آغاز عضو گیری گروه Premium - Gold

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
بنده بعد از 7 سال عضویت در این سایت وظیفه دونستم اکانت پرمیوم خریداری کنم ممنون از مدیران محترم بابت تمامی زحمات.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آقا من یه ماه از پرمومم مونده و اکانت گلد خریدم الان از زمان اتمام اون 1 سال گلدم شروع میشه یا از همین الان؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
سلام :D فقط به خاطر 4تا تخفیف فروشگاه انقدر باید پول بدیم ؟:| (حالا همه گلد یوزرا میریزن رو سرم :|:|) پرمیوم آبی رنگ رو هم بزارین خوبه در کنار گلد یوزر :D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
در مورد رنگ نام کاربریی به نظرم بهتر هست همین طلایی بمونه ولی برای خوانا شدن یا دور حروف رو Outline به رنگ مشکی بذارین ، یا این که بکگراندش رو یک رنگ تیره کنید مثل توسی ، ولی سفید نباشه تا خوانا بشه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
تگ آبی اگر بخواد زرد بشه باید مابه التفاوت بده ؟ یا خیر ؟

رنگ هم خیلی تاره و اذیت کننده هست . ادم چند لحظه بخواد نگاه کنه کور میشه !!!! لطفا یه مقدار این رنگ و مات کنید یا پررنگ ترش کنید .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
سلام علی جان من الان رفتم اشتراک پریمیوم بگیرم ، بعد از پرداخت ، در مرحله آخر که باید برمیگشت به سایت گیر کرد ! و من الان پریمیوم نشدم ولی چک کردم پول از حساب من کم شد
اسکرین شات پرداخت رو هم رو پروفایلت گذاشتم !

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
داداش قرمز كه ميشه مدير سايت !‌:d
---
دستتون درد نكنه ! دمتون گرم .
خب پس مدیر شدن چند در میاد؟:dولی اگه اون نام کاربری رو رنگش رو درست کنید که خواناتر باشه و کورکننده نباشه منم وظیفه خودم میدونم gizil بشم,ولی فعلا به خاطر گرافیک پایینش(نا سلامتی نسل جدید تو راهه)صبر پیشه میکنم.در ضم واجب هم نیستش که نام کاربری حتما زرد باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر