آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
بازیشون نکردی!؟ :D
من بازی کردم میگم the evil within تجربه بهتری هست، البته اگه فن قدیمی evil باشه به نظرم Rev2 بخره بهتره :D
Re2 که دو دیسک بود کلیر رو تموم میکردی بعد دیسک بعدی رو که میزاشتی اول بازی میگفت میخوای مکمل دیسک قبل رو بزای کنی یا اینم میخوای از اول شروع کنی !
اگه مکمل رو میزدی بازی رو طوری طی میکردی که اثرات کارهایی که مقلا با کلیر انجام دادی رو میدی، یه سری چیزها از قبل جابجا شده بودن و حس میکردی داری بهش میرسی و بیشتر تلاش میکردی
اون موقع هم کم سن و سال بودیم توویه جو بازی غرق میشدیم :D

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
آقا ما صادقیم که ثابتیم هااا:D:D:D
این هم گوشه هایی از اکانت چند میلیونی ما :-w
arh5_re1.jpg

0l7r_re2.jpg

dqd3_re3.jpg

hbwk_re4.jpg

tj9o_re5.jpg
چجوری میتونی دانلودشون کنی؟؟؟!!!

• Like
Reactions: erfanimmortal

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
چجوری میتونی دانلودشون کنی؟؟؟!!!
کلی بازی درشت دیگه هم نوش هست که بخاطر حیا عکسشونو نذاشتم :D :(
این اکانت من چند میلیون بازی تووش هست و Two Step رو رووش فعال کردم :D
والله واسه دانلودش هر بازی رو تموم میکنم میرم سراغ دانلود بعدی و تا بازی تموم بشه بازی بعدی هم دانلودش تموم میشه

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
والله من از PS1 شدیدا فن Resident Evil ها بودم
آقاااا بخر وو شککک نکننن الان من همه نسخه های Resident Evil رو تویه اکانتم دارم و تک تکشون رو خریدم
بخخخررر آقااا بخرررر
اقا شما یکی از طرفداران بزرگه سری بازیهای شیطانی یا شیطان درون هستی.
تبریک. :think:

• Like
Reactions: erfanimmortal

rezaa2016

کاربر سایت
Apr 24, 2016
102
اون بخش Save واسه همه تخفیف ها هست.
بخش پلاس-باندل ها و غیره
nnqr_untitled.png

مرسی دادا. میگم چرا PES2017 دو تا تخفیف خورده؟ یکی شده 19 دلار یکی شده 13دلار... هر دوشون مگه نسخه استاندارد نیستن؟ امکانش هست از این بیشتر تخفیف بخوره؟

پی نوشت.. اها الان دیدم اون نسخه 13 دلاری برای PS3 هست! با توجه به این که نسخهPES 2018 داره میاد امکان تخفیف بیشتر هست؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,025
نام
احمد
مرسی دادا. میگم چرا PES2017 دو تا تخفیف خورده؟ یکی شده 19 دلار یکی شده 13دلار... هر دوشون مگه نسخه استاندارد نیستن؟ امکانش هست از این بیشتر تخفیف بخوره؟
خواهش میکنم، یکی واسه ps3 هست، یکی واسه ps4 در کل pes خیلی اشغاله همون فیفا رو بگیر دیگه تا بیشترین حد ممکن تخفیف خورده:D
ولله چی بگم، الان دیگه خوب تخفیف خورده، ولی موقعه عرضه پس 2018 مطمئن قیمتش پایینتر میاد ولی تا تخفیف بعدیش فقط خدا میدونه :_))))

• Like
Reactions: S0lid Snake

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر