آدم بد یا آدم خوب؟

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
گاهي اوقات يه شخصيت بد ميتونه خيلي پيچيده تر از يه شخصيت خوب باشه
مثل AL Pacino در devils advocat يا boss در MGS و در واقع اين ادم بده كه ادم خوب را به وجود مياره
من بد ها را دوست دارم اما ضد قهرمان ها را نه

m-eskandari

کاربر سایت
Sep 25, 2005
146
نام
مريم
من دوست دارم خودم باشم. (البته يكم ترسناكتر از ايني كه هستم باشم بهتره محض شيطنت:evil: ) البته شوخي كردم دوست دارم خودم باشم توي بازي HM خيلي خيلي خوش ميگذره اونوقت.
ميگم همه اين صفحه هاي تاپيك رو خوندم تبريك ميگم به اينهمه اعتماد به نفس چقدر اينجا همه دوست دارن خودشون باشن.
بابا چرا ميخوايد خودتون رو عوض كنيد يا خشن باشيد سعي كنيد خودتون رو بشناسيد و اونچه كه خودتون داريد رو تقويت كنيد اگه بخوايد از كسه ديگه اي الگو بگيريد آخرش ميبينيد كه هيچي نيستيد.

آخرین ویرایش:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
من دوست دارم خودم باشم. (البته يكم ترسناكتر از ايني كه هستم باشم بهتره محض شيطنت ) البته شوخي كردم دوست دارم خودم باشم توي بازي Hm خيلي خيلي خوش ميگذره اونوقت.
ميگم همه اين صفحه هاي تاپيك رو خوندم تبريك ميگم به اينهمه اعتماد به نفس چقدر اينجا همه دوست دارن خودشون باشن.
بابا چرا ميخوايد خودتون رو عوض كنيد يا خشن باشيد سعي كنيد خودتون رو بشناسيد و اونچه كه خودتون داريد رو تقويت كنيد اگه بخوايد از كسه ديگه اي الگو بگيريد آخرش ميبينيد كه هيچي نيستيد./quote]
خاک زدایی ..........
ولی بازم سلیقه ایه . در مورد اینکه آدم خودش باشه یا مثل کسی باشه . اینو میتونم بگم که اگه خودت بخوای به اندازه موهای سر آدم یه نفر میتونه شخصیت داشته باشه اونم تو چند ثانیه فقط کافیه بخواد . یکی از چیزا که خیلی دوست دارم قایم شدن تو یه بیشه سبز روی یه تپه کنار یه درخته دوست دارم بشینم و کارای آدما رو نگاه کنم و آدمایی که دنبال من میگردن
یا اینکه یه داستانی نوشته بودم که خلاصش اینه 2 تا برادر که خیلی ثروتمندن و خیلی خییرن زندگیشون به هم میریزه به خاطر یه مشکلی تو گذشته. اون این بوده که اونا تو نوجوونی فقیر بودن .پدر نداشتن واسه اینکه یه کاری رو شرو کنن مادرشون رو کشتن و با فروش اعضای بدنش رفتن اون بالا بالاها .
.............................................................
انسان اثیر لحضه هاست . خوب یا بد تو لحظه مشخص میشه

من آدم بد ها رو انتخواب میکنم چون خصوصیات و جزئیاتی دارن بعضی هاشون که از شخصیت خوب داستان گیرا تره

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
درود
این که یه شخص خوب یا بد باشه بسته به دیدگاهی داره که به شخص نگاه میشه .
یه روز چند تا موجود فضایی میریزن تو یه شهر و چند تا آدم میدزدن و به نیمه ماشین تبدیلشون میکنن (یه چیز تو مایه های موجودات بیومکانیکی :biggrin1:) که این موجودات همه خصوصیات آدما رو دارن ولی احساسات به یه صورت دیگه درک میکنن (دقیقا بر عکس آدمای معمولی). بعد اینا رو تو زمین ول میکنن به امان خدا و بر میگردن به سیارشون .
حالا این موجودات که کنار آدما زندگی میکنن و آدما خیلی دوستشون دارن وقتی میبینن این آدما ازشون تنفر دارن (احساسات برعکس) خود به خود اونا ضد میشن با انسان ها و شروع میکنن به جنگ با هم .
حالا این وسط کدوم خوبه کدوم بد ؟ انسانهایی که در جواب محبت پرخاش میشه بهشون یا موجوداتی که بد رفتار میشه باهاشون .
شترق (صدای برخورت لنگه کفش به سخنران)
خوب خوب باشه میگم ...
من شخصیتی که دوست دارم باشم تو بازی یه چیزی تو مایه های شخصیت بازی های black & white هستش.
البته از این که با جون ملت بازی کنم خوشم نمیاد ولی به نظرم مثبت ترین آدم ها هم گاهی نیاز به شیطنت دارن .
از اونجایی که معمولا از کارایی که میکنم پشیمون و ناراحت نمیشم (هر چیزی باشه به نظر دیگرون) اسم این شخصیتو مثبت میزارم .
حالا هر گی متوجه نشد دستش بالا از اول توضیح بدم ...:-":biggrin1:;)

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
من قبلا این جا نوشتم،ولی یک سال گذشت و نظرم تغییر کرده...360 درجه!!!( :) )و اصلا هم یادم نیست چی گفته بودم قبلا.

اگه جدی بخواین فکر کنین،یعنی تو دنیای واقعی،آدم خوب...
مردم-بعضیاشون-از دیدن خشونت لذت میبرن...البته فقط از دیدنش.وقتی تو یه فیلمی طرف بیدلیل میزنه یکی رو میکشه خوششون میاد،و میگن" عجب شخصیت کاملی...چه خفنه!"

این تاپیک بیشتر جنبه شوخی داره،من مطمئنم،و امیدارم!،که اونایی که آدم بد رو انتخاب کردن خیلی به این مسئله عمیق فکر نکرده باشن.
و از منفی هایی که آخر مجرا متحول میشن بدم میاد.اراذلی که میرن طرف پلیس،قاتل هایی که ابزار ندامت میکنن و برا خانواده مقتول گل میفرستن...آدم بد باید پای کاراش وایسه،جا بزنه دیگه خیلی ...!!
من شخصا آدم بد ها رو بیشتر دوست دارم....تو کتابا و فیلما،به نظرم خیلی جذاب تر از مثبت ها میان(البته تو زندگی واقعی نه،هیچ وقت اصغر قاتل به نظرم شخصیت جالبی نبوده!)اما من خوب رو انتخاب میکنم...
قهرمان داستان،رژین،قاتل اشرار!

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
من شخصا آدم بد ها رو بیشتر دوست دارم....تو کتابا و فیلما،به نظرم خیلی جذاب تر از مثبت ها میان

تائید میشه :) . مثلا کاکرو یوگا . چقدر شخصیت منفیه :) همرو شوت میکرد یه طرف . تازه آستیناشم بالا زده بود . جزئیات متفاوتی داشت

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
من دوست دارم یکی از کاراکترای مرموز بازی باشم جوری که نشه صد در صد گفت که خوبه یا بد...دوسته یا دشمن....
Double Agent
ا این که شخصیت راسراسکی خودمه !!!!:biggrin1: مرموز.......:biggrin1:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
سلام به همه اینجا رو ندیده بودم برای همین پستم رو انتقال دادم به اینجا:-"
من نظر خودمو می دم قبلاَ از نقش مثبتها خوشم میومد ولی به نظرم اکثرشون خیلی لوس شدن ضمن اینکه اکثر داستانها زده تو پایه عشق و عاشقی :sick: حالم از این اسم بهم می خوره اه اه چرت ترین چیز دنیاست چون همش دروغه .:sick: بگذریم من نظرم اینه که نقش منفیای خشن خیلی بهتر از همه هستن البته باید با اسطیل و محکمم باشن . در کل با آدمایی تقص و نترس خیلی حال می کنم نه فقط تو بازی باشه تو همه جا .
توی بازیا از آلبرت وسکر در رزیدنت اویل و ویرجیل دویل می کرای و لیکوئید و آسلوت متال گیر خوشم میاد توی فیلما هم زیادن ولی یه نمونه که خیلی دوستش دارم جان تراولتا هستش که خوراکش نقش منفیه توپه :love: نمیدونم فیلم اره ماهی یا فیس آف رو دیدین یا نه من عاشق این دوتا فیلمشم .

خدای کاربران

کاربر سایت
May 6, 2007
39
نام
محمد
من دوست دارم نقش یکی از خدایان اساطیر قدیم مثل کریتوس و زئوس رو بازی کنم و البته یک خدایی که بخشش تو کارش نباشه رزق و روزی انسانها رو قطع کنه خشکسالی رو برایشون به ارمغان بیاره . بیماری و فلاکت .تجاوز. خونریزی . دروغ گویی.کینه و فساد رو در اعماق دل مردم سرزمین قرار بده.
خلاصه یه نفر باشه مثل خودم

images
khodaye-zamin.jpg
images

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من دوست دارم نقش یکی از خدایان اساطیر قدیم مثل کریتوس و زئوس رو بازی کنم و البته یک خدایی که بخشش تو کارش نباشه رزق و روزی انسانها رو قطع کنه خشکسالی رو برایشون به ارمغان بیاره . بیماری و فلاکت .تجاوز. خونریزی . دروغ گویی.کینه و فساد رو در اعماق دل مردم سرزمین قرار بده.
خلاصه یه نفر باشه مثل خودم

images
khodaye-zamin.jpg
images
اگه خدا بشي هيچ كدوم از اين كارا رو نميكردي چون جراتشو نداشتي god of war يه بازي
اين نوشته رو بايد طلا گرفت
این تاپیک بیشتر جنبه شوخی داره،من مطمئنم،و امیدارم!،که اونایی که آدم بد رو انتخاب کردن خیلی به این مسئله عمیق فکر نکرده باشن.

Jimmy hopkins

کاربر سایت
Dec 24, 2007
37
نام
mahdi
من کلا از فیلم و بازی های که اخرش همه بمیرن خوشم میاد و اگه نقش اول خیلی دورست کار و پاک دامن باشه:sick: ازش بدم میاد
توجه کردین تو فیلم هندی ها هم تازگی ها اخرش نقش اول میمیره:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر