PlayStation Plus

• Thread starter Thread starter SMM9
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
پلاس بعد از رفتن Stray از روی سرویس دیگه پلاس نشد کلی بازی خفن برداشتن بازیای کوچیکتر رو گذاشتن رو سرویس نایتمرز ۲ خوبه واسه ماه اتی
شما که اسم کاربریت ماریو هست چرا؟ :D

بزرگی به ابعاد بازی نیست، به خلاقیت ها و شخصیت و ویژگی های خاص اون بازیه، مثلا بزرگ تر از ماریو و امثالهم مگه داریم در عین کوچک بودنش؟ :D دقت کنی خیلی ها که24ی بازی های صنعتی و بزرگ و بدرد نخور رومیزنن، امثال ماریو رو برای کوچیک بودن ظاهر بازی مسخره میکنند...

خیلی از این بازی های کوچک اگه بهشون فرصت بدین تبدیل به بزرگ ترین بازی ها میشن، مثل همین نایتمرز که گفتین و بینهایت بازی جمع و جور اما شاهکار دیگه...

• Like
Reactions: MR.MARIO
شما که اسم کاربریت ماریو هست چرا؟ :D

بزرگی به ابعاد بازی نیست، به خلاقیت ها و شخصیت و ویژگی های خاص اون بازیه، مثلا بزرگ تر از ماریو و امثالهم مگه داریم در عین کوچک بودنش؟ :D دقت کنی خیلی ها که24ی بازی های صنعتی و بزرگ و بدرد نخور رومیزنن، امثال ماریو رو برای کوچیک بودن ظاهر بازی مسخره میکنند...

خیلی از این بازی های کوچک اگه بهشون فرصت بدین تبدیل به بزرگ ترین بازی ها میشن، مثل همین نایتمرز که گفتین و بینهایت بازی جمع و جور اما شاهکار دیگه...
درسته من در حالت کلی منظورم یه سری بازیایی بود رو سرویس که همه پسند نیستن مثل jrpg ها و بازیای تخیلی هک اند اسلش و امثالهم که تعدادشون زیاده نسبت به بازیایی که ادمو ترغیب کنه به خرید این سرویس

• Like
Reactions: MrElectricWizard
بچه ها Wild heart چطوره ؟ برا مایی که یه عمره داریم انواع Rpg رو پلی میدیم راضی کننده هست و ارزش امتحان کردن داره ؟

مانستر هانتر رو ترکیب کن با ساخت و ساز! حالا ساخت و ساز که میگم فکر نکنی مثل فورتنایته. در کل اگه از همچین سبکی خوشت میاد قطعا ارزش امتحان داره. چیزای خاص خودشم داره. طراحی مانستراشم خوبن. گیم‌پلی و کامبت خوبیم داره.

خب بازی های پلاس ماه اول PS4 با تغییراتی مواجه شد و کنتراست و یه مولتی پلیر 2 روزه کیلزون جایگزین DC شدند البته موقع لانچ درایو کلاب یه نسخه از اون برای پلاس رایگان خواهد شد!
به هر حال با توجه به اهمیت مضاعفی که پلاس در نسل جدید خواهد داشت و برای دسترسی به محتوا آنلاین بسیاری از بازی ها نیاز هست از این به بعد اخبار مربوط به پلاس و بازیهای ماهانه اش رو به روال سابق که در تاپیک های مربوط به PS3 و Vita با اون آشنایی دارید، تو این تاپیک قرار میدیم! و سعی میکنیم یک مقاله ماهانه بعد از معرفی هر سری بازیهای پلاس بر روی سایت قرار بدیم

پلاس بشید
موفق باشید:d

نکته: برای غیر فعال کردن تمدید اتوماتیک سرویس پلاس مسیر زیر را دنبال کنید:

در همین رابطه:

اخبار تخفیف های PSN

همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store
ولی خودمونیما پلی استیشن به فکر پلیر هاش بوده.

• Like
Reactions: SMM9
مانستر هانتر رو ترکیب کن با ساخت و ساز! حالا ساخت و ساز که میگم فکر نکنی مثل فورتنایته. در کل اگه از همچین سبکی خوشت میاد قطعا ارزش امتحان داره. چیزای خاص خودشم داره. طراحی مانستراشم خوبن. گیم‌پلی و کامبت خوبیم داره.
باورت‌نمیشه‌تنها‌بازی‌ار‌پی‌جی با‌‌متای بالا که دانلود‌کردم‌ولی‌نتوستم‌زیاد‌بازی‌کنم‌همین‌ماسنتر‌ هانتر بود‌نمیدونم‌شاید‌به سلیقه من خوش‌نیومد‌ولی‌احساس‌کردم‌یکم‌فضاش‌و‌دنیای‌ کاراکتراش‌بچه‌گونه بود‌برام‌. حالا‌‌برم‌‌چندتا‌یوتیوب ویدیو‌ببینم‌از‌وایلدهارت ببینم‌ارزش‌دانلود‌داره‌با این‌نت‌گرون شاتل …

گندکاری‌های سونی با پلاس تمومی نداره!
در درجه اول که کیفیت بازی‌ها واقعاً افت کرده و به جز یه سری بازی مستقل جالب، اکثر بازی‌های بزرگی که برای پلاس می‌دن یا خیلی خوب نیستن یا قدیمی هستن.
از طرف دیگه هم بازی‌های فرست‌پارتی رو داره از لیست خارج می‌کنه و بعد از Spider-Man نوبت به Horizon Forbidden West رسید.
یکی از مسخره‌ترین کارهاشون هم تغییر لیست بازی‌های خروجی هست. استانداردش اینه که بازی‌های خروجی، یک ماه قبل اعلام می‌شن که آدم فرصت کافی داشته باشه. ولی بعضی وقت‌ها که لیست خروجی رو اعلام می‌کنن، یه دفعه بازی‌های دیگه‌ای هم به لیست اضافه می‌شن و الآن هم نوبت به 13Sentinels رسیده. من می‌خواستم سر فرصت برم سراغش، چون خیلی ازش تعریف شنیدم و می‌گن چیز خاص و منحصربه‌فردیه. توی لیست خروجی‌های سپتامبر هم خبری ازش نبود ولی الآن که کمتر از دو هفته به ۱۷ سپتامبر (تاریخ خروج بازی‌ها) مونده، یه دفعه این رو هم انداختن توی لیست! :| فردا می‌رم سراغش و یه ذره بازی می‌کنم که ببینم اگه خوشم اومد، دیگه توی این چند روز به بدبختی یه کاریش بکنم. چون گویا بازی کوتاهی هم نیست و باید براش وقت بذارم.
کاش می‌شد زمان باقی‌مونده از اشتراک پلاس رو تحویل بدیم و پولش رو بگیریم. به عنوان کسی که اصلاً آنلاین‌باز نمی‌کنم و فقط به خاطر بازی‌ها سراغ پلاس رفتم، خیلی داره بهم توهین می‌شه و بدبختی اینجاست که تا اواسط بهار سال دیگه هم مشترک هستم!
:|

آخرین ویرایش:
لیست پلاس اکسترا و پرمیوم این ماه

PS+ Extra
-The Plucky Squire
-Under The Waves
-Night in the Woods
-Chernobylite
-Wild Card Football
-Space Engineers
-Road 96
-Ben 10
-Far Cry 5

PS+ Premium
-Pistol Whip (PSVR2)
-Secret Agent Clank (PSP)
-Sky Gunner (PS2)
-Mister Mosquito (PS2
از این لیست
plucky
Night in the woods
Road96
Under the wave
بازیای خفنی هستن و بنظرم حتما بهشون فرصت بدید. در کل من که راضیم از این ماه. هنوز فرصت نشده cult of the lamb از ماه قبلو برم :|

لیست پلاس اکسترا و پرمیوم این ماه

PS+ Extra
-The Plucky Squire
-Under The Waves
-Night in the Woods
-Chernobylite
-Wild Card Football
-Space Engineers
-Road 96
-Ben 10
-Far Cry 5

PS+ Premium
-Pistol Whip (PSVR2)
-Secret Agent Clank (PSP)
-Sky Gunner (PS2)
-Mister Mosquito (PS2
far cry 5 از وقتی یادمه بود، دو روز حذف میکنن دوباره به عنوان جدید فرو میکنن. خود من بازیش کردم از طریق همین سرویس . خجالت نمیکشن :دی

تریلرهای The Plucky Squire خیلی خوب بودن و بهش می‌خوره بازی جالبی باشه. :دی
Road 96 رو هم اگه اهل بازی‌های متفاوت هستین، حتماً تجربه کنین و می‌تونه به یکی از بازی‌های خاص و به‌یادموندنی عمرتون تبدیل بشه. یه ماجراجویی جالب که توش با کاراکترهای مختلفی همراه می‌شین و هر دفعه اتفاقات متفاوتی می‌افتاده و پُر از لحظات تلخ و شیرین هست.
------------
فقط این وسط دیگه رسماً مشخص شد که حتی بازه زمانی دو ساله هم برای بازی‌های فرست‌پارتی کافی نیست و The Last of Us Part 1 که سپتامبر ۲۰۲۲ اومده بود، هنوز برای پلاس نیومده. نه به اون دورانی که Demon's Souls بعد از ۱.۵ سال و Horizon Forbidden West بعد از یک سال برای پلاس اومدن و نه الآن که دیگه بعد از دو سال هم خبری نمی‌شه، حتی برای یه ریمیک.

یه اف تاپیک بگم من یکی از بزرگترین اشتباهات تمام عمر گیمریم خرید ps vr 2 بود هم گرون خریدم هم نمیتونم باهاش بازی کنم حالت تهوع و سرگیجه میگیریم تو اکثر بازی ها الانم افتاده گوشه خونه خاک میخوره حالا من کلا براش ۵ ۶ تا بازی خریده بودم مثل synth rider pistol whip kayak و walking dead رسما هر ما که سونی یه بازی vr 2 رایگان میکنه یکی از این بازیهاست که من گرفتم اینم شانس منه:)):))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or