آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
اگه 6 دلار هم روش بهت دادن نگیرش بازیش فوق العاده مضخرفه:D
دقیقا حرف دل منو زدی من اون زمان که پلاس رایگان شد گرفتمش هنوز پشیمونم چرا ترافیکم و سر این مزخرف به تمام معنا هدر دادم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
با این قیمت ها دیگه بازی ها باید بشن ۵ دلار که آدم بتونه بخره :((((((((((((((((، این فلش سیل هم به درد نمیخورد در کل، من در عجبم که rise of tomb raider بعد این همه مدت هنوز ۶۰ دلاره
الان که تخفیف خورده فک کنم شده 20 دلار

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
الان که تخفیف خورده فک کنم شده 20 دلار
منظورم قیمت پایه بود که هنوز شصت دلاره، آنچارتد و هورایزن و کلی بازی که بعد این عنوان ریلیز شدن قیمت پایه شون افت کرده، اما این عنوان و چندتای دیگه هنوز فول 60 دلارن.

Sent from my Phone using Tapatalk

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
منظورم قیمت پایه بود که هنوز شصت دلاره، آنچارتد و هورایزن و کلی بازی که بعد این عنوان ریلیز شدن قیمت پایه شون افت کرده، اما این عنوان و چندتای دیگه هنوز فول 60 دلارن.

Sent from my Phone using Tapatalk

اینایی که شما فرمودید انحصاری های PS هستند و اختیار قیمتش دست خود سونی هستش. Rise of the Tomb Raider مولتی پلتفورم هست. احتملا سیاستشون با توجه به فروش بالا فعلا این هست که قیمت اصلی رو پایین نیارن. بماند که قابلیت استفاده از PSVR رو هم داره.

• Like
Reactions: saeed_sg

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
دلار 9000 تومن رو رد کرد
آقا بازی میشناسید بالای 90 درصد تخفیف بخوره :))
ذیگه با 80 درصد تخفیف وسع مالی نمیرسه
یه سایت درست و حسابی هم درست نکردن که حداقل بتونیم بازی اشتراکی بخریم و بفروشیم. ارزونتر در میاد

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
از دوستان کسی کد تخفیف داره؟یکی از دوستام یکی از بازیای تخفیف خورده رو میخواد منتهی پول کم داره و با این اوضاع دلار نمیتونه دوباره گیفت کارد بخره.کارش با تخفیف راه میفته ممنون میشم اگه کسی داره زودتر برام بفرسته خیلی واجبه

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
دوستان Just Cause 3 شده 6 دلار
من هم همین میزان (6 دلار) ته حسابم مونده از قبل
ارزش داره بنظر تون ؟

ممنون
من اهل بازی های آنلاین نیستم برای همین پلاس ندارم

Sent from my iPhone using Tapatalk
اینم یکی از بازی های آندرریتد ه
بیشتر البته بخاطر پرفورمنسش رو کنسول ها
بازی قشنگیه فقط چلنج هاش یکم رو اعصابن اگه بخوای 100 درصد کنی
میررز اج هم بازی قشنگیه که اکثرا قیمتش میشه 4 5 دلار اگه دوس داشتی امتحان کن

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
اینم یکی از بازی های آندرریتد ه
بیشتر البته بخاطر پرفورمنسش رو کنسول ها
بازی قشنگیه فقط چلنج هاش یکم رو اعصابن اگه بخوای 100 درصد کنی
میررز اج هم بازی قشنگیه که اکثرا قیمتش میشه 4 5 دلار اگه دوس داشتی امتحان کن

گرفتمش داداش ، چون اون روزها ی اول که اومده بود خیلی دوست داشتم بازی کنم ولی بخاطر تعاریف بد و مشکلات فنی بی خیالش شدم، دیگه به یاد اون روز ها هم که شده گفتم بگیرمش خوبه
البته الآن تخفیف اش تموم شده و قیمت به همون 30 دلار پیش فرض برگشته

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: AminMoradiX

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
دوستان هنوزم پرسی باکس و متریکس سایت های خوبی برای خرید گیفت هستن ؟ از نظر اینکه گیفته قانونی باشه میگم . من چند سال پیش از هردوشون خریده بودم اوکی بود .

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
اینایی که شما فرمودید انحصاری های PS هستند و اختیار قیمتش دست خود سونی هستش. Rise of the Tomb Raider مولتی پلتفورم هست. احتملا سیاستشون با توجه به فروش بالا فعلا این هست که قیمت اصلی رو پایین نیارن. بماند که قابلیت استفاده از PSVR رو هم داره.

البته من فقط انحصاری ها و پرطرفدارها رو اسم بردم ولی کلی بازی هم هست که بعد از اینا اومدن، و کاهش قیمت شاملشون شده، مثل pray, RE7, Nioh و ..... که مولتی پلتفرم هم هستن، در این که سیاست شرکت بر این بوده که قیمت اون بازی پایین نیاد قطعا شکی نیست( که مثلا یکی از دلایل این می تونه باشه که نسخه ی RoTR رو هنگام عرضه نسخه ی جدیدتر کاهش قیمت بده که طرفدارها اون موقع هم سرازیر بشن)، اما برای بازی که تازه یک سال قبل از عرضه بر روی پلی استیشن روی اکس باکس ریلیز شده بوده و قدیمی تره، به نظرم دیگه وقتشه که قیمتش دستخوش تغییر بشه دیگه، ضمنا PSVRهم تو بازی محدود به یه دی ال سی Blood Ties است و بس و بازی کاملا از وی آر پشتیبانی نمیکنه.در هر صورت صلاح بازی خویش شرکت سازنده داند .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر