آموزش آپدیت کردن سوییچ هکی بدون نیاز به جیگ

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,196
نام
نیما
سلام علیکم و رحمت الله خدمت دزدان دریایی عزیز :D

دوستان جهت ورژن آپدیت شده آموزش به این لینک برید آموزش پایین منقضی شده : لینک
===========================================================================================================================
امروز با یک آموزش دیگه در خدمتتونم که به درد خیلی از بچه ها میخوره به خصوص کسایی که کنسولشون بن شده و نمیتونن آپدیت کنن. از ویژگی این روش میتونم به این اشاره کنم که 1- نیاز به جیگ نداره 2- به هیچ عنوان فیوز نمیسوزونه در نتیجه میتونید نه تنها دستگاه رو آپدیت کنید بلکه میتونید داونگرید هم انجام بدین .
آپديت : ورژن جديد اتمسفر پيلود رو كه زدين خودش لانچ ميكنه و نياز به كاراى اضافى نداره (لانچ cfw) و اينكه تو ورژن جديد براى باز كردن hbmemu بايد دكمه R رو نگه دارين موقع كليك كردن رو گالرى.
نکته خیلی خیلی مهم : برای این آپدیت از پیلود هکاته و Atmosphere kosmos استفاده بشه چون اگر پیلود دیگه ای بزنید فیوز میسوزونه و ما میخوایم سر نینتندو کلاه بزاریم سر این داستان پس هکتون رو به اتمسفر تغییر بدین که زیر همین پست یاد میدم ضمنا اتمسفر خیلی بهتره نمیدونم چرا از ReiNX استفاده میکنید:-??
قدم اول آماده سازی :
اول باید فایل آپدیت رو دانلود کنید از اینجا
بعد باید آخرین فایل های هک رو بگیرید از اینجا **فایل Kosmos Default رو انتخاب کنید**
بعد رم رو بزنید به کامپیوتر همه فایل ها رو پاک کنید بجز فایل Nintendo که بازیاتون توشه
محتویات فایل زیپ که دانلود کردین فایلی که نوشته sd هرچی توشه کپی کنید رو رمتون ( فایلpayloadجلوتر وقتی پیلود میزنیم استفاده میشه )
بعد یک new folder میسازیم اسمش رو میزاریم firmware ( داخل رم )
فایل آپدیت که دانلود کردیم رو محتویاتشو کپی میکنیم توی فولدر firmware رو رم
بعدش برنامه اصلیمون رو دانلود میکنیم اینجا و محتویاتش رو کپی میکنیم تو فولدر switch رو رم (ChoiDujourNX.nro)

قدم دوم نصب :
رم رو میزنیم رو کنسول و پیلود Hekate رو اینجکت میکنیم روش و Launch -> CFW
(نکته مهم : کنسول به برق باشه که وسط کار خاموش نکنه یه موقع )
بعد که کنسول بالا اومد میریم تو Home brew یا همون گالری و از اونجا ChoiDujourNX رو باز میکنیم.

2018-08-01_08-37-36_LDuAxoLB4.png

بعد میایم و فولدر firmware رو انتخاب میکنیم و Choose رو میزنیم
بعد اینکه پردازش شد exFat رو انتخاب میکنیم مثلا 7.0.1 (exFat)
بعدش Select Firmware رو میزنیم و حتما و حتما Enable AutoRCM رو میزنیم(حواستون باشه که Disable نشه که به فاک میرید هم فیوز میسوزونه هم جیگ میخواد :D)
بعد Start Installation رو میزنید و تامام :-bd

2018-08-01_08-38-24_UIr4WIXG6.png

بعد اینکه تموم شد Reboot رو بزنید و Shutdown Now بکنید . حالا آپدیت شده بدون اینکه فیوز بسوزه:)>-

نکته های کنکوری و خیلی خیلی مهم(حتما بخونید)
من اولین بار سر این آپدیت یذره گیج شدم چون بعضی اشتباهارو کردم که الان میگم شما دچارش نشید ( با تشکر از WerWolv از بچه های خوب Scene و برنامه نویس Edizon و Kosmos که ساپورت فوق العاده میکنه و خدایی 1 ساعت وقت گذاشت که مشکل من حل بشه )
1- اگر از هک اتمسفر استفاده میکنید حتما فایل های داخل رم رو پاک کنید بجز Nintendo و اصلا Replace نکنید که باگ میده ضمنا حواستون باشه که واسه Firmware های بالاتر هک جدیدتر میخواد و اینکه فقط و فقط اتمسفر ورژن 7 رو هک کرده حتی sxOS که پول هم میگیره هیچ غلطی نکرده هنوز :D
2- اگر از سایت sdsetup دانلود کنید فایلارو هیچ مشکلی با بازی ها ندارید چون اتوماتیک SigPatch ها رو نصب میکنه درصورتیکه از یه جای دیگه گرفتین
اینجا برید و فایل Additional SigPatches برای ورژنی که دانلود کردین رو بگیرین
3- درصورتیکه مثل من اشتباه نکته 1 رو مرتکب شدید اصلا پنیک نکنید فقط دکمه پاور رو 15 ثانیه نگه دارید و پیلود بزنید
4- ورژن 7 برای بازی های جدید به احتمال زیاد نیاز میشه فقط دقت کنید که خیلی از برنامه ها باگ دارن با این ورژن مثلا Goldleaf بعد هر نصب بازی کرش میکنه و میره تو پیلود یا مثلا Tinfoil مشکل داره و برای نصب بازی رو sd باید از Lithium استفاده کنید.
5- دوستانی که ورژن 6.2 آپدیت میکنن هیچ مشکلی نداره و کاملا اوکی هست .

دوستان اگر میخواید آموزش رو کپی کنید خواهشا با ذکر منبع استفاده کنید این آموزش برای انجمن بازیسنتر نوشته شده.

آخرین ویرایش:

SamSk

عضو جدید
Aug 14, 2020
2
سلام خسته نباشید...
چند تا سوال داشتم...
اول اینکه چطوری با autorcm اتموسفیر 0.14 رو نصب کنم؟
بعدش باید اول فریمور رو اپدیت کنم یا اتموسفیر؟
سوم این که اگر بخوام اتموسفیر یا فریمور رو اپدیت کنم باید autorcm هم ابدیت بشه؟
ممنون میشم اگر جواب بدید...
چون بازی های جدید مثل کرایسیس هم فریمور جدید میخوان هم اتمسفر جدید...

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام خسته نباشید...
چند تا سوال داشتم...
اول اینکه چطوری با autorcm اتموسفیر 0.14 رو نصب کنم؟
بعدش باید اول فریمور رو اپدیت کنم یا اتموسفیر؟
سوم این که اگر بخوام اتموسفیر یا فریمور رو اپدیت کنم باید autorcm هم ابدیت بشه؟
ممنون میشم اگر جواب بدید...
چون بازی های جدید مثل کرایسیس هم فریمور جدید میخوان هم اتمسفر جدید...
سلام
1.برای فعال کردن اتوrcm پیلود hekate باید بفرستید و طبق پس زیر که بصورت تصویری عکس گذاشتم باید اون گزینه فعال بشه و اگه بود هم دستش نمیخواد بزنی

Nintendo Switch Hack

2.همیشه اول اتمسفر رو اپدیت کنید و اتوrcm هم حتما فعال باشه و مطمئن هم بشید که اون فریمور رو ساپورت کنه چون اگه فریمور اپدیت کنید و اتمسفر ساپورت نکنه ارور میده موقع بالا اومدن و همیشه گفتیم تا موقعی که بازیهای مورد نظرتون کار میده نیازی به اپدیت ندارید.

3. اتوrcm یه بار که فعال کردی کافیه و هیچوقتم خاموشش نکن دیگه.

اگه طبق پست اول برات سخت بود و یاد نگرفتی میتونی از پک پست زیر استفاده کنی

Nintendo Switch Hack

SamSk

عضو جدید
Aug 14, 2020
2
سلام
1.برای فعال کردن اتوrcm پیلود hekate باید بفرستید و طبق پس زیر که بصورت تصویری عکس گذاشتم باید اون گزینه فعال بشه و اگه بود هم دستش نمیخواد بزنی

Nintendo Switch Hack

2.همیشه اول اتمسفر رو اپدیت کنید و اتوrcm هم حتما فعال باشه و مطمئن هم بشید که اون فریمور رو ساپورت کنه چون اگه فریمور اپدیت کنید و اتمسفر ساپورت نکنه ارور میده موقع بالا اومدن و همیشه گفتیم تا موقعی که بازیهای مورد نظرتون کار میده نیازی به اپدیت ندارید.

3. اتوrcm یه بار که فعال کردی کافیه و هیچوقتم خاموشش نکن دیگه.

اگه طبق پست اول برات سخت بود و یاد نگرفتی میتونی از پک پست زیر استفاده کنی

Nintendo Switch Hack
الان کنسول رو ابدیت کردم اتمسفر 14 و 10.1 بعد بازی ها الان کار نمیکنه سیگ پچ نیازه؟
اگر هیت میشه برام لینکش رو بذارید...

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام ببخشید اینجا پست میذارم ولی تاپیک خوده 3ds خیلی سوت و کوره یه 3ds خریدم اورجینال خور ورژن 11.13.0 میخوام بدم یه ادم وارد هکش کنه اسم هکش هم انگار seedminer هست کسی میتونه این کارو انجام بده برام؟

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام
من خواستم اپدیت کنم رو 10.1 طبق اموزش فایل Kosmos Default پیدا نکردم بجاش Kosmos toolbox دانلود کردم الان هر چی میرم رو گالری r نگه میدارم a میزنم عکس میاد ChoiDujourNX نمیاد بعد r نگه ندارم a میزنم ارور میده فریمور 9 اتمسفر 14 کنسول ریست میشه لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
سلام
من خواستم اپدیت کنم رو 10.1 طبق اموزش فایل Kosmos Default پیدا نکردم بجاش Kosmos toolbox دانلود کردم الان هر چی میرم رو گالری r نگه میدارم a میزنم عکس میاد ChoiDujourNX نمیاد بعد r نگه ندارم a میزنم ارور میده فریمور 9 اتمسفر 14 کنسول ریست میشه لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

از پک اتمسفر زیر استفاده کن و پیلود Fusee Primary.bin همین ورژن که داخلشه استفاده کن و کافیه پک بریزی تو مموری و پیلود Fusee Primary.bin داخل پک بزنی تا بالا بیاد.
روی گالری با تاچ خالی وارد برنامه ها میشه و R نمیخواد بگیری و البته بهتره دکمه R بگیری و روی یک بازی به دلخواه تاچ کنی و اجراش کنی تا بصورت فول رم بری داخل برنامه ها تا اروری در اجرای برنامه ها دریافت نکنی.کاسموس هم کلا بزار کنار تیمش دیگه ورژن جدید نمیده.

Download Atmosphere_v0.14.1_AliTriple.zip

• Like
Reactions: saw8

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
از پک اتمسفر زیر استفاده کن و پیلود Fusee Primary.bin همین ورژن که داخلشه استفاده کن و کافیه پک بریزی تو مموری و پیلود Fusee Primary.bin داخل پک بزنی تا بالا بیاد.
روی گالری با تاچ خالی وارد برنامه ها میشه و R نمیخواد بگیری و البته بهتره دکمه R بگیری و روی یک بازی به دلخواه تاچ کنی و اجراش کنی تا بصورت فول رم بری داخل برنامه ها تا اروری در اجرای برنامه ها دریافت نکنی.کاسموس هم کلا بزار کنار تیمش دیگه ورژن جدید نمیده.

Download Atmosphere_v0.14.1_AliTriple.zip
من الان ورژنم
9.2.01AMAS 0.10.3ls
خودم رو برسونم به آخرین ورژن هک شده که تو اجرای بازی های جدید مشکل نداشته باشم شما کدوم فایل رو پیشنهاد میدین و باید کجا بریزم و چجوری آپدیت کنم ؟ چون 4 ماه پیش خواستم بدون مشورت با کسی بروز رسانی کنم که گند زدم و شما تو تلگرام منو نجات دادین خواهشا بازم راهنمایی کنین که اشتباه نرم راه رو

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
من الان ورژنم
9.2.01AMAS 0.10.3ls
خودم رو برسونم به آخرین ورژن هک شده که تو اجرای بازی های جدید مشکل نداشته باشم شما کدوم فایل رو پیشنهاد میدین و باید کجا بریزم و چجوری آپدیت کنم ؟ چون 4 ماه پیش خواستم بدون مشورت با کسی بروز رسانی کنم که گند زدم و شما تو تلگرام منو نجات دادین خواهشا بازم راهنمایی کنین که اشتباه نرم راه رو
سلام
همین پک که گذاشتم بریز تا اپدیت 10.1.0 جوابگو هست و بعد ریختن پک کافیه با برنامه ChoiDujourNX که داخل همون پک هست اپدیت کنی و فقط اتوrcm فعال باشه و فرمت مموریت هر چی هست موقع اپدیت همون انتخاب کن با برنامه ChoiDujourNX تا مشکلی موقع بالا اومدن پیشن نیاد و قبلش اگه تم هم نصب کردی پاک کن و بعد که رفتی فریمور جدید باز نصبش کن چون موقع بالا اومدن ارور میده و نصب هم نکردی که هیچ.

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
سلام
همین پک که گذاشتم بریز تا اپدیت 10.1.0 جوابگو هست و بعد ریختن پک کافیه با برنامه ChoiDujourNX که داخل همون پک هست اپدیت کنی و فقط اتوrcm فعال باشه و فرمت مموریت هر چی هست موقع اپدیت همون انتخاب کن با برنامه ChoiDujourNX تا مشکلی موقع بالا اومدن پیشن نیاد و قبلش اگه تم هم نصب کردی پاک کن و بعد که رفتی فریمور جدید باز نصبش کن چون موقع بالا اومدن ارور میده و نصب هم نکردی که هیچ.
با nxmtp هم میتونم بریزم یا مموری رو باید حتمی درارم ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند