«Ghost of Tsushima»، عنوان جدید «Sucker Punch» رونمایی شد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
66-1024x505.jpg

دقایقی پیش و در کنفرانس سونی در نمایشگاه بازی‌هایی ویدیویی پاریس، استودیو «Sucker Punch»، سازنده سری «Infamous»، بازی جدید خود را به نمایش گذاشت. «Ghost of Tsushima» در دوران سامورایی ها جریان دارد که سعی دارند از سرزمین خود در مقابل حمله مغول‌ها دفاع کنند. اطلاعات بیشتری از بازی منتشر نشده و قرار است در سال 2018 به صورت انحصاری برای PS4 عرضه شود.

Read the whole post here.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
تو این نسل تو سبک سامورایی Nioh بود که عالی بود. امیدوارم سوشیما مثل نیو از درجه سختی برخوردار باشه. در کل محیط بازی خیلی شبیه Onimusha بود.

پ.ن شخصیت اصلی بازی چرا اینقد شبیه جومونگ‌ـه!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دم سونی گرم که به استدیوهای فرست پارتی اجازه میده، IP جدید خلق کنن <:-P
این نسل با اینکه همه چی آروم‌تر پیش رفت و تازه داره به جاهای خوب می‌رسه، ولی IPهایی خلق شدن که می‌تونن آینده‌ی استدیوها رو رقم بزنن...
الان اگه سونی یک‌دندگی می‌کرد و اجازه‌ی نوآوری و خلاقیت نمی‌داد، به جای Ghost of Tsushima و Days Gone و Horizon: ZD به ترتیب داشتیم نسخه‌ nام Infamous و Syphon Filter و Killzone رو تجربه می‌کردیم...البته حضور این IPهای قدیمی در کنار جدیدا خیلی خوبه...من بشخصه خیلی دوست دارم Syphon Filter برگرده ولی همیشه یه تجربه‌ی جدید واسم هیجان‌انگیزتر از یه تجربه‌ی آشنا بوده و هست...
حتی GOW هم خیلی ریسک‌پذیر عمل کرده و با تغییراتی که داشته حس یه تجربه‌ی جدید رو میده...
در کل Ghost of Tsushima خیلی جذاب به نظر می‌رسه و امیدوارم توی PSX یه گیم‌پلی خفن ازش ببینیم <:-P

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به شدت هایپ شدم برای بازی شدید اصلا حد نداره بازی به نظرم خیلی خوب میاد .
نمیدونم چرا دوست دارم شبیه سری سولز باشه؟:Dاما بعید میدونم فکر کنم sandbox باشه .بهر حال هرچه از سامورایی رسد نیکوست.
بازی Open-World هستش .

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
چی چیو شبیه سولز باشه:D همین بهتر که نیست:D
همون NiOh توی ژاپن همراه با افیانه های ژاپنی بود، بستونه:|

ایندفعه هم ما از ژاپن لذت ببریم:-"

با احسانم موافقم! امیدوارم زبون ژاپنی داشته باشه! یعنی بسی کار اشتباهیه اگر با این فضا چنین حرکتی نرن!:(

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
خب ساکرپانچ اعلام کرد چیزی نزدیک به 3 سال و نیم هستش که دارن رو بازی کار میکنن!! و تمام تصاویر پخش شده هم از قبل رندر شده بودن.

3 سال و خورده‌ای؟!! با این مدت یوبی سافت 4 تا اسسین کرید میده بیرون:D

آخرین ویرایش:

Deus EXX

کاربر سایت
May 22, 2015
132
خب ساکرپانچ اعلام کرد چیزی نزدیک به 3 سال و نیم هستش که دارن رو بازی کار میکنن!! و تمام تصاویر پخش شده هم از قبل رندر شده بودن.

3 سال و خورده‌ای؟!! با این مدت یوبی سافت 4 تا اسسین کرید میده بیرون:D
یوبی سافت قبلا واسه اسسین کرید همینو می گفت assassin creed unity سه سال Assassin's Creed Syndicate جدی نگیر
شاید راس بگن کانسپت و طرح و پیش تولید اینا خودش طول میکشه معنی این نیست از 3 سال پیش دارن بازی گسترش میدن و تا 2 سال دیگه هم اینکار رو میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر