile.com/file/8395935700/Sigpatches_2_0_0_10.zip.html

تاینفول هم جدیدا ادا دراورده چون تحت لیسانس sxos پول گرفته خیلی از قابلیتهاش هم فقط روی اون کار میده یا باید ورژن قدیم نصب کنی یا یه مشت فایل هست به اسم atmosphere tinfoil fork که باید تو پوشه های مختلف بریزی برای ورژن اخر که من توصیه میکنم نریزی و بهتره یا از ورژنهای قبلی استفاده کنید یا تاینفول مد شده یا برنامه های نصبی دیگه مثل گلدلیف و Awoo-Installer و یا همون لیتیوم غیره
این آدرس سیگ پچ هیچی نمیاره.

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26
این مشکلش برطرف شد بازی هارو میریزه و اجرا میکنه ولی دیگه در حین بازی نمیشه برم توی گالری(hbmenu نمیدونم اینو میگید بهش همونجا که تینفویل و ... هست برای خاموش کردن کدهای تقلب فعال میرم) تا میرم توی گالری بلافاصله ریبوت میشه کنسول.
مشکل سیگ پچ هنوز برای بازی darksiders genesis هست وقتی میخوام نصبش کنم ارور قبلی رو میده در صورتی که بازی های بروز تر رو نصب کردم و مشکلی نبود.
برای این راه حلی هست علی جان ؟

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
این آدرس سیگ پچ هیچی نمیاره.
Download Sigpatches_2.0.0-10.zip
این مشکلش برطرف شد بازی هارو میریزه و اجرا میکنه ولی دیگه در حین بازی نمیشه برم توی گالری(hbmenu نمیدونم اینو میگید بهش همونجا که تینفویل و ... هست برای خاموش کردن کدهای تقلب فعال میرم) تا میرم توی گالری بلافاصله ریبوت میشه کنسول.
مشکل سیگ پچ هنوز برای بازی darksiders genesis هست وقتی میخوام نصبش کنم ارور قبلی رو میده در صورتی که بازی های بروز تر رو نصب کردم و مشکلی نبود.
برای این راه حلی هست علی جان ؟

بجای پیلود Hekate برای لود اتمسفر کنسول رو خاموش و مستقیم پیلود Fusee Primary بزن و اگه درست نشد احتمال زیاد پک فایلی که از sdsetup برای هک گرفتی ناقص هست و بعضی گزینه ها رو اعمال نکردی و میتونی از توی مموریت همه پوشه های هکت به غیر از پوشه nintendo رو بریزی توی کامپیوتر یا جای دیگه و پک زیر رو جایگزین کنی و پیلود Fusee Primary که داخل پک هست حتما همین رو بفرست مشکلت باید برطرف بشه و برنامه ای هم از مال پک خودت داشتی که توی پک من نبود به پوشه switch اضاف کن و این پکی که من گذاشتم اخرین ورژن 12 اتمسفر هست و سیگ پچ و برنامه های ضروری و غیره من اضاف کردم و تا اخرین فریمور 10.0.1 ساپورت میکنه

Download Atmosphere_v0.12.0.zip

بعد برای راحت تر اوردن و مدیریت چیت تو بازی میتونی از اموزش زیر استفاده کنی که دیگه هم نخوای بری تو گالری برای چیت و لینکهای اموزش زیر هم موقتا غیر فعال شده مثل همون سیگ پچ فردا یا بعدا تست کن درست میشه
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26

بجای پیلود Hekate برای لود اتمسفر کنسول رو خاموش و مستقیم پیلود Fusee Primary بزن و اگه درست نشد احتمال زیاد پک فایلی که از sdsetup برای هک گرفتی ناقص هست و بعضی گزینه ها رو اعمال نکردی و میتونی از توی مموریت همه پوشه های هکت به غیر از پوشه nintendo رو بریزی توی کامپیوتر یا جای دیگه و پک زیر رو جایگزین کنی و پیلود Fusee Primary که داخل پک هست حتما همین رو بفرست مشکلت باید برطرف بشه و برنامه ای هم از مال پک خودت داشتی که توی پک من نبود به پوشه switch اضاف کن و این پکی که من گذاشتم اخرین ورژن 12 اتمسفر هست و سیگ پچ و برنامه های ضروری و غیره من اضاف کردم و تا اخرین فریمور 10.0.1 ساپورت میکنه

بعد برای راحت تر اوردن و مدیریت چیت تو بازی میتونی از اموزش زیر استفاده کنی که دیگه هم نخوای بری تو گالری برای چیت و لینکهای اموزش زیر هم موقتا غیر فعال شده مثل همون سیگ پچ فردا یا بعدا تست کن درست میشه
دمت گرم واقعا ممنونم.????

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26

سلام دوباره.
علی آقا ممنون با این (Download Atmosphere_v0.12.0 ) که گذاشتید درست شد و همرو نصب کرد(ولی این رو Download Sigpatches_2.0.0-10 بار اول ریختم ولی تفاوتی ایجاد نکرد) البته من قبل از اینکه این فایلی که شما گذاشتید رو جایگزین کنم آپدیت کردم به ورژن 10.0.1 و دوباره تمام اون مشکلات قبلی که هیچی نصب نمیشد برگشت و با اینکه از دو برنامه (Sigpatch-Installerوsigpatch-updater) برای آپدیت استفاده کردم ولی باز هم تغییری به وجود نیومد. ولی به لطف فایلی که فرستادید رفع شد و الان همه چی اوکی شده.
1-الان یک سوال که دارم اینه که از محتویات این فایل(Download Atmosphere_v0.12.0) میشه برای آپدیت های(ورژن های بالاتر از 10.0.1) بعدی استفاده کرد ؟ و اگر نمیشه لطفا یک توضیح بدید که چکار باید بکنم ؟ چون من دوباره فایل هارو از sdsetup گرفتم و تقریبا بیشتر برنامه هاشو علامت گذاری کردم که دانلود کنم (اونایی که با ورژن هماهنگ بود) ولی باز هم دوباره همین مشکل پیش اومد.
2- سوال دوم هم اینه که وقتی پیلود (hekate_ctcaer_5.2.1) که در sdsetup فایل پیلود موجود هست رو اینجکت میکنم قسمت لانچ سه گزینه میاد که 2 تاش cfw داره و یکی یه چیزه دیگه نوشته کدوم رو باید بزنیم چون توی آموزش تاپیک گفته که (رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW ) و توضیحی درباره اینکه کدومو بزنیم نداده.ممکنه مشکل پیش اومده برای نصب بازی ها از این باشه که من شانسی یکی از اون cfw هارو انتخاب میکردم ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
سلام دوباره.
علی آقا ممنون با این (Download Atmosphere_v0.12.0 ) که گذاشتید درست شد و همرو نصب کرد(ولی این رو Download Sigpatches_2.0.0-10 بار اول ریختم ولی تفاوتی ایجاد نکرد) البته من قبل از اینکه این فایلی که شما گذاشتید رو جایگزین کنم آپدیت کردم به ورژن 10.0.1 و دوباره تمام اون مشکلات قبلی که هیچی نصب نمیشد برگشت و با اینکه از دو برنامه (Sigpatch-Installerوsigpatch-updater) برای آپدیت استفاده کردم ولی باز هم تغییری به وجود نیومد. ولی به لطف فایلی که فرستادید رفع شد و الان همه چی اوکی شده.
1-الان یک سوال که دارم اینه که از محتویات این فایل(Download Atmosphere_v0.12.0) میشه برای آپدیت های(ورژن های بالاتر از 10.0.1) بعدی استفاده کرد ؟ و اگر نمیشه لطفا یک توضیح بدید که چکار باید بکنم ؟ چون من دوباره فایل هارو از sdsetup گرفتم و تقریبا بیشتر برنامه هاشو علامت گذاری کردم که دانلود کنم (اونایی که با ورژن هماهنگ بود) ولی باز هم دوباره همین مشکل پیش اومد.
2- سوال دوم هم اینه که وقتی پیلود (hekate_ctcaer_5.2.1) که در sdsetup فایل پیلود موجود هست رو اینجکت میکنم قسمت لانچ سه گزینه میاد که 2 تاش cfw داره و یکی یه چیزه دیگه نوشته کدوم رو باید بزنیم چون توی آموزش تاپیک گفته که (رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW ) و توضیحی درباره اینکه کدومو بزنیم نداده.ممکنه مشکل پیش اومده برای نصب بازی ها از این باشه که من شانسی یکی از اون cfw هارو انتخاب میکردم ؟
1- اپدیت بالاتر معمولا هر وقت میاد نینتندو سعی میکنه جلوی هک رو موقتا بگیره و در کل سنگ میندازه و باید اتمسفر رو اپدیت کرد و معمولا خود من دستی اینکار رو انجام میدم و از سایت رسمی اتمسفر ورژن خام رو میگیرم و اخرین سیگ پچها هم پیدا میکنم و اضاف میکنم و کافیه همون پیلود Fusee Primary که همراه اتمسفر جدید دانلود کردی رو بزنی تا بالا بیاد
اون sdsetup معمولا با پک کاسموس همراه با اتمسفر میزاره که یه جور مثل سرویس پک برای ویندوز و تکمیل کننده بعضی چیزهای اضافی مثل ماژولها و برنامه ها و غیره هست که معمولا اکثرش رو ماها استفاده نمیکنیم و چندتا چیزش خودم استفاده میکنم که تو همون پک برای شما هم ریختم و اون پک کامل و تکمیل بود دیگه نمیخواست بری sdsetup باز بگیری و یه موقع فریمور جدید اومد من همیشه میگم صبر کنید همه چی براش بیاد و بعدم بازی باشه که حتما روی فریمور جدید فقط قابل اجرا باشه بعد اپدیت کنید و برنامه هایی که تو پوشه switch هم معمولا بیشترش کار میدن روی همه فریمورها و هر کدوم هم کار نداد کافیه یه سرچ کنی اسمش و کلمه دانلود هم بزنی تنگش اخرین ورژنش میاد بالا و میگیری میریزی تو پوشه switch

2-اون گزینه Launch هم گفتم شما اگه همون پک من استفاده کنی نیازی به اونم نیست و اون بیشتر برای این خوبه مثلا ناند مجازی روی مموری داشته باشی هر دفه یکی رو ران کنی وگرنه مثل مال شما همون گزینه ای که sys nand داخلشه بزنی کافیه و همون پک من استفاده کن یه موقع رفتی روی hekate یه گزینه داره payloads بزن روش دوتا پیلود اسمش نوشته که شما Fusee Primary میزنی اتمسفر میاد بالا و حتی تو قسمت برنامه های سوییچ هم یه برنامه برات گذاشتم به اسم Payload Launcher که برنامه رو اجرا کنی دوتا پیلود Fusee Primary و hekate رو میتونی لود کنی و مثلا بری روی hekate و البته از طریق KosmosToolbox هم میتونی hekate تنها رو لود کنی

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
سلام دوستان
من یه سویچ خریدم که رو فریمور ۹.۰۱ و SXOS 2.9.2 داره.
مطلبی، ویدیویی هست که راهنمایی کنه چه جور آپدیت کنم به ورژن ۹.۲؟ (یا جدیدتر)

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
1- اپدیت بالاتر معمولا هر وقت میاد نینتندو سعی میکنه جلوی هک رو موقتا بگیره و در کل سنگ میندازه و باید اتمسفر رو اپدیت کرد و معمولا خود من دستی اینکار رو انجام میدم و از سایت رسمی اتمسفر ورژن خام رو میگیرم و اخرین سیگ پچها هم پیدا میکنم و اضاف میکنم و کافیه همون پیلود Fusee Primary که همراه اتمسفر جدید دانلود کردی رو بزنی تا بالا بیاد
اون sdsetup معمولا با پک کاسموس همراه با اتمسفر میزاره که یه جور مثل سرویس پک برای ویندوز و تکمیل کننده بعضی چیزهای اضافی مثل ماژولها و برنامه ها و غیره هست که معمولا اکثرش رو ماها استفاده نمیکنیم و چندتا چیزش خودم استفاده میکنم که تو همون پک برای شما هم ریختم و اون پک کامل و تکمیل بود دیگه نمیخواست بری sdsetup باز بگیری و یه موقع فریمور جدید اومد من همیشه میگم صبر کنید همه چی براش بیاد و بعدم بازی باشه که حتما روی فریمور جدید فقط قابل اجرا باشه بعد اپدیت کنید و برنامه هایی که تو پوشه switch هم معمولا بیشترش کار میدن روی همه فریمورها و هر کدوم هم کار نداد کافیه یه سرچ کنی اسمش و کلمه دانلود هم بزنی تنگش اخرین ورژنش میاد بالا و میگیری میریزی تو پوشه switch

2-اون گزینه Launch هم گفتم شما اگه همون پک من استفاده کنی نیازی به اونم نیست و اون بیشتر برای این خوبه مثلا ناند مجازی روی مموری داشته باشی هر دفه یکی رو ران کنی وگرنه مثل مال شما همون گزینه ای که sys nand داخلشه بزنی کافیه و همون پک من استفاده کن یه موقع رفتی روی hekate یه گزینه داره payloads بزن روش دوتا پیلود اسمش نوشته که شما Fusee Primary میزنی اتمسفر میاد بالا و حتی تو قسمت برنامه های سوییچ هم یه برنامه برات گذاشتم به اسم Payload Launcher که برنامه رو اجرا کنی دوتا پیلود Fusee Primary و hekate رو میتونی لود کنی و مثلا بری روی hekate و البته از طریق KosmosToolbox هم میتونی hekate تنها رو لود کنی
علی داستان این چیه دیسکورد atlas nx بسته شده کلا متوقف کردن فعالیتشونو :|
آپدیت جدید دیگه قرار نیست بیاد واسش ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,408
نام
Ali
علی داستان این چیه دیسکورد atlas nx بسته شده کلا متوقف کردن فعالیتشونو :|
آپدیت جدید دیگه قرار نیست بیاد واسش ؟
تموم شد ساپورتش و دیگه اپدیت جدیدی نمیده و دلیلش رو نمیدونم ولی خوب این پکهای اخرش هم کامل نبود طرف انگاری خسته شده بود و البته مشکلی هم نیست الان این کاسموسه چی داشت مگه همه برنامه هاش به نحوه دیگه ای هم اومده مثلا همین اورلی منو خیلی راحت همه چی فعال و غیر فعال میشه و نیازی به کاسموس تولباکس هم نیست و hekate هم که مستقله خودت میتونی تنظیمش کنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MadysoNx

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر