آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
سلام

توجه توجه

آپدیت11 کنسول PS4 هک شد

دانگل تو تهران 2تا3 میلیون قیمتش هست

دانگل دو نوع اومده
1.یک نوع یه سر یو‌ اس بی یه سر لن هستش
2..یک نوع دیگر داخل کنسول داخل برد لحیم کاری میشه

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:
حال که pro هم عرضه شده تا چند ماه اینده باید خبرهایی بشه.
بیس نرم افزاری ps4 و پرو یکی هست به خاطر همین بعیده فعلا خبری بشه . در واقع مثل یه کامپیوتره که شما قطعاتش رو ارتقا میدی ولی همون ویندوز 10 که قبلا بوده باز روش نصب میکنی .

بیس نرم افزاری ps4 و پرو یکی هست به خاطر همین بعیده فعلا خبری بشه . در واقع مثل یه کامپیوتره که شما قطعاتش رو ارتقا میدی ولی همون ویندوز 10 که قبلا بوده باز روش نصب میکنی .
منظورش رو نه گرفتی یعنی حالا که پرو عرضه شده احتمالا سونی سخت گیری کمتری نسبت به کنسول قبلیش داشته باشه تا هکر ها راحت کارشون بکنن

Last edited by a moderator:
سایت gameappsdl.com خبر جدید از هک ps4 گذاشته
طبق گفته این سایت تا چهار روز دیگه cfw منتشر میشه ولی بعید میدونم چون معمولا قبل انتشار عمومی یه هک چنتا اکسپلویت سیستمی خفن منتشر میشه و اخبارش همه جا میپیچه و در آخر یکی میاد اینو تبدیل به هک میکنه ...

منظورش رو نه گرفتی یعنی حالا که پرو عرضه شده احتمالا سونی سخت گیری کمتری نسبت به کنسول قبلیش داشته باشه تا هکر ها راحت کارشون بکنن

نرم افزار یکی اگه اون یکی رو هک کنن پرو هم هک خواهد شد Osیکی تو دو سیستم پس اگه هک نرم افزار بشه دو سیستم هک میشه ربطی به اومدن عرضه پرو و معمولی نیست

طبق گفته این سایت تا چهار روز دیگه cfw منتشر میشه ولی بعید میدونم چون معمولا قبل انتشار عمومی یه هک چنتا اکسپلویت سیستمی خفن منتشر میشه و اخبارش همه جا میپیچه و در آخر یکی میاد اینو تبدیل به هک میکنه ...
فکر نکنم cfw قراره بیاد چون خوده اون سایت گفته که کرنل قراره هک بشه تا cfw منتشر شه زمان میبره.گروه overflow استارت هک فریمور 4.05 میزنه.هنوز معلوم نیس باید تا اون روز صبر کرد

لطفا کسی که سر در میاره جوابم بده من کنسولم وقتی خریدم فریمورش4بود الان کردم 4:06 اگه فریمور مثلا 4:05هک بشه رو کنسول من این هک جواب میده آخه شنیدم میکن فریمور کارخانی کنسول شرط نه اونی که بعدم ارتقا میدی خواهشن کسی بلد جواب بده

خب وقتی کنسول هک و کپی خور بشه به محض آنلاین شدن سونی باید خبر دار بشه دیگه فک نمیکنم بشه آپدیت کرد و آنلاین بازی کرد

وقتی هک شد شما میتونی فایل آپدیت از اینترنت نسبت به رجین بازی دانلود و نصب کنی مثل PS3
من حرفی از آنلاین نزدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or