آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
اقا به نظرتون باز هم تخفیف میده ؟ من 50 زدم به اکانت ولی یه بازی درست حسابی تخفیف نخورد . کریسمس تخفیف میدن ؟ یا اولین روز سال . یا هر وقتی تو 10 روز اینده (البته بهتر از این تخفیف ها)

pegasus 2012

کاربر سایت
Apr 28, 2011
20
اقا به نظرتون باز هم تخفیف میده ؟ من 50 زدم به اکانت ولی یه بازی درست حسابی تخفیف نخورد . کریسمس تخفیف میدن ؟ یا اولین روز سال . یا هر وقتی تو 10 روز اینده (البته بهتر از این تخفیف ها)
فکر کنم پارسال یه تخفیف به اسم بهترین بازی ها به انتخاب منتقدین هم زدن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
واقعا این 4 هفته عالی بودن تخفیفات پلی استیشن

خداییش؟ چرا من فقط حس,میکنم فقط شوتر و بازی ورزشی تخفیف زدن.
البته هفته دوم خوب بود دو,تا بازی گرفتم ولی بقیش به خصوص flash sale فقط رفع تکلیف بود

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
البته هفته دوم خوب بود دو,تا بازی گرفتم ولی بقیش به خصوص flash sale فقط رفع تکلیف بود
تخفیف های دو هفته ی پیش و منم خوشم نیومد ولی این هفته تخفیف هاش خوبه به نظرم
Titanfall 2
Fifa
Battlefield 1
UFC 2

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
البته مازیار فلش سیل عالی بود چون میدونم jrpg دوست داری میگم .بازی هایی اف خوردن که تا الان اصلا نخورده بودن حدود یکسال بود nights of azure را دنبال میکردم اف بخوره بگیرم که خورد

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من تا الان چند بازی رو بخاطر اینکه فکر میکردم دفعه بعد تخفیف بهتری میخوره از دست دادم :((
مثلا بیش از یک سال منتظر تخفیف Devil May Cry 4 Special Edition بودم 30 درصد تخفیف زدن نخریدم فکر کنم کلا بیخیالش شدن برا تخفیف

آخه برا من بازیهای دیجیتالی حداکثر 20$ ارزش دارن ، بازیهای ایندی حداکثر 10$ و بازیهای AAA تا 20$ دلار
با همین روش تا حالا 200$ بازی خریدم فقط زحمت کشیدن ازم با Email تشکر کردن:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
البته مازیار فلش سیل عالی بود چون میدونم jrpg دوست داری میگم .بازی هایی اف خوردن که تا الان اصلا نخورده بودن حدود یکسال بود nights of azure را دنبال میکردم اف بخوره بگیرم که خورد

بازیاش خوب بود ... تخفیفاش گدا گشنه ای بود . تخفیف 20-30 درصدی ****

• Like
Reactions: J. Constantine

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
Inside رو از دست ندین
دیگه ارزش ۱۰$ رو کاملا داره ، شاهکاره
حتی میتونه بالاتر از لیمبو قرار بگیره
همچنین Unravel که شده ۵$ ، اینم بازی بسیار خوبیه ، کوتاه و سادس اما خیلی لذتبخشه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این پنجاه تا رو ده دلار بزار روش گروایتی راش رو پری اوردر کن .

البته من همیشه تخفیف های بهاره رو بیشتر ترجیح دادم این چند سال .. تنوع بازیا خیلی بیشتره و پرش بازیای ژاپنی بوده.

دشت من از این یه ماه تخفیف شد

Life is strange
Dragon age

• Like
Reactions: J. Constantine

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام ، دوستان این که میگین شریکی بگیریم ، مگه میشه یه بازی رو روی دو تا دستگاه دانلود و بازی کرد ؟ لطف میکنید یه توضیح بدین ؟؟چون تا جایی که یادمه اکانت رو ps۴ مثل ps3 نیست که بشه رو دو تا دستگاه اکتیوش کرد پس چجوری میشه ؟؟ .

• Like
Reactions: pxc33

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
این پنجاه تا رو ده دلار بزار روش گروایتی راش رو پری اوردر کن .

البته من همیشه تخفیف های بهاره رو بیشتر ترجیح دادم این چند سال .. تنوع بازیا خیلی بیشتره و پرش بازیای ژاپنی بوده.

دشت من از این یه ماه تخفیف شد

Life is strange
Dragon age
نظرت در مورد استار اوژن چیه ؟‌شده 24 $

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر