آغاز عضو گیری گروه Premium - Gold

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,472
نام
نیما
دوستان یه توصیه فعلا نخرین که مشکلات حل شه که خدایی نکرده مشکلی براتون پیش نیاد :| :D الان فکر کنم مشکل داره!

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
از اکانت بازی سنتر خارج شو و مجدد log in کن . 99% باید gold بشی . با مرورگر دیگه هم تست کن . برنگشتن زرین پال به سایت بازی سنتر به دلیل محدودیت روی https ـــه و البته به مرورگر هم گاهی اوقات مربوط میشه .

مال منم باز هم برنگشت !!!
الان از حساب کم شده و تایید هم شد !
ویرایش : آقا علی مثل اینکه پیگیری میکنن خودشون .

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

مشکل دوستانی که دسترسی آنها فعال نشده بود برطرف شده.

در ارتباط با باقی مانده اعتبار کابران Plus :

اعتبار های 1 ماه و کمتر از آن منتقل نخواهند شد
به ازای هر 2 ماه اعتبار اشتراک پلاس 1 ماه به اشتراک گلد کاربر اضافه میشه.

با توجه به شکل دریافت وجه و فعال سازی خودکار آن بحث پرداخت تفاوت منتفیه! کاربر میتونه یکی از اشتراک های 6 ماه و یا 1 ساله را خریداری کنه پس از آن به ما اطلاع بده تا باقی مانده اعتبار را روی خرید جدید منتقل کنیم.

تبلیغات هم نمایش داده خواهند شد چون از ابتدا این تصمیم اتخاذ شده بود و همانطور که در جدول امکانات مشاهده میکنید این مورد درج نشده.

در ارتباط با نحوه دریافت تخفیف ها، کوپن ها و سایر موارد تالار زیر را مطالعه کنید

[h=2]راهنمای کاربران Gold[/h]

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
درود
ارتباط با نحوه دریافت تخفیف ها، کوپن ها و سایر موارد تالار زیر را مطالعه کنید

راهنمای کاربران Gold
من وقتی روی این لینک کلیک میکنم با این خطا روبرو میشم !
.:Metallica:.، شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. این عمل می تواند به دلایل زیر باشد:
  1. نام کاربری شما اجازه کافی برای دسترسی به این صفحه را ندارد. آیا شما قصد ویرایش نوشته دیگران و یا دستیابی به امکانات مدیریت یا امکانات دیگر سیستم را دارید؟
  2. اگر قصد ارسال نوشته را دارید ولی نمی توانید، ممکن است مدیر سایت نام کاربری شما را مسدود کرده باشد و یا نام کاربری شما توسط ایمیل فعال نشده باشد.
  3. برای ایجاد گفتگوی جدید حداقل می بایستی 20 روز از عضویت شما در سایت سپری شده باشد و همچنین تعداد 10 پست نیز ارسال کرده باشید.
  4. برای دسترسی به برخی از انجمن ها و امکانات باید عضو گروه کاربران Premium باشید.

======
Refresh کنید
no luck !

آخرین ویرایش:

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
در ارتباط با نحوه دریافت تخفیف ها، کوپن ها و سایر موارد تالار زیر را مطالعه کنید

راهنمای کاربران Gold

تشکر دوباره

ولی اینجا که گفتید برای من میزنه "شما دسترسی ندارید" . مشکلی هست یا که هنوز فعال نشده ؟

mahdiyg

کاربر سایت
Nov 25, 2011
214
بیا، بعد هی میگین اختلاف طبقاتی نیست و یا داره از بین میره! وقتی توی فضای مجازی اختلاف طبقاتی وجود داشته باشه(حالا ماشاالله توی سایت ما سه طبقه وجود داره:d) توی جامعه چقدر وجود داره؟!:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,497
نام
Matthew
بنظرم رنگش برای قالب مشکی ها خیلی هم عالیه :d

ولی برای سفید حتی تصورش هم سخته چون رنگش خیلی سخت دیده میشه :| :d

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من ٣ ماه و ١٩ روز ديگه پرميوم هستم
امروز گلد شش ماهه بخرم چقدر بش اضافه مي شه ؟
٢ ماه يا يك ماه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر