آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,754
دوستان سونی یه سری تخفیف ۲۴ ساعته سنگین روی بعضی بازی ها جدیداً میزاره تحت عنوان flash deal
نگاه بندازید شاید بازی مورد علاقتون بود.
View attachment 340702
بازی های مورد نظرت رو wishlist کن که هی از فلان تخفیف وسوسه نشی تهش هم بازی نکنی. سونی تخفیف زیاد میزاره

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
871
نام
سید محمد حسین
بازیه cookie cutter برای دارندگان سرویس پلاس ۷۵ درصد تخفیف خورده.
View attachment 341686
عالیه قیمتش .من تو لانچ خریدم یه مترویدوینیا نسبتا ساده و جمع و جور بود خیلی حال داد ولی فول پرایس نمی ارزید

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
354
دوستان یه مشورت میدین؟
من میخوام Final Fantasy XVI رو بخرم، الانم ۴۰ درصد تخفیف خورده، ولی فعلا قصد و وقت بازی کردنش رو ندارم، چون چندتایی بازی سره راهم هست تا بهش برسم.
حالا به نظرتون امکان داره بعداً بیشتر از ۴۰ درصد تخفیف بخوره یا همین الان کارش رو یکسره بکنم؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,253
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان یه مشورت میدین؟
من میخوام Final Fantasy XVI رو بخرم، الانم ۴۰ درصد تخفیف خورده، ولی فعلا قصد و وقت بازی کردنش رو ندارم، چون چندتایی بازی سره راهم هست تا بهش برسم.
حالا به نظرتون امکان داره بعداً بیشتر از ۴۰ درصد تخفیف بخوره یا همین الان کارش رو یکسره بکنم؟

قطعا بیشتر ازینم آف میخوره ولی خب زمانش مشخص نیست. اگه در جا نمیخوای بری سراغش، بذار بعدا بگیر به نظرم. کوکی کاتر چی شد؟ :D

• Like
Reactions: rahmanshahi

rahmanshahi

کاربر سایت
Aug 28, 2010
354
قطعا بیشتر ازینم آف میخوره ولی خب زمانش مشخص نیست. اگه در جا نمیخوای بری سراغش، بذار بعدا بگیر به نظرم. کوکی کاتر چی شد؟ :D
حله آقا
والا هنوز وقت نکردم برم توش
عجیب درگیر سوشیما هستم، بعد از ۴۵ ساعت زحمت کشیدن تازه عموش زد زیره گوشش 😂

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر