آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
نه عزیز این نسل
با اینکه دیسک میگیری
خودش چه بخوای و چه نخوای به هارد کپی میکنه
پس لنز با این حالت استفاده انچنانی نمیشه
خوبش این میشه که راحت دیسک رو میتونی از هر جا تهیه کنی
و شاید بشه انلاین هم بازی کرد

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
امروز تو بازار شایع بود قراره به زودی اسپوفش بیاد راسته؟
مثل اینکه کنسولها رو نگه داشتن واسه زمان اسپوف یهو قیمتها رو بترکونن. الان 4.0.5 پیدا میشه 1.5 میلیون تومن ولی نمیفروشن با حرفها مختلف شونه خالی میکنن از فروختنش و بزرگترین بهانشونم اینه بازی خاصی نمیتونی اجرا بکنی !
قضیه اسپوف چقدر واقعیه؟

• Like
Reactions: Sony+

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Loading PS4 Payload from a Blu-ray (Server-less Option) BD-J

رایت بازی هم
جالب میشه ها .....................
یکی از علایق من تو نسل قبل کالکشن جمع کردن بود.(روی ٣۶٠) یعنی حتی گاهی میشد بازی هایی هم که دوست نداشتم میخریدم صرفا اینکه در کنار بقیه ی بازی هام قرار بگیره! اگه برای این نسل هم اتفاق بیفته که واقعا عالی میشه، بازی های اورجینال سخته از اینکارا یعنی مگه چقدر میشه جمع کرد!! وقتی به اون قفسه ی پر از بازی های نسل قبلم نگاه میکنم با کلی خاطرات شبیه البوم عکس میمونه. خدا کنه برای این نسل هم بتونیم.
خوب این که جمع کردن الکیه!کالکشن باید اریج باشه
بله درسته ماشین هم فقط لامبورگینی! ولی محدودیت های مالی اجازه ی همچین حرکتی رو نمیده. من الان بیش از ٢٠٠ بازی فیزیکی ٣۶٠ دارم که قاعدتا با دیسک اریج نمیشه به همچین تعداد رسید:D

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
یکی از علایق من تو نسل قبل کالکشن جمع کردن بود.(روی ٣۶٠) یعنی حتی گاهی میشد بازی هایی هم که دوست نداشتم میخریدم صرفا اینکه در کنار بقیه ی بازی هام قرار بگیره! اگه برای این نسل هم اتفاق بیفته که واقعا عالی میشه، بازی های اورجینال سخته از اینکارا یعنی مگه چقدر میشه جمع کرد!! وقتی به اون قفسه ی پر از بازی های نسل قبلم نگاه میکنم با کلی خاطرات شبیه البوم عکس میمونه. خدا کنه برای این نسل هم بتونیم.
خوب این که جمع کردن الکیه!کالکشن باید اریج باشه

mehdibkh

کاربر سایت
Jul 23, 2007
377
کنسول کاملا هک شده ؟ میخوام ps4 بگیرم ! چون هک نبود نخریدم تا الان
مشکلی پیش نیومده ؟ راحت هک میشه ؟ بعدش بازیهای هک از روی هارد اکسترنال اجرا میشن ؟

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
نه عزیز این نسل
با اینکه دیسک میگیری
خودش چه بخوای و چه نخوای به هارد کپی میکنه
پس لنز با این حالت استفاده انچنانی نمیشه
خوبش این میشه که راحت دیسک رو میتونی از هر جا تهیه کنی
و شاید بشه انلاین هم بازی کرد
این احتمالا به این منظوره که سورس رو دیسک قرار بدن. که در اون صورت حرف من درسته.
دادش شما که تاپیک زدی لطف کن مالکیتش رو از مدیران بگیر این سوالات و مطالب غیر مرطبت به اخبار هک رو پاک کن تاپیک بالا نیاد. ممنون

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
خبر رو هم از منبع میخونید دوستان اون مورد آخری رایت بازی نبود اجرای پی لود ps4hen با دیسک هست یعنی بدون نیاز به اینترنت و مرورگر ... برای اجرایی بازی با بلوری یا هارد باید باید فایل دیتابیس که درون هارد کنسول هست رو درآورد ویرایش کرد و اسم بازی حالا رو هارد یا دیسک رو بهش داد و داخل همون هارد یا دیسک گذاشتش عملا هم نمیشه چند تا دیتابیس داشت یعنی فقط اجرا از هارد اکسترنال یا داخلی یا فقط دیسک فعلا البته

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
هکر qwertyourp در توییت جدید خود اعلام کرد سونی باگی که در فریمویر 4.7x وجود داشت را برطرف نکرده و همچنان این باگ در فریمویر 5.0x قابل اکسپولیت است و به زودی این باگ انتشار خواهد یافت.

Attachments

• IMG_20180201_122833.jpg
    IMG_20180201_122833.jpg
    118 KB · مشاهده: 65

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
هکر qwertyourp در توییت جدید خود اعلام کرد سونی باگی که در فریمویر 4.7x وجود داشت را برطرف نکرده و همچنان این باگ در فریمویر 5.0x قابل اکسپولیت است و به زودی این باگ انتشار خواهد یافت.
به به . چه شود

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
also, the bug comes from freebsd, not sony-specific code, and I didn't really review recent (i.e. non-9) freebsd, so it might even be 0day there. but bpf on systems that don't suck should be root only
اینم پشیمون نشه

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
also, the bug comes from freebsd, not sony-specific code, and I didn't really review recent (i.e. non-9) freebsd, so it might even be 0day there. but bpf on systems that don't suck should be root only
اینم پشیمون نشه
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

اگر حقیقت داشته باشد رفع آن کار راحتی نیست و بایستی با تیم نویسنده لینوکس مادر تماس بگیره سونی و.... که زمان بر و سخته

• Like
Reactions: nik2000

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر