آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
چقدر تخفیف خورده بود ؟ ~X(=(( باز کی تخفیف داریم دوباره ؟
معمولا 6ماه یکبار تخفیف میخوره...
یکبار آخر سال، یکبارم همین دور و بر E3 اینا که ...:|
حالا تا آخر ماه صبرمیکنم ببینم شایعه کنفرانس سونی درسته یا نه، یهو جوگیر شدن تخفیف زدن...که بعیده:-"

• Like
Reactions: Antimatter

ashe

کاربر سایت
Jan 6, 2006
815
نام
سید محمد حسین
من خیلی دو دل شدم metro exodus را بگیرم ورژن گلد ادیشن ۷۰ درصد اف خورده شده ۲۰ دلار نسخه ps5 هم چند روز دیگه میاد فیری اپگرید هم داره کلا همه چی عالیه مگر اینکه سونی تو بازی های فیری ماه بعد پلاس بزاردش ضد حال بزنه مثل کاری که با کنترل کرد:-SS:-SS:-SS:-SS

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
من خیلی دو دل شدم metro exodus را بگیرم ورژن گلد ادیشن ۷۰ درصد اف خورده شده ۲۰ دلار نسخه ps5 هم چند روز دیگه میاد فیری اپگرید هم داره کلا همه چی عالیه مگر اینکه سونی تو بازی های فیری ماه بعد پلاس بزاردش ضد حال بزنه مثل کاری که با کنترل کرد:-SS:-SS:-SS:-SS
اگه این ترسا رو داشته باشی هیچوقت نباید بازی بخری. من دیگه بازی های دوست دارم میخرم‌. اگه پول داشتم قد ۱۰۰ دلار ایندی میخریدم.

• Like
Reactions: ashe

Antimatter

کاربر سایت
Jan 17, 2011
74
بچه ها ته حساب آمریکام 4 دلار مونده :D با 4 دلار چی میشه خرید ؟ خفن ترین ها رو بگین؟ من تو سبک limbo و Machinarium .خوشم میاد یا یه بازی سولزبورنی لووول
اصلا اینو میشه به یه اکانت دیگه انتقال داد ؟ :D:D

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
بچه ها ته حساب آمریکام 4 دلار مونده :D با 4 دلار چی میشه خرید ؟ خفن ترین ها رو بگین؟ من تو سبک limbo و Machinarium .خوشم میاد یا یه بازی سولزبورنی لووول
تو استور پلی استیشن برو بر اساس قیمت مرتب کرد ببین چیا داره من یادم نمیاد. سبک لیمبو میشه little nightmare.

• Like

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
به نظر من پولتو نگه دار یا شارژش کن. با این پول چیزی خوبی گیرت نمیاد.

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام بر دوستان.این سرویس پلاس کالکشن روی ps5 به چه صورته.؟؟کافیه فقط اشتراک پلاس رو بگیری اتوماتیک این سرویس فعال میشه؟؟؟
آره محسن پلاس داشته باشی میتونی بزنی دانلود، هیچ محدودیتی هم نداره

• Love
Reactions: mohsen2019

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
توی تخفیف هفتگی هیتمن ۳ تخفیف خوبی خورده شده ۳۸.۹۹ اگه کسی بازیش نکرده الان فرصت خوبیه برا خریدش
قیمت دیسکش الان چیزی حدودا 1400

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,567
یه بازی ایندی خریدم به اسم furi انقدر سخته فکر نکنم بتونم تمومش کنم. اصلا یه جوری که زیاد امید نبودم تمومش کنم.

YOBvgKu8Kpz0LBcFum9RgPuRntI0RnGt.png

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دوستانی که قصد خرید بلادبورن رو دارن اما تاحالا بازی نکردن، الان دیگه وقتشه. :D نسخه گوتی ادیشن (بازی اصلی + دی ال سی ابر خفن The Old Hunters:D) تا حدود دو هفته دیگه 17.50 دلاره. نمیدونم قبلا پایینتر از این اومده یا نه اما بنظرم واقعا قیمت خوبیه. یه سری بازی بزرگ دیگه هم مثل کنترل و Fallout 4 و Mortal Kombat 11 الان 15 دلارن. بین اینا Star Wars Jedi: Fallen Order یخورده قیمتش کمتره (13.20 دلار).
بین بازی های مستقل من چون سریع نگاه کردم فقط چشمم به نسخه های اول Unravel و Little Nightmares خورد که به ترتیب 4 و 5 دلار هستن. نسخه دوم لیتل نایمترز هم تخفیف خورده اما متاسفانه فقط دیلاکس ادیشنش. :D (28 دلار)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
این SR3 Remaster خیلی چشمک میزنه. یکی از بهترین تجربه‌های من بود نسخه اصلیش و این ریمسترش هم خیلی خوب و با کیفیته. مخصوصا رو PS5 که کمی بهترم شده و ۶۰فریم ثابت میده :D اگه به کاتانا زیرو علاقه داشتید بازی Ghostrunner هم شده ۱۵$. خودم البته بازیش نکردم هنو :D ولی سیستم اصلیش عین همون کاتانا زیرو هستش اما خب 3D شده و پر زرق و برق تر. Ni No Kuni 2 Delux هم شده ۱۲$. اینم یه نیم نگاهی بهش دارم ولی نمدونم بگیر یا نه چون اصولا بازیای جاپونی این مدلی ۲۰ ۳۰ عاشقشون میشم بازی میکنم یهو خسته میشم ولش میکنم :D

@Ludens
اونی که تا الان بلادبورن بازی نکرده دیگه هیچ امیدی بهش نیس. بازی nبار آف خورده و حتی پلاسم شده نسخه‌ی اصلیش. ضمن اینکه چرا نباید تا الان بازی کرده باشنش؟ توجیهی نیس :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر