B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
ما که خیری از این تخفیفها و باندل ها توی ایران نبردیم و نمیبریم. e3 زمان مناسبیه که x1 رو 25 تا 50 دلار کاهش قیمت قطعی بدن تا بالاخره خیرشون به ما هم برسه.

ماکروسافت هرچی زودتر این کاهش قیمت رو قطعی کنه به نفعشه چون سونی بخاطر نیاز به نقدینگی بعیده به این زودیا مقابله به مثل کنه و کاهش قیمت بده. توی این فاصله x1 میتونه فروش خودشو توی تمام مناطق بهتر کنه.

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
تا هفته هفتم سال 2015 کنسول های PS4 + Xbox One در انگلیس 3.5 میلیون دستگاه فروش رفته اند.
26% فروش PS4 و Xbox One در سال 2013 متلق به باندل ها بوده. که سهم بسته های نرم افزاری 50% بوده. در Black Friday حدود 90% از سهم فروش متلق به باندل ها بوده.
فروش Saints Row و Evolve در خرده فروشی های انگلیس نتونسته انتظارات خرده فروشی ها رو برآورده کنه.

آمار فروش ایتالیا در هفته پیش:
01. The Order: 1886 (Sony, PS4)
02. FIFA 15 (EA, PS4)
03. The Order: 1886 Collector's Edition (Sony, PS4)
04. Minecraft (Sony, PS3)
05. The Legend of Zelda: Majora's Mask 3D (Nintendo, 3DS)
06. Monster Hunter 4 Ultimate (Capcom, 3DS)
07. Minecraft (Sony, PS4)
08. FIFA 15 (EA, PS3)
09. Grand Theft Auto V (Rockstar, PS4)
10. Just Dance 2015 (Ubisoft, Wii)

آمار فروش نروژ در هفته پیش:
01 (NE) THE ORDER: 1886 (SONY COMPUTER ENTERTAINMENT)
02 (02) FIFA 15 (ELECTRONIC ARTS)
03 (01) THE LEGEND OF ZELDA: MAJORA'S MASK 3D (NINTENDO)
04 (05) MINECRAFT (SONY COMPUTER ENTERTAINMENT)
05 (06) GRAND THEFT AUTO V (TAKE 2)
06 (07) CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE (ACTIVISION BLIZZARD)
07 (08) FAR CRY 4 (UBISOFT)
08 (__) THE CREW (UBISOFT)
09 (03) EVOLVE (TAKE 2)
10 (09) DESTINY (ACTIVISION BLIZZARD)

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
Order هفته پیش تقریبا تو کل دنیا رده اول بود :D البته از این هفته فککنم دیگه میره تو دیوار کم کم فروشش :D

مسلما فروشش کاهش پیدا میکنه. کسی انتظار نداره 40 میلیون بفروشه:d
ولی خدا رو شکر فکر کنم فروشش در سطح انتظار بوده. امیدوارم حداقل فروشش به حدی باشه که سیکوآل ش تضمین شده باشه.
گرچه بازی اشکالات زیاد داره ولی واقعا پتانسیل این رو داره که در آینده فرنچایز خوبی بشه

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
مسلما فروشش کاهش پیدا میکنه. کسی انتظار نداره 40 میلیون بفروشه:d
ولی خدا رو شکر فکر کنم فروشش در سطح انتظار بوده. امیدوارم حداقل فروشش به حدی باشه که سیکوآل ش تضمین شده باشه.
گرچه بازی اشکالات زیاد داره ولی واقعا پتانسیل این رو داره که در آینده فرنچایز خوبی بشه

همین نسخه اولشم عالیه داریم لذت می بریم ملت قرتی شدن :d

فروش هفته اولش اعلام میشه تو کل دنیا ؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
خوب که اون دسته از گیمرهایی که نظر خودشون رو بر نظر منتقدین ارجح میدونن بتونن از نسخه بعدی باز لذت ببرن:d

ربطی به نظر منتقدین نداره و این فاز منتقد ستیزی یه چیز غلطیه. Order با هیچ متر و مقیاسی عنوان موفقی نبود. و از یه بنچمارک گرافیکی برای PS4 بیشتر نمیره. ادامه دادن همچین IP ناموفقی ریسکه. توجیح مالی نداره. من جای سونی بودم و میخواستم با R&D همکاری دوباره کنم ساخت ادامه یه سری IP دیگه رو میدادم بهشون. مثلا با توجه به اینکه ND دیگه UC نمیسازه R&D میتونه جایگزین خوبی باشه. چون GoW ها نشون دادن توانایی بالایی برای ساخت ادامه IP های دیگه دارن.

در کل ادامه دادن Order توجیه چندانی نداره.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
ربطی به نظر منتقدین نداره و این فاز منتقد ستیزی یه چیز غلطیه. Order با هیچ متر و مقیاسی عنوان موفقی نبود. و از یه بنچمارک گرافیکی برای PS4 بیشتر نمیره. ادامه دادن همچین IP ناموفقی ریسکه. توجیح مالی نداره. من جای سونی بودم و میخواستم با R&D همکاری دوباره کنم ساخت ادامه یه سری IP دیگه رو میدادم بهشون. مثلا با توجه به اینکه ND دیگه UC نمیسازه R&D میتونه جایگزین خوبی باشه. چون GoW ها نشون دادن توانایی بالایی برای ساخت ادامه IP های دیگه دارن.

به جون ماکان بحث منتقد ستیزی نیست:d

قبول دارم بازی اشکالات زیاد داره. ولی فکر میکنم تا حد زیادی در حقش زیاده روی کردن. من قبل از اینکه بازی کنم انتظار یه چیز فاجعه رو داشتم در صورتی که بازی در کنار نکات منفی نکات مثبت زیادی هم داشت.

در کل کاری به منتقدین ندارم. نظر خودم اینه که در عین این که بازی زیاد خوب از کار در نیومده ( بزرگترین ایرادش کوتاه بودنشه). جای کار خییییییییییییییییلی خوبی داره. طرح اولیه فوق العادس منتها خوب اجرا نشده. برطرف کردن ایرادات بازی = Prefect Game

دیوید جفی هم دو سه روز پیش یه ویدئو در واکنش به امتیازات بازی منتشر کرد. لپ مطلبش این بود که این امتیازای 2 و 3 ای که بعضی منتقدین محترم به بازی دادن صرفا جهت خود شیرینی و Click Bait بوده که منم باهاش موافقم. نمرات 5 تا 8 رو من کاملا درک میکنم و احترام میزارم ولی دیگه 2؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا 2؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

جاش اینجا نیست اما ماکان نظراتت همشش تو دیواره :D کسی منکر اشکالات بازی نمیشه اما دیگه خیلی داری گندش میکنه. این بازی به جرئت تمام میتونه شروع یه IP خیلی موفق باشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
جاش اینجا نیست اما ماکان نظراتت همشش تو دیواره :D کسی منکر اشکالات بازی نمیشه اما دیگه خیلی داری گندش میکنه. این بازی به جرئت تمام میتونه شروع یه IP خیلی موفق باشه.

من خودمم قبل از لانچ ناموفق بازی همیشه نظرم این بود که بازی پتانسیل بالایی داره و حتی از این حیث با UC مقایسش میکردم! چون واقعا فکر میکردم شماره دومش میتونه یه جهش خیلی خوب توی گیم پلی ایجاد کنه و بترکونه اما کیفیت بد بازی تمام معادلات من رو بهم ریخت.

الان اینحا تاپیک فروش بازی هاست و منم دارم از این حیث نظر میدم. یعنی اینکه آیا ادامه Order‌ میتونه توجیه اقتصادی داشته باشه یا نه و به همین دلیل سونی ان رو ادامه میده یا نه؟ Order قطعا طرفدارای خودش رو پیدا کرده اما با این وجود نمیشه منکر لانچ ناموفقش شد. و تاثیر کیفیت بد بازی به همراه حجمه انتقاداتی که علیهش شد از این هفته روی فروش بازی کاملا مشهود میشه. در نتیجه فروش بازی برای عنوانی که 4 سال تو پروسه ساخت بوده و هزینه تولید به همراه تبلیغاتش سرساوآور بوده (قطعا) نمیتونه راضی کننده باشه. سونی یا باید خیلی به R&D اعتماد داشته باشه که شماره دومش رو بسازه (و البته R&D هم توی شماره دوم کاملا بازی رو متحول کنه و صرفا فیلم سینمایی با گیم پلی و خصوصا لول دیزاین دو نسل پیش نسازه) یا اینکه بخواد بازهم یه هیولای گرافیکی رام نشدنی برای انداختن به جون X1 و طرفداراهاش داشته باشه!! در غیر این صورت به سرنوشت HS و L.I.A.R و ... دچار میشه. نمیدونم نسل پیش L.I.A.R رو یادت میاد یا نه. بازی که به لحاط گرافیکی شاهکار بود. ان گرافیک، ان انجین، برای یه بازی لانچ... جدا حیرت آور بود اما در نهایت باعث تخته شدن استدیو Factor 5 شد!

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
lxcy0fef6tsuc2fvl621.png

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
TOKYO, March 3, 2015 /PRNewswire/ -- Sony Computer Entertainment Inc. (SCE) today announced that the PlayStation®4 (PS4™) computer entertainment system has cumulatively sold through more than 20.2 million units worldwide as of March 1. PS4 continues to demonstrate the fastest and strongest growth in PlayStation® hardware history.

با توجه به اینکه اعلام شده بود تا 4 ژانویه 18.5 میلیون PS4 در سرتاسر جهان فروخته شده(sold)در نتیجه این 2 ماه بالا 1.7 میلیون دستگاه فروخته شده

----------------------------------------------------------------

مقایسه با سال قبل PS4
Dec. 28, 2013: 4.2 million
Mar. 2, 2014: 6 million

Difference: 1.8 million (64 days)

Jan. 4, 2015: 18.5 million
Mar. 1, 2015: 20.2 million

Difference: 1.7 million (56 days)

---------------------------------------------------------------

مقایسه با PS2 و Wii در همین مدت زمان (البته برای این 2 آمار ship هست)

ps2 ltd shipped (2001-09-30) - 19.58 million
wii ltd shipped (2008-03-31) - 24.45 million
ps4 ltd sell-through (2014-03-01) - 20.2 million

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,765
نام
مراد حلیمی
:d
در کل کاری به منتقدین ندارم. نظر خودم اینه که در عین این که بازی زیاد خوب از کار در نیومده ( بزرگترین ایرادش کوتاه بودنشه). جای کار خییییییییییییییییلی خوبی داره. طرح اولیه فوق العادس منتها خوب اجرا نشده. برطرف کردن ایرادات بازی = Prefect Game؟
شما فکر می کنید با فرصت دادن به RAD این استودیو میتونه خاطره uc1 به uc2 رو تکرار کنه برا همین حمایتش می کنید.....ولی به نظر من با این بازی که اینا ساختن خیلی خیلی خیلی باید بیشتر از ناتی داگ تلاش کنن تا بتونن شماره 2 رو به یه بازی موجه تبدیل کنن

نمیگم امکان نداره ولی احتمالش خیلی کمتر از جهش ناتی داگ........بالاخره باید قبول کرد هر کی یه ظرفیتی داره و ظرفیت RAD هم فعلا همین بوده
برا همینادامه ساخت این بازی توسط این استودیو ریسک خیلی بالایی داره که باید دید سونی انجام میده این ریسکو یا نه

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر