آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
سلام

توجه توجه

آپدیت11 کنسول PS4 هک شد

دانگل تو تهران 2تا3 میلیون قیمتش هست

دانگل دو نوع اومده
1.یک نوع یه سر یو‌ اس بی یه سر لن هستش
2..یک نوع دیگر داخل کنسول داخل برد لحیم کاری میشه

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:
دوستان باید بیشتر نگران این باشن فریمور کارخونشون زیر 4 باشه دانگرید که اوکی میشه مشکلی نیست اگه ورژن 3.70 هک کرده باشن خیلی عالی میشه دستگاه زیادی هست
چند وقت پیش بود که فریمور 4.5رو چینی ها هک کردن قارچ خور اجرا شد و بعدشم رو فریمور 4.6سونیک اجرا کردن هکرهای که همین جا مطلبش می زاریم هک کردنش خب پس توان این دارن رو فریمور بالای
3.7هک کنن این گفتم زود قضاوت نشه

تو ps3 هم خیلی راحت میشد با اسپوفر و یه سری ابزار دیگه انلاین بازی کرد.
تازه اگه بنم میشد انبن کردنش راحت بود.

این geohot زمان ps3 که ترکوند امیدوارم خبرهای خوبی بشنویم

من دیروز خریدم pro .
3.70 بود زدم اپدیت کردم به 4.07 :(

ps3hax قبلا خوب پشتیبانی میکرد از خبرا ولی چند وقته بیخیال شده.
هنوز هیچ چیزی معلوم نیست کسایی هم که میکن فریمور 3به پایین هک میشه رو حدس و کمان رو حساب تجربه رو کنسول نسل قبل در صورتی تو همین نسل دیدم که چطوری فریمور بالا 4هک شد بعدش هم فریمور کارخانه ای کنسول برای جواب دادن هک مهم نه اونی که بعدم ابدیت میکنی

• Like
Reactions: dishdish
reviously we reported on a PS4 1.76 Kernel ELF followed by PS4 Kernel ELF Loading and Hooking which brings us to a UniversalFlash App WIP from earlier this week, and now HybridComputers shared a gift with the community! :tree:

To quote from the English translation via @juansbeck in the forum HERE:

This is the address of idps in the kernel 1.76 to decrypt what you want in terms of games or apply to homebrew

Offset 0XFFFFFFFF833242F8 console id

This is the command:
Code:
Sysctlbyname ("machdep.idps", dest, & sizze, NULL, NULL)
This is the complete kernel in case you want to see yourselves
kernelfulluniversalflash1.76.rar

Greetings and I hope this helps in the advance of the scene.

While it'd be simply festivus if this localized PS4 Console ID aided in a PS4 Spoofer, according to @xxmcvapourxx this is from the old 1.76 kernel and thus nothing to get overly excited about at the moment.
لطفا یه نفر این ترجمه کنه مثل این که اتفاق های جالبی داره می افته

• Like
Reactions: انجمن 1000
آقایون داداشام یکی کامل توضیح بده که اگه هک بشه آیا میشه فیف آنلاین زد یا نه اگه بشه در چه صورت میشه اگه نشه در چه صورت نمیشه؟؟؟:Dچی گفتم!
خیلی ممنون:*

آقایون داداشام یکی کامل توضیح بده که اگه هک بشه آیا میشه فیف آنلاین زد یا نه اگه بشه در چه صورت میشه اگه نشه در چه صورت نمیشه؟؟؟:Dچی گفتم!
خیلی ممنون:*
هنوز که هیچی معلوم نیست
ولی اگه هک بشه به احتمال زیاد فقط آفلاین میشه بازی کرد;)

دوست عزیز نمیشه هم خرما رو بخوای هم هستشو اگه هک بشه فقط افلاین میشه بازی کرد بخوای انلاین بشی خطر بن داری شاید مثلا هر دفعه هک کنن ورژن بالاتر رو بتونی 1 هفته انلاین بازی کنی ولی جلوش رو میگیرن

تو این چند روز خبرهای خوبی منتشر شد راجبش هک یکی بهره ترجمه کن ببینیم چی فقط بلدیم نظر کارشناسی بدیم برای خودمون کسی سراغ مطالب سایت نمی ره ترجمه کنه واقعا که

تو این چند روز خبرهای خوبی منتشر شد راجبش هک یکی بهره ترجمه کن ببینیم چی فقط بلدیم نظر کارشناسی بدیم برای خودمون کسی سراغ مطالب سایت نمی ره ترجمه کنه واقعا که
نگاه داداش بشین تا هک شه:D:-j
یعنی امیدی که تو به هک شدن این کنسول داری من به زندگیم داشتم خیلی وقت پیش دکتریم رو گرفته بودم:D
بشین لذت از گیمیرت ببر اگه قرار باشه چیزی از هک این کنسول امیدوار کننده باشه خبراش زودتر این که فکر کنی تو سایت های ایرانی که البته قبلش در سایت های معتبر خارجی مثل ign و اینا میاد که شما داری اینجا به دوستان میگی بیان ترجمه کنند:D

• Like
Reactions: TeTration
نگاه داداش بشین تا هک شه:D:-j
یعنی امیدی که تو به هک شدن این کنسول داری من به زندگیم داشتم خیلی وقت پیش دکتریم رو گرفته بودم:D
بشین لذت از گیمیرت ببر اگه قرار باشه چیزی از هک این کنسول امیدوار کننده باشه خبراش زودتر این که فکر کنی تو سایت های ایرانی که البته قبلش در سایت های معتبر خارجی مثل ign و اینا میاد که شما داری اینجا به دوستان میگی بیان ترجمه کنند:D
پسر خوب هکرها در تلاش هستن سایت مخصوصی هم دارن که اصلا برای انتشار اخبار همین کار ولی مرحله به مرحله پیش رفته خودشون اطلاع رسانی می کنن پلی 4امنیتی نداره آنقدر شلوغش می کنید هکر ها جدی نیستن اگه جدی بودن ظرف یک ماه بعد انتشار کنسول مطمئن باش هک بود شبکه های اسرائیلی سایت های امنیتی کاخ سفید رو سه سوت هک می کنن بعد یه پلی 4در پیت رو نه تونن خوش خیالی ها اینا سیاست یه خبرهای هست ولی چند ماه آینده حتما هک منتشر میشه معلومه

• Like
Reactions: dishdish
پسر خوب هکرها در تلاش هستن سایت مخصوصی هم دارن که اصلا برای انتشار اخبار همین کار ولی مرحله به مرحله پیش رفته خودشون اطلاع رسانی می کنن پلی 4امنیتی نداره آنقدر شلوغش می کنید هکر ها جدی نیستن اگه جدی بودن ظرف یک ماه بعد انتشار کنسول مطمئن باش هک بود شبکه های اسرائیلی سایت های امنیتی کاخ سفید رو سه سوت هک می کنن بعد یه پلی 4در پیت رو نه تونن خوش خیالی ها اینا سیاست یه خبرهای هست ولی چند ماه آینده حتما هک منتشر میشه معلومه
ما نگفتیم امنیت ps4 بالاست قبلا هم گفتم گه شاید سر سیاست سونی هک نمیشه بعدشم مگه شما هکری که میگی امنیتش پایینه شاید امنیتش بیشتر از شبکه های اسرائلی که تو میگی هست!!!
در اخر... ما منتظریم:D:D:D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or