PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ویدئوهای بلک فلگ رو دیدیم هوس کردم. این اساسین Rouge هم گویا با همون مضمون هست. از بلک فلگ بهتره؟ جنگ توی دریا و کشتی و اینا مدنظرمه.

ویدئوهای بلک فلگ رو دیدیم هوس کردم. این اساسین Rouge هم گویا با همون مضمون هست. از بلک فلگ بهتره؟ جنگ توی دریا و کشتی و اینا مدنظرمه.
روگ تفاوت زیادی از نظر گیم پلی با بلک فلگ نداره. در مقایسه بگم که بلک فلگ بازی بزرگتری هست و تعداد مراحل اصلی و فرعیش بیشتره. دو تا بازی تقریبا در محیط های جغرافیایی متفاوتی هستند. ولی به نظرم داستان روگ خیلی متفاوت و بهتر از بلک فلگ هست. البته Haythem Kenway نازنین هم حضور داره :x

بلک فلگ بازی با کیفیت تری هست در مجموع، یکی از بهترین هاست تو سری بعد 3 گانه و کلاسیک ها، به نظرم با بلک فلگ شروع کن،

ولی روگ هم خوبه، اونم دوست داشتی بعدش بزن، من محیط های روگ رو خیلی دوست داشتم یادش بخیر رو پی اس تری بازی کردم...

بلک فلگ بازی با کیفیت تری هست در مجموع، یکی از بهترین هاست تو سری بعد 3 گانه و کلاسیک ها، به نظرم با بلک فلگ شروع کن،

ولی روگ هم خوبه، اونم دوست داشتی بعدش بزن، من محیط های روگ رو خیلی دوست داشتم یادش بخیر رو پی اس تری بازی کردم...
بلک فلگ رو خیلی سال پیش بازی کردم. نمیدونم گرافیکش تغییر کرده یا نه. احتمالا همون بلک فلگ رو دوباره شروع کنم. جنگ کشتی‌هاش خیلی خوب بود لامصب.

• Like
Reactions: MrElectricWizard
لیست بازیایی که از کاتالوگ اکسترا خارج میشن برای استور ژاپن، بقیه ریجنا هم احتمالاً همینا باشن:

1724129766784.jpeg

Horizon FW و Nier Replicant رو انقدر تعلل کردم استارت بزنم که دیگه نمی‌رسم تا قبل رفتنشون تمومشون کنم :(
خارج شدن فرست پارتیا خیلی مسخرست! :|

لیست بازیایی که از کاتالوگ اکسترا خارج میشن برای استور ژاپن، بقیه ریجنا هم احتمالاً همینا باشن:

View attachment 346941

Horizon FW و Nier Replicant رو انقدر تعلل کردم استارت بزنم که دیگه نمی‌رسم تا قبل رفتنشون تمومشون کنم :(
هورایزن رو دیگه چرا خارج می کنه؟:| واقعا مسخره است.
سونی مثل بعضی از پیرمردای ایرانی می مونه که کلی زمین و ملک و سرمایه به باد دادن ولی با این حال سر خریدن یدونه تی تاپ چونه می زنه و شک داره که بخره یا نه

View attachment 346941

چقدر بازی های خوبی هم دارن از لیست حذف میشن. وقتشه تو دو هفته ۵ تا گیم تموم کنم :D

• Like
Reactions: <Professional>

View attachment 346941

مال آمریکا ایناس:

IMG_20240820_114306_712.jpg

لیست خروجی ها تایید شد و حقیقتا اعصابم رو خورد کرد به احتمال خیلی زیاد توی شوکیس شایعه شده ی این ماه میخوان ریمیک هورایزن رو معرفی کنن سونی هم با خودش گفته بذار از فرصت استفاده کنم دوتا بازی 70 دلاری بکنم تو پاچه ی ملت حقیقتا ما چقدر ساده بودیم که فکر میکردیم این ماه بعد از دو سال سونی میخواد ریمیک لست 1 رو به سرویس اضافه کنه
دوستانی هم که به خاطر کمبود وقت نمیتونن یه سری از بازی ها رو انجام بدن نگران نباشن که بعد از چند وقت تموم این بازی ها در قالب بازی های اسنشال دوباره با آب و تاب شدید به سرویس برمیگردن

فوربیدن وست یکی از اولین و آخرین نمونه‌هایی بود که سونی دقیقا یکسال بعد از ریلیز به سرویس پلاس اضافش کرد تا تاثیرشو روی فروش بازی تست کنه. طبق چیزی که از لیک‌‌های اینسامیاک بیرون اومد، این حرکت طبیعتا تاثیر منفی روی فروش سنتی گذاشت و از حد پیش‌بینی شده خیلی خیلی کمتر فروخت. خود سونی میگه ۸۵ میلیون دلار درآمد حاصل از فروش بازیو به خاطر این حرکت از دست دادیم. اگرم دقت کنید بعد از هورایزن و رچت دیگه هیچکدوم از انحصاری‌های بزرگ رو به پلاس نیوردن :D حتی بازیی مثل ریمیک پارت یک که تقریبا همه نسخه اصلیشو بازی کردن و خوراک این مدل سرویس‌هاست. حتی با این همه جو منفی که دور Concord هست بازم به اکسترا/دیلاکس اضافش نکردن :D

در کل به نظر میاد برنامه سونی برای اوردن بازیاش به سرویس عوض شده و احتمالا فقط وقتی اضافشون میکنه که بازی فروش خودشو کرده باشه.

ولی تو این آمارها یه چیزی مشخص نیست و اونم اینه که آوردن بازیهایی مثل هورایزن و رچت و ریترنال به پلاس، در نهایت چقدر باعث افزایش امار کاربرای سرویس شده.
به نظرم واضحه که سونی اساسا اعتقادی به این مدل سرویس‌ها نداره و زوری داره ادامه میده. از افزایش قیمت وحشتناک سرویس بگیرید که خیلیا فکر میکردن باعث اضافه شدن بازیای بهتر میشه ولی کاملا برعکس شد تا برداشتن بازیهای فرست پارتی که با ریمستر اسپایدرمن شروع شد :D

سلام خدمت گیمرهای عزیز
ببخشید اگر سوالم تکراری هست
می شه راهنمایی کنین چطور می شه فهمید که فلان بازی ماه بعد از لیست خارج می شه
40 گیگ لاست جاجمنت رو دالنود کردم ولی از لیست خارج شد
و اینکه نگهش دارم برمی گرده یا کلا پاکش کنم
(یه اکانت پلاکس اکسترا دارم)(واسه اولین بار گذاشتم)

سلام خدمت گیمرهای عزیز
ببخشید اگر سوالم تکراری هست
می شه راهنمایی کنین چطور می شه فهمید که فلان بازی ماه بعد از لیست خارج می شه
40 گیگ لاست جاجمنت رو دالنود کردم ولی از لیست خارج شد
و اینکه نگهش دارم برمی گرده یا کلا پاکش کنم
(یه اکانت پلاکس اکسترا دارم)(واسه اولین بار گذاشتم)
رو کنسول برو قسمت پلاس تب collections برو انقدر پایین تا برسی به last chance to play اونجا لیست بازیا را می بینی هر ماه اپدیت میشه
در مورد نگه داشتنشم بستگی داره اگه دوباره یه روزی به پلاس اکسترا اضافه بشه میتونی نگه داری بازیش کنی وگرنه یه قفل کنارش میاد یا باید پاکش کنی یا بخریش

حس میکنم تا چند وقت دیگه با وضع کنونی Gamepass و مایکروسافت، سونی بیاد اکسترا و پرمیوم رو ترکیب کنه و دیگه دنبال این نباشه حتما بازی های روز و درجه یک بیاد رو سرویس. به نظرم با این وضعیت، چک کردن لیست بازی هایی که قراره خارج بشن الویت بیشتری نسبت به بازی هایی داره که میخوان بیان!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or