آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
دوستانی که مس افکت رو بازی کردن ، ارزش داره الان که باندل تخفیف خوبی خورده بگیرمش . رو اعصاب نیس بازی مشکلاتش حل شده ؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
دوستانی که مس افکت رو بازی کردن ، ارزش داره الان که باندل تخفیف خوبی خورده بگیرمش . رو اعصاب نیس بازی مشکلاتش حل شده ؟
مشکلات و باگ های بازی که تقریبا حل شدن و قیمتش هم نسبت به محتوایی که میده کاملا ارزشش رو داره ولی باید ببینی با این سبک گیم پلی که بازی داره حال میکنی یانه ؟ مثلا دوست داری که تو یه سیاره ای که پر از یخه بچرخی و کوئست های نسبتا تکراری انجام بدی؟ یا نیم ساعت توی یه ایستگاه فضایی با افراد مختلف حرف بزنی ؟ واسه منی که فن مس افکتم و عاشق بازی های فضایی هستم تک تک این کارا لذت بخش بود حالا سلیقه شما رو نمیدونم

اگه میخوای بخری نسخه معمولی رو بخر چون دیلاکسش غیر از یه زره بی کاربرد و یه حیوون خونگی چیز خاصی نداره

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
DarkSiders ها خیلی تخفیف خوبی خوردن فک کنم 3-4 دلار شدن .
پ.ن : دوستان چطوری میشه فهمید کد dlc یا کد تخفیف و کلا کد ها استفاده شدن یا نه ؟ یه جوریی که استفاده نشن و ثبت نشن تو اکانت.فقط بشه فهمید قبلا use شدن یا نه . مثلا همین کد تخفیف 20 درصدی که تو پک بعضی بازی ها هست .

• Like
Reactions: Abolfazl3007

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
DarkSiders ها خیلی تخفیف خوبی خوردن فک کنم 3-4 دلار شدن .
پ.ن : دوستان چطوری میشه فهمید کد dlc یا کد تخفیف و کلا کد ها استفاده شدن یا نه ؟ یه جوریی که استفاده نشن و ثبت نشن تو اکانت.فقط بشه فهمید قبلا use شدن یا نه . مثلا همین کد تخفیف 20 درصدی که تو پک بعضی بازی ها هست .
باید Redeem بکنی اگه استفاده نشده باشه بهت میگه این کد فلان DLC رو شامل میشه، میخوای ازش استفاده کنی یا نه که در صورت تایید به اکانتت اضافه میشه.
کدهای تخفیف رو امتحان نکردم تاحالا.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
darksiders شده 8.99 بدون پلاس
کسی هایی که بازی کردن بنظرتون خوبه بگیرمش ؟
اگر منظورت نسخه ی اوله با پلاس قیمتش 2 دلار شده.و اگر به هک اند اسلش علاقه داری تو خریدش شک نکن که بسیار لذت بخشه . و روی پرو از 4k و 60 فریم پشتیبانی میکنه.

• Like
Reactions: Abolfazl3007

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
مشکلات و باگ های بازی که تقریبا حل شدن و قیمتش هم نسبت به محتوایی که میده کاملا ارزشش رو داره ولی باید ببینی با این سبک گیم پلی که بازی داره حال میکنی یانه ؟ مثلا دوست داری که تو یه سیاره ای که پر از یخه بچرخی و کوئست های نسبتا تکراری انجام بدی؟ یا نیم ساعت توی یه ایستگاه فضایی با افراد مختلف حرف بزنی ؟ واسه منی که فن مس افکتم و عاشق بازی های فضایی هستم تک تک این کارا لذت بخش بود حالا سلیقه شما رو نمیدونم

اگه میخوای بخری نسخه معمولی رو بخر چون دیلاکسش غیر از یه زره بی کاربرد و یه حیوون خونگی چیز خاصی نداره

گرفتم ممنون ، فن MEم و کلی خاطره دارم باهاش ، انتظار نداشتم بعد این همه انتظار همچین اتفاقی براش بیفته ، برا همین گفتم تا تخفیف خفن نخوره و مشکلاتش حل نشه سراغش نمیرم ، باید با دیدگاه نسخه فرعی رفت سراغش متوجهم ، امیدوارم بعد از بازی کردنش حالو هوای ME بهم دس بده تا صرفا چرخ زدن توی فضا و یدک کشیدن نام بازی ، ببینم بحران هویت معناش چیه :D

ehwu_20180705000637.jpg

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
View attachment 90094

حواستون به Ni-Oh هم باشه، مخصوصا نسخه Complete Edition که شده 24 دلار و شامل همه Dlc های بازی میشه
نسخه معمولی هم 16 دلار هست
نسخه جدیدش شنیدم تو راه هست برای همین احتمالا از الان تخفیف های خیلی بالایی بخوره
ارزش هزینه کردن هم داره

• Like
Reactions: saeed_sg

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ماشاالله با این قیمت دلار همه مون فقط میریم سراغ بازی های 3 یا 4 دلاری
یادش بخیر یک زمانی به بازی های 30 یا 40 دلاری هم فکر میکردیم