آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
896
نام
مهدي
سلام

توجه توجه

آپدیت11 PS4 هم هک شد و به صورت پابلیک منتشر شده

فعلا باید منتظر برنامه HEN برای هک بمونیم
احتمالا یک هفته یا زودتر اوکی میکنند

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,943
نام
MR.1199
به نظرم اگر واقعی بود تا الان اینترنت پر شده بود از آموزش و جزئیاتش!
یه نگاه به تاریخ کامنتاش بنداز ! حتی یک نفر کوچک ترین سوالی در مورد نصبش و ... نپرسیده و هیچ کس هم مشکلی نداشته :)) همه راضی بودن ...

MO021

فروشنده
May 23, 2013
470
نام
Morteza
سلام کسی اینو امتحان کرده؟ 700 مگ فایل پیوست کرده!! PS4 Jailbreak 3.55 Official CFW View attachment 65226
این طوریکه معلومه انگار کارمیکنه چون کامنتا چیز خاصی در مورد مشکل دار بودنش نگفته. حتی گفته بن هم نمیشه و بازی درست مثل یه بازیه اصلی کار میکنه و اگه پلاس داشته باشید میتونید مولتی هم بزنید. در واقع کنسول رو گول میزنه یه جورایی که انگار داری از خود استور بازی رو میخری. ولی خب خیلی ریسک بزرگیه امتحان کردنش. مرد میخواد کسی اینو رو دستگاه خودش امتحان کنه

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,747
نام
وحید
این طوریکه معلومه انگار کارمیکنه چون کامنتا چیز خاصی در مورد مشکل دار بودنش نگفته. حتی گفته بن هم نمیشه و بازی درست مثل یه بازیه اصلی کار میکنه و اگه پلاس داشته باشید میتونید مولتی هم بزنید. در واقع کنسول رو گول میزنه یه جورایی که انگار داری از خود استور بازی رو میخری. ولی خب خیلی ریسک بزرگیه امتحان کردنش. مرد میخواد کسی اینو رو دستگاه خودش امتحان کنه
مطمئن باش اگه درست بود کل دنیا خبردار میشدن چون مسئله کوچیکی نیست

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,747
نام
وحید
من چند تا سایت مهم و صاحب نام رو الان گشتم هیچ کس هیچ مطلبی راجع به این قضیه نگفته مطمئن باشید سرکاری هست

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
خب اولین بازی ps4 decrypt شد بازی fifa 14 رو فلن گروهی تونستن decrypt کنن گفته شده که کنسول باید فریمورش 1.76 باشه خودم ps4 ندارم مگر نه تست می کردم منتظر خبر های خوب دیگر باشید

آخرین ویرایش:

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
خب اولین بازی ps4 decrypt شد بازی fifa 14 رو فلن گروهی تونستن decrypt کنن گفته شده که کنسول باید فریمورش 1.76 باشه خودم ps4 ندارم مگر نه تست می کردم منتظر خبر های خوب دیگر باشید

decrypt يعني چي؟ ميشه توضيح بديد؟

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
بنظرم دلیلی که باعث شده کنسولهای این نسل تاحالا هک نشن بی ارزش بودن هک کنسول هست. یعنی اکثر بازی ها به سمت آنلاین شدن رفته و اکثر گیمرها آنلاین و مولتی میزنن و دیگه مثل نسل های قبلی نیست که راحت بازی کپی رو بزاری و تا آخرش بری... وگرنه اصل معنی نداره که با وجود این همه هکر هنوز هیچکس نتونسته باشه هکش کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر