Multi Platform Fallout 4

تذکر مدیریت: دوستان با توجه به عرضه بازی، هر گونه صحبت در مورد داستان و یا مراحل بازی رو لطفا در تگ اسپویلر قرار دهید و عنوان تگ رو هم بسته به نوع موضوع مشخص کنید. ضمنا اگر عکسی از محیط بازی ارسال می کنید که حاوی اطلاعاتی در مورد داستان بازی هست، حتما در تگ اسپویلر قرار بگیره. همون جور که در عنوان تاپیک ذکر شد با خاطیان شدیدا برخورد خواهد شد.

اکانت رسمی توییتر Bethesda Game Studios دقایقی پیش توییتی با این مضمون، منتشر کرد:

A1TpR.png

همچنین لینکی به سایت رسمی بازی نیز گذاشته شد و تایمر آن نشان دهنده زمان رو نمایی از بازی که فردا خواهد بود، میباشد:

Please Stand By

چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر همکاری استودیو خوشنام Obdisian برای ساخت نسخه جدید Fallout منتشر شد.

09691387821574020732.jpg

Informations

بالاخره و پس از سکوت چند ساله، کمپانی Bethesda رسما از نسخه چهارم سری محبوب Fallout پرده برداری کرد:
  • بازی توسط استودیو خوشنام Bethesda Game Studios در دست ساخت است که عناوینی همچون سری The Elder Scrolls و Fallout را در کارنامه دارد.
  • کارگردان بازی آقای Todd Howard خواهد بود که کارگردانی عناوینی چون Skyrim و Oblivion را بر عهده داشته است.
  • پلتفرم های بازی، PS4, Xbox One و PC خواهد بود و خبری از نسخه های نسل گذشته نیست.
  • بازی با موتور آپگرید شده Creation ساخته شده است. موتوری که پیش از این در ساخت Skyrim استفاده شده بود.
  • بازی به صورت 1080P/30 FPS بر روی کنسول ها اجرا خواهد شد. نسخه PC محدودیتی در این زمینه ندارد.
  • بیش از 50 نوع اسلحه و 700 مد در بازی وجود خواهد داشت.
  • بازیکنان قادر خواهند بود Power Armor خود را شخصی سازی کنند.
  • Dogmeat، سگ وفادار بازیکن اصلی هیچگاه نخواهد مرد. البته این حرف به این معنی نیست که شما می‌توانید Dogmeat را در موقعیت های بدی قرار بدهید و انتظار داشته باشید که آسیبی نبیند .اگر سلامتی او در مبارزات تمام شود، بیهوش شده و قادر به مبارزه نخواهد بود.
  • بازیکن قادر به دستور دادن به Dogmeat خواهد بود. او می‌تواند آیتم های مختلف را پیدا کرده و دشمنان را Loot کند.
  • داستان بازی قبل از بمباران اتمی شروع می‌شود و به نظر می‌رسد خانواده شخصیت اصلی در نزدیکی محل Vault 111 زندگی می‌کرده است.
  • تعیین جنسیت بر عهده بازیکن می‌باشد. در واقع آن ها زن و شوهر هستند.
  • شخصیت سازی به صورت کاملا آزادانه صورت می‌گیرد. به این صورت که بازیکن بخش های دلخواه رو انتخاب کرده و به راحتی آن را شخصی سازی می‌کند.
  • برای اولین بار در سری بازی های TES و FO، شخصیت بازی قادر به حرف زدن می‌باشد.
  • حالات مختلفی برای صورت بازیکن در نظر گرفته شده تا احساسات خود را به خوبی بیان کند.
  • به نظر می‌رسد انتخاب های بازیکن تاثیر مستقیمی در شکل دهی داستان بازی دارد.
  • سیستم Vault-Tec Assisted Targeting System یا V.A.T.S همچنان در بازی حضور خواهد داشت.
  • Mod های ساخته شده بر روی PC، قابل انتقال بر روی کنسول ها خواهد بود.
  • قابلیت جدید تحت نام City Building در بازی وجود دارد که به بازیکن این اجازه را می‌دهد که آیتم های مختلفی را در جهان بازی جمع آوری کرده و به وسیله آن ها، دنیای خود را بسازد. این قابلیت باعث خواهد شد که مردمان زیادی برای سکونت به شهر شما بیایند. حتی تاجر ها نیز به شهر آمده و کاسبی تازه ای را شروع خواهند کرد.
  • برای محافظت از شهر خود باید جنگ افزارهای مختلفی را ساخته و در نقاط مختلف شهر تعبیه کنید تا شهر از هجوم دشمنان در امان باشد.
  • بخشی برای ساخت و ساز سلاح در نظر گرفته شده است.
  • Jet Pack در بازی وجود دارد و قابل استفاده است.
  • اسامی دشمن ها کاملا متفاوت از یکدیگر می‌باشند.
  • برای اولین بار در این سری، قابلیت تخریب محیط وجود دارد . گستردگی آن هنوز مشخص نیست ولی به نظر می‌رسد ساختمان ها و ... مناطق ساخته شده توسط بازیکن قابلیت تخریب پذیری کامل را دارند.
  • زمانی که Power Armor میپوشید HUD بازی عوض می‌شود.
  • بازی Loading نخواهد داشت. به این معنی که برای جا به جایی از منطقه ای به منطقه ای دیگر، هیچگونه توقفی برای بارگذاری فایل های بازی صورت نخواهد گرفت.
  • 12 همراه جدید در بازی حضور خواهند داشت.
  • دشمنان تایید شده تا کنون:
    Raiders
    Yao Guai
    Sentry Bot
    Super Mutants
    Super Mutant Behemoth
    Mirelurk Queen
    Synthetics
    Radscorpion
    Deathclaw
    Protectron
    Ghouls
    Bloodbug
    Brotherhood of Steel
تاریخ عرضه بازی:

11 نوامبر 2015 - 19 آبان 1394

83043263297755324059.jpg

Fallout 4: Official Announcement Trailer
720p
1080p

تصاویر Fallout 4

Last edited by a moderator:
پس نشد که با آپدیت جدیده هماهنگش کنن.
باید دانگرید کنیم.
من که اصلا آپگرید نکردم ، بسوزید وقتی که میگفتم آپدیت نکنید :))

کاش بعدا بتونن روی استیم بیارنش مثل GOG.
ا مگه بیخیالش شدن؟ پس این همه تاخیر واسه چی بود :D

اصلا امکان آوردنش رو استیم هست؟ جوری که من شنیدم میگفتن دلیل عرضش رو Gog سایز زیادش بود که استیم این اجازه رو نمیداد اما Gog چرا.

ا مگه بیخیالش شدن؟ پس این همه تاخیر واسه چی بود :D

اصلا امکان آوردنش رو استیم هست؟ جوری که من شنیدم میگفتن دلیل عرضش رو Gog سایز زیادش بود که استیم این اجازه رو نمیداد اما Gog چرا.
سعی کردن هماهنگش کنن ولی آپدیت آخر بتسدا خیلی تغییرات ریز و درشت داده بود برای همین درآخر بیخیال شدن.

نمیدونم دلیلش چیه ولی فکر نکنم محدودیت حجم باشه چون میتونستن مثل Enderal یا مادهای رایگان دیگه تحت یه بازی رایگان منتشر بشه.
فکر کنم اینجا باید بتسدا باهاشون همکاری میکرد که انگاری به هیچ جاش نبود ، این بنده خداها تا روز آخر نمیدونستن آپدیت فالوت کی منتشر میشه.

• Like
Reactions: majidred2011
درسته بازی جدید محسوب نمیشه که متا و اینا واسش در بیاد اما بازخورد های اولیش که انگار خیلی راضی کننده بوده:
1722121733152.png
1722122366058.png

خودم هنوز وقت نکردم برم سراغش اما ردیتشو چک میکردم همه بشدت راضین انگار.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان ، بعد دیدن سریال جو‌ گرفت بازیو نصب کردم ، همون زمان انتشارم رو ps 4 بازیو خریدم ولی اصلا به دلم ننشست ( برعکس اسکایریم ، نسخه ۳ ) مشکل بزرگی هم که دارم من کلا نسخه قبل و اسکایریم رو سوم شخص بازی میکردم یه پنجاه تا ماد واسه بهتر شدن انمیشین ها نصب میکردم که قابل بازی بشه:دی ولی این نسخه سر همین که نتونستم ماد نصب کنم دیگه بی خیال شدم ، حالا میخواستم ببینم با آپدیت نسل نهمی اوضاع ماد بهتر شده ؟! اصلا کسی رو کنسول تونسته ماد نصب کنه اگه آره یه چندتا ماد کنسولی خوب معرفی‌ کنید مخصوصا واسه بهبود انیمیشن
پ.ن: مورد عجیب اینکه گرافیک بازی خیلی بهتر ازون چیزی که تصور میکردم حداقل تو ذوق نمیزنه اونم وسط نسل نهم ،حالا نمی‌دونم انتظارم خیلی پایین بوده یا واقعا تغییر کرده :دی

سلام دوستان ، بعد دیدن سریال جو‌ گرفت بازیو نصب کردم ، همون زمان انتشارم رو ps 4 بازیو خریدم ولی اصلا به دلم ننشست ( برعکس اسکایریم ، نسخه ۳ ) مشکل بزرگی هم که دارم من کلا نسخه قبل و اسکایریم رو سوم شخص بازی میکردم یه پنجاه تا ماد واسه بهتر شدن انمیشین ها نصب میکردم که قابل بازی بشه:دی ولی این نسخه سر همین که نتونستم ماد نصب کنم دیگه بی خیال شدم ، حالا میخواستم ببینم با آپدیت نسل نهمی اوضاع ماد بهتر شده ؟! اصلا کسی رو کنسول تونسته ماد نصب کنه اگه آره یه چندتا ماد کنسولی خوب معرفی‌ کنید مخصوصا واسه بهبود انیمیشن
پ.ن: مورد عجیب اینکه گرافیک بازی خیلی بهتر ازون چیزی که تصور میکردم حداقل تو ذوق نمیزنه اونم وسط نسل نهم ،حالا نمی‌دونم انتظارم خیلی پایین بوده یا واقعا تغییر کرده :دی
گویا برای ماد باید نسخه نسل هشت رو داشته باشید و با نسخه نسل 9 خیلی سازگار نیستند...

----

حیف شوتینگ و ساختار خفن ایشون نیست که ماد واجب هستید ؟ :D

• Like
Reactions: AxeL90
گویا برای ماد باید نسخه نسل هشت رو داشته باشید و با نسخه نسل 9 خیلی سازگار نیستند...

----

حیف شوتینگ و ساختار خفن ایشون نیست که ماد واجب هستید ؟ :D
میگم که بازی مورد پسنده ، بیشتر مشکلم‌ انیمیشن تو حالت سوم شخصه :دی ، البته یه مقدار بازی کردم زمان درگیری میرم رو حالت اول شخص خیلی بهتره
پ.ن: دوستان یه مشکل دیگم الان دارم شخصا صدای فن ps 5 رو به ندرت شنیدم ولی رو این بازی قشنگ صداش در میاد عادیه؟!

• Like
Reactions: MrElectricWizard
میگم که بازی مورد پسنده ، بیشتر مشکلم‌ انیمیشن تو حالت سوم شخصه :دی ، البته یه مقدار بازی کردم زمان درگیری میرم رو حالت اول شخص خیلی بهتره
پ.ن: دوستان یه مشکل دیگم الان دارم شخصا صدای فن ps 5 رو به ندرت شنیدم ولی رو این بازی قشنگ صداش در میاد عادیه؟!
برا من موقع بازی رو فایو صدا نمیاد عجیبه صدا میره برات

خب کوئست لاین جدید هم تقریبا تموم شد، هرچقدر کوتاه و جمع و جور و در درون بازی اصلی هست و در حد و اندازه فار هاربر نیست (مخصوصا از نظر طراحی کوئست و کلا ابعاد و نوع) اما داستان خوبی داره، شایدم مهم ترین نکته ای که این کوئست لاین جدید رو جذاب میکنه خود انکلیو باشه، بعد از سال ها واقعا روبرو شدن با این فکشن عجیب و مرموز واقعا دلچسب بود، کلا تو فکشن های فال اوت به نظرم اول انکلیو بعد نیو کلیفورنیا رپابلیک و بعد برادرهود... (فکشن های جمع و جور باحال هم زیاد داره البته که بماند) من کلا از بچگی از فضای سیاست و دولت ها خیلی خوشم میومد، از اون موقع عاشق فیلم های سیاسی بودم مثلا امثال جی اف کی یا نیکسون، یا حتی فیلم های نظامی که تم سیاسی هم داشتن مثل وی ور سولجرز یا پلاتون یا بلک هاوک داون، همین + وایب کلاسیک فال اوت از دلایلی هست که باعث میشه عاشق این بازی بشم، و انکلیو و ان سی ار هم که دیگه تهش هستند :D

کوئست لاین جدید رو بهتره اندگیم انجام شه چون لول بالایی دارند، حالا من چون ساید اکتیویتی و کوئست و ستلمنت هارو پاره کردم، دیگه حقیقتش خود به خود بازی برام خیلی روون شده و برای همین تونستم اواسط استوری، کوئست لاین جدید رو تموم کنم، مثلا الان چندییین ستلمنت دارم که حداقل 5 6 تاشون به شدت ادونسد شدن، طوری که در مجموع روزانه +20000 کپ این گیم درامد دارم... دیگه عملا سوپراورپاور شدم و همه چی رو خریدم و ارتقا دادم، پاورارمور هم کاملا اپگرید و های اند شده جت پکم روشه (فقط چون سنگینه برداشتمش و گذاشتم برای جایی که نیاز میشه بیام اسمبلش کنم فقط)

+150 ساعت بازی کردم، انکیو که تموم شد تقریبا، استوری اصلی هم انستیتو رو پیدا کردم و الان در شورعش هستم، دیگه چون پلی ترو چهارم هست و داستان رو حفظم عملا، بازیم و کاراکترم هم ساختارش به شدت پیشرفته شده، دیگه از این به بعد تمرکزم رو F4 نیست و بیشتر رو بازی های دیگه هستم، و F4 رو کم کم تمومش میکنم، برنامه هم دارم که به زودی یک پلی ترو جدید اسکایریم رو شروع کنم.... و ایشونم برای بار انم منفجر کنم..

گاهی اوقت بهتره حد و حدود خودت رو حفظ کنی و از دور نگاه کنی بدون اینکه بین جنگ و جدل و کار بقیه دخالت کنی تا خودشون تکلیف هم رو روشن کنن :D حتی ممکنه اخرشم برای اینکه سرت تو کار خودته و فضولی نمیکنی و با شخصیت و فرهنگ هستی یک جایزه از Mystrious Stranger هم بگیری :D اینم مدرک :D :

View attachment 343417

اما خب طبیعتا همیشه اینطوری نیست، چون گاهی مجبوری در دفاع از خودت در مقابل حمله دیگران و ایجاد بازدارندگی در مقابلشون، همون اول وارد شی و پودرشون کنی :D پودر پلاسمایی :D طوری که دیگه حتی فکر حمله بهتم به سرشون نزنه...

View attachment 343418

انصافا در حق شوتینگ این بازی ظلم و ستم میشه، واقعا خفن و مدرنه، در عین حال کلاسیک و الد اسکوله و شخصیت مخصوص خودش رو داره، واقعا بعد این همه سال هنوزم به شکل عجیبی خوبه...

View attachment 343436

اینم اخرین کوئست مهم انکلیو...

View attachment 343429

دیگه بگم خدمتتون که فال اوت 3 هم به زودی رو اکس باکس تموم میکنم (الان داریم مقدمات حمله رو میچینیم همراه برادرهود، یعنی اخراشه) و همزمان فال اوت 3 نسخه PS3 هم فقط کالکتیبلش مونده که پلت شه (پلتش رو از سال 2016 شروع کردم، چندین پلی ترو رفتم برای تروفی های مربوط به کارما)

این عزیز دل (فال اوت شلتر) هم برای بار سوم این دفعه رو اکس باکس داره 100 درصد میشه (قبلا 2 بار رو پلی استیشن پلتش کردم) حدود 57 ساعت تا حالا باز یکردم، و فقط 4 5 تا اچیومنت مونده که دیگه به مرور میگیرم... نیاز به گفتن نیست و مشخصه، اما کلا، مطلقا نه ترنزکشن استفاده کردم نه چیت جلو بردن زمان اگه رو اکس باکس اصن شدنی باشه، و 100 درصد Legit بازی کردم مثل همیشه...

View attachment 343438

دیگه ایشالا به زودی میرم سراغ اسکایریم و تمرکزم میره اونور، همچنین امیدوارم تس کسلز هم زودتر بیاد که شلتر بنده خدا رو بفرستم مرخصی :D

فقط به عشق خودت و بخاطر پیام هایی که میدونم بعد از ساعت ها تنهایی و غرق شدن در جهان بازی نوشتی، بدون اینکه هیچ شناختی از جهان فال اوت داشته باشم، برای اولین بار امروز نسخه آپگرید شده رو واسه ps5 خریدم. خیر باشه انشاءالله

آقایون این صدای فن ول کن نیست منم با اینکه تا اینجا واقعا با بازی حال کردم ، با این وضعیت دیگه بی خیال بازی شدم :| ، رو هیچ بازی تا حالا صدای کنسول رو نشنیده بودم جز همین بازی ، و اینکه سرچ هم کردم ظاهراً افراد دیگه هم این مشکل داشتن

• Sad
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or