Multi Platform Dark Souls Remastered

• Thread starter Thread starter SPILL
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:
دیدن ریمیک از این بازی واقعا رویاییه ولی به نظر من این بازی ها رو جز خود فرام سافتور هیچ استودیوی دیگه ای نه میتونه و نه باید ریمیک کنه.
در هر صورت تیم دیگه که بیاد تمصیمات خودش رو میگیره که بعضا اشتباست ، خیلی جاها فاجعست.

مثل بخشهایی که بلوپوینت تو ریمیک بازی اصلا درک نکرد که چرا فرام سافتور اون انتخابها رو کرده بود و خیلی جاها تغییراتی که بنظر خودش درست تر بود رو انجام داد.

خب همه میدونیم فرام سافتور اصلا فرصت برگشت به بازیهای قدیم خودش رو نداره و به نظر من حتی به اونها فکر هم نمیکنه.

ماد Re-Remastered بازی همین دیروز بطور کامل منتشر شد:
Dark Souls Re-Remastered Mod

برای مقایسه این ویدئو رو ببینین ، البته برای چند ماه پیشه و حتما از اونموقع تغییرات داشته ولی خب تفاوتها کاملا فاحشه:

از این مادپکهایی هم نیست که فله ای افکت اونهم بدون فکر اضافه کرده باشن و بخوان بخش Art Direction رو با خاک یکسان کنه.
واقعا با ذوق و سلیقه خوبی تکسچرها و ابزارها رو بروز کرده که نتیجه نهایی واقعا عالی در اومده.
حجم دانلود این ماد حدود 10 گیگه.

آخرین ویرایش:
دوباره هوسی شدم.بعضی وقتا فکر میکنم نسخه یک بهترین گیم دنیاس.
شک نکن هست.
اصلا بازی های میازاکی حداقل برای من تقریبا تنها گیم هایی هستن که هرچند وقت دلم هوس می کنه پلی بدم. مثل همین نسخه ۱، بلادبورن، الدن رینگ، دارک ۲ و...

درسته اولین بازی سولزلایکی بازی Demon's souls هست ولی اکثرا بخاطر مولتی پلتفرم شدن و دلایلی دگ با دارک سولز یک وارد این گیم های سولزی شدیم و بیشترین زجر و حرصی که خوردیم سر همین دارک سولز یک بود و برای من سختترین بازی میازاکی همینه. البته شاید الان برم سمتش خیلی ساده تر از قبل برام باشه ولی اون موقع قشنگ گریه می کردم سر این بازی.
ولی خب همین بازی پوست کلفتمون کرد و‌ ما اونجا قواعد دنیای سولز ها رو یاد گرفتیم.
یه نکته دگ هم اینکه من خودم به شخصه لول دیزاین دارک سولز یک و ارتباطی که بین همه‌ی محیط ها و لوکیشن های بازی بود رو جزو بهترین های سری و حتی کل تاریخ ویدیو گیم میدونم.

درسته اولین بازی سولزلایکی بازی Demon's souls هست ولی اکثرا بخاطر مولتی پلتفرم شدن و دلایلی دگ با دارک سولز یک وارد این گیم های سولزی شدیم و بیشترین زجر و حرصی که خوردیم سر همین دارک سولز یک بود و برای من سختترین بازی میازاکی همینه. البته شاید الان برم سمتش خیلی ساده تر از قبل برام باشه ولی اون موقع قشنگ گریه می کردم سر این بازی.
ولی خب همین بازی پوست کلفتمون کرد و‌ ما اونجا قواعد دنیای سولز ها رو یاد گرفتیم.
یه نکته دگ هم اینکه من خودم به شخصه لول دیزاین دارک سولز یک و ارتباطی که بین همه‌ی محیط ها و لوکیشن های بازی بود رو جزو بهترین های سری و حتی کل تاریخ ویدیو گیم میدونم.
من همون اوایل که دارک سولز 1 اومد در حد یک ساعت بازیش کردم سال 2011 بعدش انچنان دیسکش رو پرت کردم اون ور اتاق که چشمتون بد نبینه...بعد 2015 پلی 4 خریدم اتفاقی 10$ رو حسابم بود بلادبورن و OLD هانتر رو خریدم، همون باس فایت فرعی اولی که رسیدم از رو کنسول بازی رو حذف کردم:| سال بعدش دارک سولز 3 رو بازی کردم و خیلی خیلی سختی کشیدم و پاره شدم شد بهترین بازی تاریخ زندگیم، بعدش رفتم بلادبورن رو بازی کردم، نه یک بار بلکه 50 بار بعدش رفتم دارک سولز 3 رو از استیم خریدم سال 2018 اصلا تنها دلیل ساخت حساب استیمم همین دارک سولز 3 بود که الان چند صد تا بازی روش هست، بعدش دوباره برگشتم به دارک سولز 1، یعنی وقتی دوباره برگشتم دارک سولز 1 کف و خون رو روزی صد بار قاطی میکردم:| بعدش نسخه ریمسترش هم رو هنوز که هنوزه بازی میکنیم و کلا بعد اون هر بازی تو سبک سولز لایک رو رو روز اول شخم میزدم و بعدا هم سکیرو و الnن رینگ، البته هیچ وقت، وقت نشد دارک سولز 2 رو درست حسابی بازی کنم:| 7/8 باری تا وسط هاشش رفتم و دوباره ولش کردم و البته هنوز الدن رینگ هنوز یک بار تموم کردم و هنوز زیر و بمش رو در نیاوردم و کلی هنوز کار باهاش دارم...

ولی خوب از حق نگذریم، جدا از این که تک به تک بازی های میازاکی تو تاریخ صنعت گیم هیچ چیزی نزدیک اتمسفرشون نمیشه ولی همیشه
دارک سولز 1 و بلادبورن هم داستان بهتر و اتمسفر بهتری دارن نسبت به بقیشون :D

آخرین ویرایش:
منم دقیقا همین شرایط رو داشتم ، اول دارک سولز بازی کردم و بعد دیمن سولز.

ولی واقعا دارک سولز سخت تره و هم خوش ساخت تر.
من هم دقیقا اشکم در میومد یعنی یکی پیشم بود میگفت چیه دیوونه میوونه شدی؟
مخصوصا اوایلش سر کاپرا دیمن با اون پورت مزخرف نسخه Prepare to die ادیشن که فریم بازی نهایتا بین 20 تا 30 بود و من روی یک سیستم ضعیف بازی میکردم که به راحتی تو اونجاها فریم میشد 15-10.
اگه بگم 60-50 بار ازش مردم دروغ نگفتم.

اما جذابیت بازی همینکه بعدها جلوتر به عنوان دشمن معمولی برمیگرده و با دوتا شات مینداختمش.
اصلاهمین پایین و بالای این سری بازیه که معتادت میکنه و دوست داری دوباره برگردی بهش.

من همون اوایل که دارک سولز 1 اومد در حد یک ساعت بازیش کردم سال 2011 بعدش انچنان دیسکش رو پرت کردم اون ور اتاق که چشمتون بد نبینه...بعد 2015 پلی 4 خریدم اتفاقی 10$ رو حسابم بود بلادبورن و OLD هانتر رو خریدم، همون باس فایت فرعی اولی که رسیدم از رو کنسول بازی رو حذف کردم:| سال بعدش دارک سولز 3 رو بازی کردم و خیلی خیلی سختی کشیدم و پاره شدم شد بهترین بازی تاریخ زندگیم، بعدش رفتم بلادبورن رو بازی کردم، نه یک بار بلکه 50 بار بعدش رفتم دارک سولز 3 رو از استیم خریدم سال 2018 اصلا تنها دلیل ساخت حساب استیمم همین دارک سولز 3 بود که الان چند صد تا بازی روش هست، بعدش دوباره برگشتم به دارک سولز 1، یعنی وقتی دوباره برگشتم دارک سولز 1 کف و خون رو روزی صد بار قاطی میکردم:| بعدش نسخه ریمسترش هم رو هنوز که هنوزه بازی میکنیم و کلا بعد اون هر بازی تو سبک سولز لایک رو رو روز اول شخم میزدم و بعدا هم سکیرو و الnن رینگ، البته هیچ وقت، وقت نشد دارک سولز 2 رو درست حسابی بازی کنم:| 7/8 باری تا وسط هاشش رفتم و دوباره ولش کردم و البته هنوز الدن رینگ هنوز یک بار تموم کردم و هنوز زیر و بمش رو در نیاوردم و کلی هنوز کار باهاش دارم...

ولی خوب از حق نگذریم، جدا از این که تک به تک بازی های میازاکی تو تاریخ صنعت گیم هیچ چیزی نزدیک اتمسفرشون نمیشه ولی همیشه
دارک سولز 1 و بلادبورن هم داستان بهتر و اتمسفر بهتری دارن نسبت به بقیشون :D
یه نظریه نامحبوب بگم من از دارک سولز دو بیشتر از سه لذت بردم با اینکه قبول دارم سه بهتره 😅
اما هنوز الدن رینگ رو نرفتم😐

منم دقیقا همین شرایط رو داشتم ، اول دارک سولز بازی کردم و بعد دیمن سولز.

ولی واقعا دارک سولز سخت تره و هم خوش ساخت تر.
من هم دقیقا اشکم در میومد یعنی یکی پیشم بود میگفت چیه دیوونه میوونه شدی؟
مخصوصا اوایلش سر کاپرا دیمن با اون پورت مزخرف نسخه Prepare to die ادیشن که فریم بازی نهایتا بین 20 تا 30 بود و من روی یک سیستم ضعیف بازی میکردم که به راحتی تو اونجاها فریم میشد 15-10.
اگه بگم 60-50 بار ازش مردم دروغ نگفتم.

اما جذابیت بازی همینکه بعدها جلوتر به عنوان دشمن معمولی برمیگرده و با دوتا شات مینداختمش.
اصلاهمین پایین و بالای این سری بازیه که معتادت میکنه و دوست داری دوباره برگردی بهش.
یه کلیپی تو اینستا هست پسر بچه ای تو فوتبال همش به داداشش میبازه و داد میزنه آنتونییییی و گریه میکنه منم این شرایط رو تو دارک سولز یک داشتم و داداشم که بازیمو میدید و همش میمردم مسخرم میکرد و می‌خندید و همین عصبانیتم رو دو چندان میکرد :D
سر هیچ بازی ای به اندازه دارک سولز یک حرص نخوردم. کلا مرگ ها چیپ و الکی هم خیلی داشت.

• Smile
Reactions: m.d.makan
وقت نشد دارک سولز 2 رو درست حسابی بازی کنم:| 7/8 باری تا وسط هاشش رفتم و دوباره ولش کردم
بنظرم اگه با دارک 2 نمیتونی کنار بیای بیا رو پی سی با چندتا ماد میشه اون جنکی بودن گیمپلیش رو بهتر کرد، از اون تاخیر شخمی که کنترلش داره تا مدل استامینا و ایناش رو میشه آورد تو لول بقیه سولزا.
البته انمی پلیسمنت سوپر افتضاح و ران بکای رو اعصابش با هیچی درست نمیشه :-" :D هیت باکس داغونشم نمیدونم راه حلی داره یا نه.
یه نظریه نامحبوب بگم من از دارک سولز دو بیشتر از سه لذت بردم با اینکه قبول دارم سه بهتره 😅
اما هنوز الدن رینگ رو نرفتم😐
دقیقا منم دارک سولز 2 رو خیلی دوس دارم :D دارک 3 با اینکه فرسنگ ها تو زمینه گیمپلی و مخصوصا باسا تو یه لول دیگس ولی دارک 2 یه جادویی داره :-"

بنظرم بهترین تنوع مراحل رو داشت بین دارک سولزا، با اینکه خود دیزاین مراحل اصلا در حد دارک 1 نبود و زیادی خطی بود اما اینقد تنوع آب و هوایی و محیطی داشت اصلا تکراری نمیشد برام درصورتی که تو 3 مثلا با اینکه طراحی مراحل خیلی بهتر بود اما تقریبا همه مراحل از اول تا آخر یه تن رنگی ثابت داشتن و حداقل یه Majula هم نداشت آدم چند وقت یه بار بیاد اونجا روحش جلا پیدا کنه با اون موزیک و منظره زیباش :D Firelink Shrine دارک 3 بیشتر دپرس میشدی بین مراحل :))

در کل بنظرم دارک 2 خیلی فدای جنکی بودنش شد، بنظرم از نظر موزیک، داستان و دنیایی که ساخته بودن عالی بود حتی میشد با باس فایتای ری اسکین شده و مراحل خطیشم کنار اومد اگه اونقد مشکلات گیمپلیش نمیرفت رو اعصاب همه.

آخرین ویرایش:
بنظرم اگه با دارک 2 نمیتونی کنار بیای بیا رو پی سی با چندتا ماد میشه اون جنکی بودن گیمپلیش رو بهتر کرد، از اون تاخیر شخمی که کنترلش داره تا مدل استامینا و ایناش رو میشه آورد تو لول بقیه سولزا.
البته انمی پلیسمنت سوپر افتضاح و ران بکای رو اعصابش با هیچی درست نمیشه :-" :D هیت باکس داغونشم نمیدونم راه حلی داره یا نه.

دقیقا منم دارک سولز 2 رو خیلی دوس دارم :D دارک 3 با اینکه فرسنگ ها تو زمینه گیمپلی و مخصوصا باسا تو یه لول دیگس ولی دارک 2 یه جادویی داره :-"

بنظرم بهترین تنوع مراحل رو داشت بین دارک سولزا، با اینکه خود دیزاین مراحل اصلا در حد دارک 1 نبود و زیادی خطی بود اما اینقد تنوع آب و هوایی و محیطی داشت اصلا تکراری نمیشد برام درصورتی که تو 3 مثلا با اینکه طراحی مراحل خیلی بهتر بود اما تقریبا همه مراحل از اول تا آخر یه تن رنگی ثابت داشتن و حداقل یه Majula هم نداشت آدم چند وقت یه بار بیاد اونجا روحش جلا پیدا کنه با اون موزیک و منظره زیباش :D Firelink Shrine دارک 3 بیشتر دپرس میشدی بین مراحل :))

در کل بنظرم دارک 2 خیلی فدای جنکی بودنش شد، بنظرم از نظر داستان و دنیای که ساخته بودن تا موزیکش عالی بود حتی میشد با باس فایتای ری اسکین شده و مراحل خطیشم کنار اومد اگه اونقد مشکلات گیمپلیش نمیرفت رو اعصاب همه.
دقیقا با حرفات موافقم
بازی اولین بار تو مراسم بازی سال ۲۰۱۲ که مجریش هم ساموئل جکسون بود معرفی شد. اون مراسم بهترین مراسم گیم اواردز همه این سال هاست برا من که نقطه اوجش برای من اون تریلر جادویی معرفی دارک سولز دو بود. از اون روز هر روز تا اومدن بازی تریلر رو میدیدم. از لحظه شروع بازی هم همش دنبال اون لباس های اون شخصیت داخل تریلر بودم که البته آخرای بازی بهش میرسیدیم. خیلی عجیب با این شماره حال کردم.
الان تو ذهنم مرور میکنم لوکیشنها و باس ها و چیزهای زیادی از دارک سولز دو تو ذهنم مونده تا سه.

دقیقا با حرفات موافقم
بازی اولین بار تو مراسم بازی سال ۲۰۱۲ که مجریش هم ساموئل جکسون بود معرفی شد. اون مراسم بهترین مراسم گیم اواردز همه این سال هاست برا من که نقطه اوجش برای من اون تریلر جادویی معرفی دارک سولز دو بود. از اون روز هر روز تا اومدن بازی تریلر رو میدیدم. از لحظه شروع بازی هم همش دنبال اون لباس های اون شخصیت داخل تریلر بودم که البته آخرای بازی بهش میرسیدیم. خیلی عجیب با این شماره حال کردم.
الان تو ذهنم مرور میکنم لوکیشنها و باس ها و چیزهای زیادی از دارک سولز دو تو ذهنم مونده تا سه.
اگه اون تریلر گیم پلی رو میگی که واقعا با دیدنش قندمون افتاد ولی بعد که بازی اومد و فهمیدم که دانگرید وحشتناک شده خیلی خورد تو ذوقم.
خیلی با حس بدی بازیش میکردم و گذاشتم کنار.
اصلا DS2 از قبل انتشار نفرین شده بود.

ولی با نسخه Scholar برگشتم و خب با همه اشکالاتی که داشت واقعا بازی خوب و منحصر به فردی تو سری بود.
بازی کردنش واجبه.

آقا من همین اول بازی شمشیرم فک کنم دمیج شد. من از این سری فقط قسمت دو رو بازی کردم یادمه تو اون نسخه هم آسیب به سلاح وجود داشت. الان نمیدونم چطور درستش کنم شمشیر دیگه ای ندارم اینم که آسیب دیده انگار دمیجی که میده شده یک پنجم.
چکار کنم نه راه پس دارم نه راه پیش 😁

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or