آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
سلام

توجه توجه

آپدیت11 کنسول PS4 هک شد

دانگل تو تهران 2تا3 میلیون قیمتش هست

دانگل دو نوع اومده
1.یک نوع یه سر یو‌ اس بی یه سر لن هستش
2..یک نوع دیگر داخل کنسول داخل برد لحیم کاری میشه

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:
فت ها (PS3)همه باید پایینتر از 3.56 باشند درسته؟
فت ها همگی فریمور کارخونه ای که داشتن زیر 3.55 بوده واگر الان 4.82 Offical Frimware روشون باشه خیلی راحت بدون دردسر دانگرید سخت افزاری میتونن Custom Frimware بریزن !

فت ها همگی فریمور کارخونه ای که داشتن زیر 3.55 بوده واگر الان 4.82 Offical Frimware روشون باشه خیلی راحت بدون دردسر دانگرید سخت افزاری میتونن Custom Frimware بریزن !
راضیم از هکرا
یه سالی بود منتظر بودم
این آموزشش رو یکی لطف کنه بزاره

PS2 ELF Loaderو لانچر ELF برای پلی استیشن 4
PS2 ELF Loader for PS4 4.05 by Nominus and uLaunchELF PKG Arrives

GenGP4 (Replaces PKG Kitchen) by XVortex, PS4 FTP via Webpage
جایگزین پکیچ چیکن

1) Turn on the console, insert disc (or psn title), install all game patches;
2) Run the ps4-ftp-vtx.bin payload, connect into the ps4 by FTP client;
3) Minimize (PS Button), but to not close the WWW Browser;
4) Run your game, make sure to get main menu, minimize game (PS Button);
5) Dump game by issuing the DUMP CUSAxxxxx command, wait till completion;
6) Restart your console, remove disc, uninstall the game (for further testing);
7) Run the gengp4 tool with dump folder as parameter (or drag-n-drop app folder
into the tool). You should get the 'Done.' message and CUSAxxxxx.gp4 project file;
8) Open .gp4 in the orbis-pub-gen and build .pkg file;
9) Run PS4HEN payload, install and test your .pkg;
10) Enjoy.​

Last edited by a moderator:
دوستان الان دامپ بازي ها را از روي ديسكشون ميگيرن؟

يعني با اين حساب نميشه اميدي به هك شدن بازي هايي كه فقط به صورت ديجيتالي اومدن داشت؟

جوابش خيلي لازمه. ممنون

دوستان الان دامپ بازي ها را از روي ديسكشون ميگيرن؟

يعني با اين حساب نميشه اميدي به هك شدن بازي هايي كه فقط به صورت ديجيتالي اومدن داشت؟

جوابش خيلي لازمه. ممنون
در این مورد سرچ کردم و متاسفانه چیزی شخصا پیدا نکردم و گویا متدی در این زمینه منتشر نشده،ولی امیدوار باشین.

• Like
Reactions: THE BEST BOY
میگن یه راه حل برای اونایی که فریمور دستگاهشون از 4.05 گذشته هست که ورژن رو به 1.76 برمیگردونه و بعدش میشه اون رو به 4.05 اپدیت کرد
مهندسین عزیز یه چک کنید ببینید واقعیه یا فیکه،تا همه استفاده کنن =;=;
PS4 5.03 Downgrade to 1.76 or 4.05 Official
این سایت همه چیزش فیک هست :دی

در این مورد سرچ کردم و متاسفانه چیزی شخصا پیدا نکردم و گویا متدی در این زمینه منتشر نشده،ولی امیدوار باشین.
ظاهرا @XVortex نسخه جدیدی که بجای PKG Kitchen داده بیرون بنام GenGP4 طبق گفته خودش روی عناوین دیجیتال هم میتونه کار کنه، فعلا که باگ داره تا باگ هاش بگیره به احتمال خیلی زیاد بزودی بشه.

• Like
Reactions: THE BEST BOY
من یه راه حل دارم برای اونایی که ورژن فریمور کنسولشون از 4.05 بالاتره
اگر هارد اضافه دارن که با اون اینکار رو انجام بدن اگه نه که با هارد خودشون هم میتونن این روش رو انجام بدن

اگر هارد اضافه برای انجام اینکار ندارن هارد رو از کنسول جدا کنید و به سیستم وصلش کنید و تمام اطلاعاتش رو بریزین داخل سیستم تا در صورت جواب نگرفتن بتونید دوباره اطلاعات بازی هاتون رو برگردونید داخل کنسول

بعد طبق این لینک مراحل رو انجام بدید ولی بجای اینکه از آپدیت های دیگه استفاده کنید ورژن 4.05 رو بریزید روی فلش مموری و هارد

آموزش تعویض هارد

سیستم عامل ps4 روی هاردش نصب شده و اگر این روش رو انجام داد باعث میشه سیستم دانگرید بشه

بازم تکرار میکنم در صورت نداشتن هارد دیسک اضافی و در صورتی که خواستید از هارد خود کنسول استفاده کنید حتما ازش یه کپی توی سیستم بگیرید

و باید ورژن 4.05 ریکاوری رو هم دانلود کنید

آخرین ویرایش:
ظاهرا @XVortex نسخه جدیدی که بجای PKG Kitchen داده بیرون بنام GenGP4 طبق گفته خودش روی عناوین دیجیتال هم میتونه کار کنه، فعلا که باگ داره تا باگ هاش بگیره به احتمال خیلی زیاد بزودی بشه.

اون وقت داداش نگفته چجوري رو بازي هاي ديجيتالي عمل ميكنه؟

چون براي روش قبلي كه بايد حتما يه نفر ديسك اصلي را داشته باشه.

اگر هارد اضافه دارن که با اون اینکار رو انجام بدن اگه نه که با هارد خودشون هم میتونن این روش رو انجام بدن

اگر هارد اضافه برای انجام اینکار ندارن هارد رو از کنسول جدا کنید و به سیستم وصلش کنید و تمام اطلاعاتش رو بریزین داخل سیستم تا در صورت جواب نگرفتن بتونید دوباره اطلاعات بازی هاتون رو برگردونید داخل کنسول

بعد طبق این لینک مراحل رو انجام بدید ولی بجای اینکه از آپدیت های دیگه استفاده کنید ورژن 4.05 رو بریزید روی فلش مموری و هارد

آموزش تعویض هارد

سیستم عامل ps4 روی هاردش نصب شده و اگر این روش رو انجام داد باعث میشه سیستم دانگرید بشه

بازم تکرار میکنم در صورت نداشتن هارد دیسک اضافی و در صورتی که خواستید از هارد خود کنسول استفاده کنید حتما ازش یه کپی توی سیستم بگیرید

بزار ساده بگم بایوس کامپیوتر رو در نظر بگیر شما هاردم برداری بایوس کار میکنه و تو ps4 هم دقیقا به غیر از هارد تو قسمتهای رمزنگاری شده دیگه اطلاعات ذخیره میشه و حتی پیشرفته تر از بایوس کامپیوتر و برای همینه شما اگه هاردت هم خراب بشه میتونی با ریختن فریمور فعلیت یا جدیدتر دوباره از کنسول استفاده کنی و دانگرید در صورتی هست که بشه اون حافظه رو دور زد و روش نرم افزاری خیلی سخته ولی سخت افزاری شانس بیشتری هست و نظر من رو بخواید تنها شانس شما برای هک کنسول منتشر شدن اکسپولیت برای فریمورهای بالاتر هست نه دانگرید و فکر دانگرید رو فعلا از سرتون بیرون کنید.

آموزش تعویض هارد

عزیز پی اس 4 ناند داره و کل اطلاعات لازمش داخل اون هست

• Like
Reactions: arya2121

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or