Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
البته ماکان یه کوچولو ممکنه رو هم تاثیر بذارن :D مثلا من که همه این سبکارو بازی میکنم و نمیتونم تو یک ماه 5 تا بازی بخرم دو تا شو میخرم مثلا برای سه تای دیگه صبر میکنم تا یک یا دو ماه اینده !

بله درسته اما فروش که فقط ماه اول نیست. خود تو میتونی در نهایت بازی مورد علاقت رو توی ماه بعد که ترافیک کمه بخری. در نتیجه فقط بحث اولویت مطرح میشه. اینکه اول کدوم رو بخری بعد کدوم یکی و ... در نتیجه توی یه بازه مثلا 3 ماهه بالاخره بازی که میخوای رو میخری. ضمن اینکه من نمیگم مطلق بی تاثیره. صحبت سر اینه که به کل فروش یه بازی بخاطر ترافیک نابود بشه یا مثلا BB خوب فروخته چون Forza اون موقع عرضه نشده.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یعنی انقدر این بحث ها تکراری هستش که هر نسل داره تکرار میشه بعضی وقت ها فکر میکنم نکنه اینجا هم حافظه ملت Rest میشه مثل Nemo که باز همون بحث 5 سال گزشته از اول ترکرا میشه .:|
البته ماکان یه کوچولو ممکنه رو هم تاثیر بذارن :biggrin1: مثلا من که همه این سبکارو بازی میکنم و نمیتونم تو یک ماه 5 تا بازی بخرم دو تا شو میخرم مثلا برای سه تای دیگه صبر میکنم تا یک یا دو ماه اینده !

البته کیا یادمه تو یه تاپیک دیگه دوستان میگفتن خارجی ها انقدر پولدار هستن که در یک ماه 10 تا بازی بخرن و این فقط ما هستیم که نمیتونیم .:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
از اون‌جا که خبر اومده بود که ویچر۳ حدود ۶ میلیون نسخه فروخته متعجبم که چرا توی لیست نیست.:D یعنی انقدر دیجیتالی فروخته؟:D
فروش فیزیکی TW3 توی آمریکا روی کنسول ها حدود 1300K بوده. فروش دیجیتالی بازی هم به گمونم حدود 20% بوده که مجموعا میشه 1550K توی آمریکا. نزدیک 1400K هم توی استیم فروش داشته، البته فروشش توی GOG هم باید زیاد باشه :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
این قضیه فروش با باندل ، فروش بی باندل رو کی باب کرده؟:d
دلیلی نداره اصلا اینا با هم جمع نشن و جدا جدا اعلام شن چون وقتی یه بازی باندل داره عملا آمار فروش جداگانه اش رو تحت تاثیر قرار میده و خیلی ها میرن باندل رو میخرن...

WESKER ALBERT

کاربر سایت
Jan 10, 2016
11
نام
بهزاد
حالا گذشته ها گذشته.به نظر من سال 2016 را سونی خیلی راحت میبره.کاری به کیفیت بازی انحصاری های مایکروسفات ندارم ولی من هر چقدر فکر میکنم عنوانی که بتونه سال بعد باعث افزایش چشمگیر کنسول مایکروسافت بشه را پیدا نمیکنم

Abyss

کاربر سایت
Dec 13, 2015
33
دلیلی نداره اصلا اینا با هم جمع نشن و جدا جدا اعلام شن چون وقتی یه بازی باندل داره عملا آمار فروش جداگانه اش رو تحت تاثیر قرار میده و خیلی ها میرن باندل رو میخرن...

کسی چیزی رو باب نکرده! فقط یه ذره هوش میخواد فهمیدن اینکه اگه یه شرکت مثله سونی بیاد مثلا ۱۰ میلیون تا انچارتد مجانی بین کودکان بی سرپرست پخش کنه جزو فروش حساب نمیشه. =((
در غیر این صورت اقا یکی بیاد فروش فلان بازی که رو لایو فری شده رو واسه ما دراره.:))

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
اتفاقا در آماره فروش فیزیکی هم که دوستان از امریکا گذاشتن F4 باندل برا XONE داشت رو PS4 بیشتر فروخت و SW و BO3 برعکس قشنگ نشون میده تاثیر داره یا نه , ناشرهای بزرگترین بازی ها هم وقتی آماره فروش میدن شامل همه چی میشه مثلا GTA V هم برا PS3 باندل داشت هم برا PS4 و هر 2 هم زمان تعطیلات اومدن و فروش زیادی هم داشتند , COD ها هر سال باندل داشتند قبلا برا XBOX از امسال برا PS , خلاصه مثال زیاده و چیزی هم که مشخصه بازی که طرفدار نداشته باشه باندلش هم خوب نمیفروشه و بازی هایی که طرفدار داشتن باشن باندلشون هم عالی میفروشه در واقع سیستم سلر هستند

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
کسی چیزی رو باب نکرده! فقط یه ذره هوش میخواد فهمیدن اینکه اگه یه شرکت مثله سونی بیاد مثلا ۱۰ میلیون تا انچارتد مجانی بین کودکان بی سرپرست پخش کنه جزو فروش حساب نمیشه. =((
در غیر این صورت اقا یکی بیاد فروش فلان بازی که رو لایو فری شده رو واسه ما دراره.:))

همه باندلا که اینطوری نیستن ، یه سری از باندل ها نسبت به جمع قیمت کنسول + اون بازی قیمت کمتری دارن، یه سری هم که به خاطر متلقات اضافه گرونتره ، توی هر دوی اینا بازی مجانی داده نشده وگرنه اونی که بازی رو رایگان قرار دادن فقط واسه بالا بردن فن بیس بازیه

فکر منظور میلاد این نوع باندلا بوده

----------

این مدل پستها که توش توهین غیر مستقیمه داره کم کم باب میشه (تو هر دو طرف) ، یه مدت هم یکی از دوستان خیلی از کلمه "درک کردن" استفده میکرد که کاملا مشخص بود منظورش چیه و نمونه های دیگه
قشنگ توضیح بدید دیگه توهین واسه چیه آخه !

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
والا من تا الان ندیدم اینجا کسی باندل رو به قیمت کنسول خالی بفروشن. قیمت باندل از قیمت کنسول خالی + بازی کمتر هستش در حد مثلا بازی 60 یورو بشه 30 یورو.
حالا شاید توی امریکا فرق کنه.

Abyss

کاربر سایت
Dec 13, 2015
33
همه باندلا که اینطوری نیستن ، یه سری از باندل ها نسبت به جمع قیمت کنسول + اون بازی قیمت کمتری دارن، یه سری هم که به خاطر متلقات اضافه گرونتره ، توی هر دوی اینا بازی مجانی داده نشده وگرنه اونی که بازی رو رایگان قرار دادن فقط واسه بالا بردن فن بیس بازیه

فکر منظور میلاد این نوع باندلا بوده

----------

این مدل پستها که توش توهین غیر مستقیمه داره کم کم باب میشه (تو هر دو طرف) ، یه مدت هم یکی از دوستان خیلی از کلمه "درک کردن" استفده میکرد که کاملا مشخص بود منظورش چیه و نمونه های دیگه
قشنگ توضیح بدید دیگه توهین واسه چیه آخه !
بله مثله باندل هیلو که 500 دلاره ولی بحث در مورد فروش بازیهای انحصاری بود که خب طبیعتا منظور ایشون باید باندلای بازی های انحصاری مثه انچارتد باشه که خب قیمتشون یکیه.

در اون مورد هم حق با شماست.:d

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
بله مثله باندل هیلو که 500 دلاره ولی بحث در مورد فروش بازیهای انحصاری بود که خب طبیعتا منظور ایشون باید باندلای بازی های انحصاری مثه انچارتد باشه که خب قیمتشون یکیه.
در اون مورد هم حق با شماست.:d
من هیچ حرفی در رابطه با انحصاری بودنش نزدم و منظورم کلی بود.فقط یذره هوش میخواست فهمیدنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر