آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
:|
پس حتی میشه گفت اشتباه اومدم چون خود لست که 20 دلاره پس چطور میشه اسم تخفیف روش گذاشت
چ ضدحالی ...
ولی مطمئنی؟! اخه یکم با عقل جور در نمیاد

PS Hits کلا سیستمش همینه، چیز جدیدی نیست، روی PS3 و PSP و PS2 هم بوده
باکس آرت بازی ها رو که می دیدی بالاش نوشته بود Greatest Hits یا Platinum

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
The Frozen Wilds یا همون DLC بازی هورایزن زیرو 50 درصد افت قیمت شده و الان با ده دلار قابل خریده:x
دستشون دردنکنه خیلی وقت بود میخواستم DLCـش رو بخرم:D
سلام . تغیر قیمت کلی داشته درسته ؟ یا فقط برای همین هفتست ؟

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
کارمون به جایی رسیده که باید از الان لست 2 پیش خرید کنیم:|
تقریبا اگه قیمت ۶۰ دلار بگیریم با دلار امروز ۸ تومن ۴۸۰ قیمت خامش از استور .بماند که قیمت خرید کارت استور رو چند حساب میکنن .تقریبا با این حساب حدود ۵۳۰ تومن اگه امروز پیش خرید کنی!!!!!
اگه داری الان بخر که فردا دلار قطعا ۱۰ تومنه

• Like
Reactions: ps3_360_wii

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
تقریبا اگه قیمت ۶۰ دلار بگیریم با دلار امروز ۸ تومن ۴۸۰ قیمت خامش از استور .بماند که قیمت خرید کارت استور رو چند حساب میکنن .تقریبا با این حساب حدود ۵۳۰ تومن اگه امروز پیش خرید کنی!!!!!
اگه داری الان بخر که فردا دلار قطعا ۱۰ تومنه
میخوام به سایت *** بگم بیاره ظرفیتی بگیرم
اوضاع خرابتر از این حرفاست :D
تو رو خدا نگاه کن تو چ تاپیکی داریم در مورد چیا حرف میزنیم ~X(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ostad fariborz

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
پلاسمو زودتر از موعد یکساله شارژ کردم ۴۰۰ تومن ، تعداد کاربرای ایرانی که آنلاین بودن ریزش کرده ، قطعاتو لوازم جانبی که سخته پیدا کردنش . فروش کلیه هم کمک خرج کسی نمیشه .
اتفاقا میبینم تو گروه ها همه دنبال هکین که اونم اوضاعش خرابه

• Like
Reactions: Ostad fariborz

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
اتفاقا میبینم تو گروه ها همه دنبال هکین که اونم اوضاعش خرابه
البته من به نظرم این بار بازی خوبی تخفیف نخورده.اوناییش که خوبن قیمتشون حدود ۳۵ دلارم باشه ،در میاد ۳۵۰ دلار .یا مثلا این بازیای قدیمی ۲۰ دلاری که در میان ۲۰۰ تومن در صورتی که دیسکش هست ۸۰_۹۰ تومن.سونی هم شورشو در اورده اورده با این وضع تخفیف زدنش عین لاشخور میخاد همه چیزو بخوره بازی که چند سال از ساختش گذشته قیمتش نهایت ۵ دلاره نه ۲۰ دلار.

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,344
البته من به نظرم این بار بازی خوبی تخفیف نخورده.اوناییش که خوبن قیمتشون حدود ۳۵ دلارم باشه ،در میاد ۳۵۰ دلار .یا مثلا این بازیای قدیمی ۲۰ دلاری که در میان ۲۰۰ تومن در صورتی که دیسکش هست ۸۰_۹۰ تومن.سونی هم شورشو در اورده اورده با این وضع تخفیف زدنش عین لاشخور میخاد همه چیزو بخوره بازی که چند سال از ساختش گذشته قیمتش نهایت ۵ دلاره نه ۲۰ دلار.
اینکه 20 دلار درمیاد 200 ت تقصیر سونی نیست
وقتی ی کنسول از رقابت افتاده بیرون همین میشه
چند روز پیش هم بازیسنتر خبر زد psnow میخواد ی طورایی تغییر کاربرد بده بشه مثه گیم پس
نسل بعد رقابت خیلی نزدیک میشه
ولی ما هیچ ما نگاه ...

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
اینکه 20 دلار درمیاد 200 ت تقصیر سونی نیست
وقتی ی کنسول از رقابت افتاده بیرون همین میشه
چند روز پیش هم بازیسنتر خبر زد psnow میخواد ی طورایی تغییر کاربرد بده بشه مثه گیم پس
نسل بعد رقابت خیلی نزدیک میشه
ولی ما هیچ ما نگاه ...
چرا تقصیر سونی هم هست.استور ایران رو راه بندازه با پول ایران لشه لزش خرید بازی ۲۰ دلاری تو امریکا ام اینجا ۴۰ تومن بدن اسمون به زمین نمیاد براشون.سود جویی سونی بر همه اشکاره

• Like
Reactions: mehdipahlavi

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چرا تقصیر سونی هم هست.استور ایران رو راه بندازه با پول ایران لشه لزش خرید بازی ۲۰ دلاری تو امریکا ام اینجا ۴۰ تومن بدن اسمون به زمین نمیاد براشون.سود جویی سونی بر همه اشکاره
وقتي كسايي براي منو و شما تصميم ميكرند اجازه نميدن سوني استور بزنه و بحساب خودشون مانع رفتن ارز از مملكت ميشن بحثي نميمونه
شما يادت نيست استيم استور ايران زد بعد برش داشت ip ايرانيهارم فيلتر كرد

آخرین ویرایش:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
من خیلی به این ظرفیت ها آشنایی ندارم یه سرچی زدم دستم اومد یه چیزایی فقط یه چیز متوجه نشدم که ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.کسی ظرفیت دو داره در واقع مثل کسیه که صاحب اصلی اکانت بوده وساختتش درسته؟بعد خب چطور هست که همزمان با ظرفیت دو بقیه ظرفیت ها هم به فروش میرن،خب اونی که دو رو میخره نمیتونه محدود کنه دسترسی بقیه رو؟
و اینکه هرکس واسه اسپایدرمن پایه بود از الان اعلام کنه،من هستم دی:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من خیلی به این ظرفیت ها آشنایی ندارم یه سرچی زدم دستم اومد یه چیزایی فقط یه چیز متوجه نشدم که ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.کسی ظرفیت دو داره در واقع مثل کسیه که صاحب اصلی اکانت بوده وساختتش درسته؟بعد خب چطور هست که همزمان با ظرفیت دو بقیه ظرفیت ها هم به فروش میرن،خب اونی که دو رو میخره نمیتونه محدود کنه دسترسی بقیه رو؟
و اینکه هرکس واسه اسپایدرمن پایه بود از الان اعلام کنه،من هستم دی:
اول ظرفیت 1 فروش میره بعد از سایت دی اکتیو میشه و بعد از اون ظرفیت 2 و 3 . ظرفیت سه باید همیشه انلاین باشه و با خود اکانت باید بازی کنه که در این صورت تروفی ها روی اکانت شخصیش سیو نمیشه. ظرفیت دو هم افلاین و هم انلاینه و با اکانت خودتون میتونید بازی کنید. ظرفیت سوم میتونه چنج بزنه به ظرفیت دو ولی با گزارش به فروشنده حل میشه. در کل بهترین حالت ظرفیت دو هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر