Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
الدن رینگ بیش از ۲۳ میلیون فروش داشته

View attachment 329350
درود
و طبق آمار سایت steamdb تقریبا ده میلیون فروش بازی رو استیم بوده! بازی که حتی قفلم نداشته! و روز اول کرک شده! بازی خوش ساخت فروش خودشو میکنه ، داستانی و آنلاینم نداره!

Screenshot 2024-02-22 103844.jpg

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس

View attachment 329350
خیلی از ناشرا غر میزنن که سود بازی ها کمه و قیمت ها باید بالاتر باشه و... یکی نیست بگه شماها بازی خوب سراغ دارید که خوب نفروخته باشه؟ :D زباله دیجیتال میسازید انتظار دارید 20 میلیون فروش کنه
گفته میشه الدن رینگ بودجه 200 میلیون دلاری داشته ما میگیم از 23 میلیون نسخه 60 دلاری 20 دلارش سود باشه (که بیشتره قطعا) میشه 460 میلیون دلار بازم میگیم 60 میلیون دلارش پرتی! بوده :D بازم 2 برابر بودجه ایی که هزینه شده در اورده

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα

View attachment 329350
فقط 3 میلیون تو سال گذشته فروش داشته که به نظرم واسه سال دوم یک بازیی مثل Elden Ring یکم کمه خودم انتظار داشتم حداقل 5 میلیون رو بفروشه . البته نمیدونم وضعیت تخفیف خوردن های بازی چجوری بوده چون تخفیف ها برا بوست کردن فروش بازی تو بلند مدت تاثیر دارن . به شدت منتظرم ببینم وضعیت فروش بازی بعد DLC و Attach Rate خود DLC چجوری خواهد بود . به عنوان مثال Attach Rate اکسپنشن های بزرگ ویچر 3 و سایبرپانک حدود 20 درصد بوده

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,462
IMG_20240223_214352_456.jpg

بازی Helldivers 2 پرفروشترین عنوان هفته‌ گذشته اروپا بود.
این عنوان 2.5 برابر بیشتر از رتبه دوم جدول (Skull And Bones) فروخته و فروش آن نسبت به هفته اول عرضه خود 40% افزایش یافته است (این اتفاق بی سابقه بوده)
‏فروش Helldivers 2 در PC نسبت به PS5 اندکی بیشتر بود، اما تنها میزان کمی.

IMG_20240223_231906_283.jpg

مخاطبان بین دو پلتفرم، تقریبا 50-50 هستند

آخرین ویرایش:

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
View attachment 329513

بازی Helldivers 2 پرفروشترین عنوان هفته‌ گذشته اروپا بود.
این عنوان 2.5 برابر بیشتر از رتبه دوم جدول (Skull And Bones) فروخته و فروش آن نسبت به هفته اول عرضه خود 40% افزایش یافته است (این اتفاق بی سابقه بوده)
‏فروش Helldivers 2 در PC نسبت به PS5 اندکی بیشتر بود، اما تنها میزان کمی.

View attachment 329519

مخاطبان بین دو پلتفرم، تقریبا 50-50 هستند
آمار کلی چجوره؟ این آمار مربوط به هفته گذشته تو اروپا هست.

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
794
نام
Reza
آقای Mat Piscatella از NPD در رشته توییتی وضعیت فعلی صنعت بازی رو به طور خلاصه بیان کرد و گفت دوران اینکه موفقیت براساس فروش کنسول بود خیلی وقته که به پایان رسیده.

حالا چون قبله شما رهاتون کرده ناشر شده دلیل نمیشه دوران کنسول ها تموم شده باشه .
هنوزم بعد ۱۸ سال امروز برای ps3 اپدیت جدید اومده و طبق لیک ها 1.9 میلیون نفر یوزر فعال ماهیانه داره ps3 .

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,579
آقای Mat Piscatella از NPD در رشته توییتی وضعیت فعلی صنعت بازی رو به طور خلاصه بیان کرد و گفت دوران اینکه موفقیت براساس فروش کنسول بود خیلی وقته که به پایان رسیده.

والا به خدا چیزی به من و شما از کلاود گیمینگ نمیرسه. این رویای با گوشی و تبلت و تلویزیون بتونی استریم بازی کنی مرگ گیمرهای جهان سوم میشه. نه من سهام دار سونی هستم نه شما سهام دار ماکروسافت که از سود و ضرر این شرکت ها ناراحت و خوشحال بشیم. دور هم نشستیم یه گیمی میزنیم و روزگار میگذرونیم. بازم خدا رو شکر مدیریت ea مثل کره شمالی اینترنت رو نبسته و اینترنت چسکی داریم.

این اخراج ها زیر سر هوش مصنوعی هست. هوش مصنوعی یعنی automation. یعنی یه سری از کارها خودکار انجام بشه. برای همین من چیز بدی نمیدونم. هزینه ها که بیاد پایین باز هم بازی های خوب و باکیفیت میبینیم. ولی این آدم ها هم جای نگرانی براشون نیست یا جذب شرکت های دیگه میشن یا خودشون استودیو میزنن و بازی‌های خلاقانه میسازن. همین بازی hollow knight کی فکرش رو میکرد دو تا جوون همچین بازی جاودانه ای بسازن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر