ShadPS4 | PS4 Emulator

با این سرعتی که اینا دارن پیش میرن تا 3-4 ماه دیگه احتمالا پک 4k texture و ماد Lighting و اینا هم میدن قبل سونی ریمسترشو بازی میکنیم بالاخره :-"

فقط چرا هنوز صدا نداره؟ نکنه بمونن تو این یکی x_x

• Like
Reactions: m.d.makan
با این سرعتی که اینا دارن پیش میرن تا 3-4 ماه دیگه احتمالا پک 4k texture و ماد Lighting و اینا هم میدن قبل سونی ریمسترشو بازی میکنیم بالاخره :-"

این بروز رسانی هم 1 ساعت پیش منتشر شده که علاوه بر بهبود تکسچرها لحظاتی از بازی هم صدا درش وجود داره :D اما آره بنظر مشکل صدا اصلی ترین فاکتوریه که باید روش کار کنن . انگار تو بازی هوا وجود داره و یا داریم تو عمق 3/4 متری زیر آب ویدیو رو میبینیم :D :D

نه همه ی شبیه سازها روندشون همینه بعدا صدا فیکس می شه بعدشم گلیچ های گرافیکی بعد افزایش فریم

نه همه ی شبیه سازها روندشون همینه بعدا صدا فیکس می شه بعدشم گلیچ های گرافیکی بعد افزایش فریم
دقیقا.
حالا در مورد بازیهای فرام سافتور این مورد بیشتره.
سر دیمن سولز برای rpcs3 هم صدا خیلی طول کشید که فیکس بشه.
جدی؟ سیستمت چیه؟
یه step by step بزن نرم دنبال نخود سیاه
برم خونه حتما.
خیلی آسونه ، اونقدری دنگ و فنگ نداره.

8700k
1080ti
32gb ddr4 @3200

با حتی سیستمهای ضعیف تر و قدیمیتر هم قابل بازیه.
تازه میشه رزولوشن رو آورد روی 720p یا پایینتر حتی.

آخرین ویرایش:
دقیقا.
حالا در مورد بازیهای فرام سافتور این مورد بیشتره.
سر دیمن سولز برای rpcs3 هم صدا خیلی طول کشید که فیکس بشه.

برم خونه حتما.
خیلی آسونه ، اونقدری دنگ و فنگ نداره.

8700k
1080ti
32gb ddr4 @3200

با حتی سیستمهای ضعیف تر و قدیمیتر هم قابل بازیه.
تازه میشه رزولوشن رو آورد روی 720p یا پایینتر حتی.
fsr رو بعدا داخلش اضافه میکنن و اونم حل میشه
سیستم خیلی جالبیه چون معماری جفتشون x86 و دیگه دنگ و فنگ های x360 ,ps3 رو نداره

• Like
جدی؟ سیستمت چیه؟
یه step by step بزن نرم دنبال نخود سیاه

خب این ویدئو رو ببین که کاملا روش نصب امولاتور و اجرای بلادبورن رو مرحله به مرحله نشون میده:

این هم ورژن متنی همون ویدیو:
ShadPS4 Bloodborne Quickstart.docx

===========

فایلهای مورد نیاز رو هم من اینجا میزارم.
البته صفحه پیش هم چندتایی رو گذاشته بودم ولی این پست کاملترینه و خب همرو یکجا داشته باشیم بهتره.
فایلهای مورد نیاز :

دانلود خود بازی که از سایتهای ایرانی میتونین بگیرین.
نسخه هک شده رو بگیرید که یکدونه فایل PKG هک شده بهتون میده + آپدیت 1.09
من خودم از پی سی دانلود گرفتم.
این فایلهای اصلی بازی رو جایی همیشه نگه دارین ، چون برای اجرا تو حالت فعلی تغییراتی تو فایلهای بازی وقتی که نصب میشه انجام میدیم که ممکنه برای ورژنهای آینده این امولاتور نیاز نباشه.
که خب چرا دوباره از اول بازی رو بخوایم دانلود کنیم؟

PS4PKGViewer.v1.5 برای اکسترکت کردن فایلهای PKG که این رو خود shad هم میتونه انجام بده که تو ویدئو همین کار رو میکنه ولی خب در حال حاضر شاید کندتر این کار رو کنه ولی این برنامه سریعتره.
در هر صورت هیچ فرقی نداره ، با هرکدوم که راحت ترین اکسترکت کنین.

unfself (eboot decrypter)
PS4 sys_modules (فایلهای سیستمی که از خود PS4 جیلبرک شده باید بگیرید)
برنامه py-patch
Bloodborne-Orbis-With-Resolutions که پکیج پچهای بلادبورنه (مثل افزایش FPS ، حذف vsync و...)

دیگه نیاز به پچ کردن دستی نیست و خود امولاتور تمام پچها رو دانلود میکنه و میتونین انتخاب کنین.
Screenshot 2024-08-30 174513.jpg

غیر از بازی که خودتون دانلود میکنین برای راحتی کار همه اینها رو rar و آپلود کردم که یکجا همرو داشته باشین:
ShadPS4 Needs

خب غیر اینها برای بازی ماد هم اومده که مهمترینش اینه که افزایش فریم خیلی خوبی میده:
از استاد fromsoftserve که کنترادی بازیهای فرام سافتور رو گرفته دستش.
مثلا قبلا ازش ماد فوق العاده Dark Souls Re-Remastered Mod رو دیده بودیم.
از الان باید منتظر بود که وقتی بازی کاملا قابل بازی شد قراره که باهاش چیکار کنه!

Bloodborne FPS Boost (and other fixes)
ویدئو رو که میبینین روش نصبش رو نشون میده ، فقط کپی پیسته تو فولدر بازی.

یکی دیگه هم reshade که این اصلا حتما باید نصب بشه چون ویدئو رو که ببینین ما حین اجرا کردن بازی فولدر sfx و یکسری افکتهای صدا و... رو غیر فعال میکنیم ولی این reshade کاری که میکنه عملا اونها رو کاور میکنه (غیر صدا و...) و هم بازی رو زیباتر.:
Restored post-processing for ShadPS4 (ReShade)
اول خود برنامه reshade رو از سایت اصلی دانلود و در پوشه shadps4 نصب کنین.
هنگام نصب vulkan رو انتخاب کنین.
بعد این فایلی که از نکسوس دانلود کردین رو هم بریزین تو پوشه shadps4.

اتمام.

=========
حالا میرسیم به دانلود خود امولاتور ، برای این گذاشتم ته کار چون اگه نسخه معمولی رو دانلود کنین نمیتونین از اینتروی بازی جلوتر برید یا حتی اصلا بازی رو اجرا کنین.
باید نسخه هایی که هک بلادبورن روی اونها انجام شده رو دانلود کنین که از اینجا میتونین آخرین نسخه رو بگیرید:

Main bb7 · kotn3l/shadPS4@c210ed4
بالاترین Main bb7 که qt باشه (برای ویندوز) و تیک سبز داره رو دانلود کنین.
اگه ورژن جدیدتر و بهتری اومد حتما این پست رو ویرایش میکنم.

تنظیمات امولاتور چیز خاصی نیست جز تیک فول اسکرین ، Vblank و یا تیک is PS4 Pro که نمیدونم در حال حاضر واقعا تاثیری داره یا نه ولی من که تیک رو میزنم.

اگه سوالی براتون پیش اومد بگید که همین پست رو هم ویرایش کنم.

آخرین ویرایش:
inam test
خب این ویدئو رو ببین که کاملا روش نصب امولاتور و اجرای بلادبورن رو مرحله به مرحله نشون میده:

این هم ورژن متنی همون ویدیو:
ShadPS4 Bloodborne Quickstart.docx

===========

فایلهای مورد نیاز رو هم من اینجا میزارم.
البته صفحه پیش هم چندتایی رو گذاشته بودم ولی این پست کاملترینه و خب همرو یکجا داشته باشیم بهتره.
فایلهای مورد نیاز :

دانلود خود بازی که از سایتهای ایرانی میتونین بگیرین.
نسخه هک شده رو بگیرید که یکدونه فایل PKG هک شده بهتون میده + آپدیت 1.09
من خودم از پی سی دانلود گرفتم.
این فایلهای اصلی بازی رو جایی همیشه نگه دارین ، چون برای اجرا تو حالت فعلی تغییراتی تو فایلهای بازی وقتی که نصب میشه انجام میدیم که ممکنه برای ورژنهای آینده این امولاتور نیاز نباشه.
که خب چرا دوباره از اول بازی رو بخوایم دانلود کنیم؟

PS4PKGViewer.v1.5 برای اکسترکت کردن فایلهای PKG که این رو خود shad هم میتونه انجام بده که تو ویدئو همین کار رو میکنه ولی خب در حال حاضر شاید کندتر این کار رو کنه ولی این برنامه سریعتره.
در هر صورت هیچ فرقی نداره ، با هرکدوم که راحت ترین اکسترکت کنین.

unfself (eboot decrypter)
PS4 sys_modules (فایلهای سیستمی که از خود PS4 جیلبرک شده باید بگیرید)
برنامه py-patch
Bloodborne-Orbis-With-Resolutions که پکیج پچهای بلادبورنه (مثل افزایش FPS ، حذف vsync و...)
غیر از بازی که خودتون دانلود میکنین برای راحتی کار همه اینها رو rar و آپلود کردم که یکجا همرو داشته باشین:
ShadPS4 Needs

خب غیر اینها برای بازی ماد هم اومده که مهمترینش اینه که افزایش فریم خیلی خوبی میده:
از استاد fromsoftserve که کنترادی بازیهای فرام سافتور رو گرفته دستش.
مثلا قبلا ازش ماد فوق العاده Dark Souls Re-Remastered Mod رو دیده بودیم.
از الان باید منتظر بود که وقتی بازی کاملا قابل بازی شد قراره که باهاش چیکار کنه!

Bloodborne FPS Boost (and other fixes)
ویدئو رو که میبینین روش نصبش رو نشون میده ، فقط کپی پیسته تو فولدر بازی.

یکی دیگه هم reshade که این اصلا حتما باید نصب بشه چون ویدئو رو که ببینین ما حین اجرا کردن بازی فولدر sfx و یکسری افکتهای صدا و... رو غیر فعال میکنیم ولی این reshade کاری که میکنه عملا اونها رو کاور میکنه (غیر صدا و...) و هم بازی رو زیباتر.:
Restored post-processing for ShadPS4 (ReShade)
اول خود برنامه reshade رو از سایت اصلی دانلود و در پوشه shadps4 نصب کنین.
هنگام نصب vulkan رو انتخاب کنین.
بعد این فایلی که از نکسوس دانلود کردین رو هم بریزین تو پوشه shadps4.

اتمام.

=========
حالا میرسیم به دانلود خود امولاتور ، برای این گذاشتم ته کار چون اگه نسخه معمولی رو دانلود کنین نمیتونین از اینتروی بازی جلوتر برید یا حتی اصلا بازی رو اجرا کنین.
باید نسخه هایی که هک بلادبورن روی اونها انجام شده رو دانلود کنین که از اینجا میتونین آخرین نسخه که برای دو روز پیشه رو بگیرید:
Workflow runs · kotn3l/shadPS4
بالاترین Main bb4 که تیک سبز داره رو دانلود کنین.
اگه ورژن جدیدتر و بهتری اومد حتما این پست رو ویرایش میکنم.

تنظیمات امولاتور چیز خاصی نیست جز تیک فول اسکرین ، Vblank و یا تیک is PS4 Pro که نمیدونم در حال حاضر واقعا تاثیری داره یا نه ولی من که تیک رو میزنم.

اگه سوالی براتون پیش اومد بگید که همین پست رو هم ویرایش کنم.
اینم تست کن
Bloodborne | زیرنویس فارسی بازی بلادبورن
=))

ورژن جدید امولاتور هک بلادبورن اومد:
main-bb5
Workflow runs · kotn3l/shadPS4
IMG_20240829_165737_227.jpg
من گرفتم این نسخه رو هم فعلا خیلی کرش میکنه اما فوق العاده پیشرفت کردن فکرشو نمیکردم به اینجا برسن اونم انقدر زود . احتمالا تا ژانویه فیکسش کنن

• Like
View attachment 348031
من گرفتم این نسخه رو هم فعلا خیلی کرش میکنه اما فوق العاده پیشرفت کردن فکرشو نمیکردم به اینجا برسن اونم انقدر زود . احتمالا تا ژانویه فیکسش کنن
نسخه جدید bb6 اومده.

Main bb6 · kotn3l/shadPS4@9efe200

خیلی خیلی کمتر کرش میکنه.
من گذاشتم روی 1080 و 60 فریم که استیبل تر باشه.
خیلی گزینه های گرافیکی که دیروز کار نمیکردن یا مجبور بودیم از تو فولدر map و... حذفشون کنیم تو این ورژن فیکس شدن.
مثل normal maps ، post processing و...

واقعا دم دولوپرها و اونهایی که داوطلبانه دارن کد میزنن و کمک میکنن گرم.
با این شرایط شاید خیلی زودتر حتی قابل بازی بشه.

نسخه جدید bb6 اومده.

Main bb6 · kotn3l/shadPS4@9efe200

خیلی خیلی کمتر کرش میکنه.
من گذاشتم روی 1080 و 60 فریم که استیبل تر باشه.
خیلی گزینه های گرافیکی که دیروز کار نمیکردن یا مجبور بودیم از تو فولدر map و... حذفشون کنیم تو این ورژن فیکس شدن.
مثل normal maps ، post processing و...

واقعا دم دولوپرها و اونهایی که داوطلبانه دارن کد میزنن و کمک میکنن گرم.
با این شرایط شاید خیلی زودتر حتی قابل بازی بشه.
یا اینا از فضا اومدن که اینجوری بصورت نردبانی پیشرفت میکنن:دی یا اینکه به لطف معماری x86 کنسول هست که مشابه pc ئه
در هر صورت واقعا متحیر کننده ست این پیشرفت
هنوز که هنوزه شبیه ساز xbox classic خیلی از بازیا رو نمیتونه اجرا کنه

• Like
BB7 هم اومد.

Screenshot 2024-08-30 174513.jpg
تو ورژنهای جدید پچها و چیتها رو از طریق خود برنامه میتونین دانلود کنین و دیگه نیازی به pypatch و پچ کردن دستی فایل eboot نداریم.
اجرای بازی خیلی راحت تر شده.
shad رو که اجرا میکنین روی بازی راست کلیک کن ، cheats/Patch و بعد از اون پایین منبع پچ رو انتخاب کنین و بعد دانلود.

مورد دیگه اینکه طبق اون ویدئوی آموزشی پست اصلی که دادم دیگه نیاز نیست که فایلهای فولدر صدا رو حذف کنین و با چندتا فایل کوچیک جایگزین کنین.
برای اینکه میشه الان بخشهایی از صدا رو تو بازی داشت.
فولدر اصلی رو برگردونین و این ماد صدا که شامل 2تا پک میشه رو دانلود کنین و کپی پیست کنین تو فولدر sound همین.
Bloodborne PC Sounds

اینطوری هم صدای پس زمینه برمیگرده و هم صدای ضربات ، شکستن جعبه ها و... که از اون حالت بیصدا خیلی خیلی بهتره.
امولاتور در این حد فعلا میتونه بخش صدا رو کاور کنه ببینیم تو روزهای آینده چقدر پیشرفت میکنه.

تو تست خودم بهترین روش اجرا رزولوشن 1080 و 60 فریمه.
با این نسخه bb7 من دیگه مشکل بهم ریختگی تکسچرها رو ندارم و دیگه به جای تکسچر رنگ سیاه نشون نمیده.
آیکنها به خوبی نمایش داده میشن.
فقط اگه هنگام مردن بازیتون کرش میکنه فایل shadps4 رو با این exe جایگزین کنین ، مشکل حل میشه.
shadps4

BB7 هم اومد.

View attachment 348177
تو ورژنهای جدید پچها و چیتها رو از طریق خود برنامه میتونین دانلود کنین و دیگه نیازی به pypatch و پچ کردن دستی فایل eboot نداریم.
اجرای بازی خیلی راحت تر شده.
shad رو که اجرا میکنین روی بازی راست کلیک کن ، cheats/Patch و بعد از اون پایین منبع پچ رو انتخاب کنین و بعد دانلود.

مورد دیگه اینکه طبق اون ویدئوی آموزشی پست اصلی که دادم دیگه نیاز نیست که فایلهای فولدر صدا رو حذف کنین و با چندتا فایل کوچیک جایگزین کنین.
برای اینکه میشه الان بخشهایی از صدا رو تو بازی داشت.
فولدر اصلی رو برگردونین و این ماد صدا که شامل 2تا پک میشه رو دانلود کنین و کپی پیست کنین تو فولدر sound همین.
Bloodborne PC Sounds

اینطوری هم صدای پس زمینه برمیگرده و هم صدای ضربات ، شکستن جعبه ها و... که از اون حالت بیصدا خیلی خیلی بهتره.
امولاتور در این حد فعلا میتونه بخش صدا رو کاور کنه ببینیم تو روزهای آینده چقدر پیشرفت میکنه.

تو تست خودم بهترین روش اجرا رزولوشن 1080 و 60 فریمه.
با این نسخه bb7 من دیگه مشکل بهم ریختگی تکسچرها رو ندارم و دیگه به جای تکسچر رنگ سیاه نشون نمیده.
آیکنها به خوبی نمایش داده میشن.
فقط اگه هنگام مردن بازیتون کرش میکنه فایل shadps4 رو با این exe جایگزین کنین ، مشکل حل میشه.
shadps4
الان ایراد های شبیه ساز چیه ماکان دقیقا ؟ کامل بدون مشکل میشه بلادبورن رو بازی کرد یعنی ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or