همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

گوشی من اندرویده و راحت لاگین کردم
امتحان کردین ببینید هر بار کار میکنه یا نه ؟ منظورم کلا sign out کنین و دوباره بزنید
برا من هم اولین بار روان و راحت میره ولی یکبار مصرف ههست بعدا سرور passkey من رو که یکبار باهاش وارد شده بودم رو غیر فعال تشخیص میده

• Sad
Reactions: Rohshen
امتحان کردین ببینید هر بار کار میکنه یا نه ؟ منظورم کلا sign out کنین و دوباره بزنید
برا من هم اولین بار روان و راحت میره ولی یکبار مصرف ههست بعدا سرور passkey من رو که یکبار باهاش وارد شده بودم رو غیر فعال تشخیص میده

آره همین الانم دوباره لاگین کردم
معلوم نیست سونی داره چیکار میکنه

الان یعنی از کنسول هم لاگ اوت کنیم همین داستان رو داریم؟ اگه اینجوره با هر ضرری بفروشمش بره
من یکی از اکانت هامو تستی لاگ اوت کردم بدون مشکل ساین این شد باز
یه اکانت ظرفیتی هم روش زدم ساین این شد
خود کنسول فعلا مشکلی نداره

• Like
Reactions: darkworld
الان یعنی از کنسول هم لاگ اوت کنیم همین داستان رو داریم؟ اگه اینجوره با هر ضرری بفروشمش بره
نه من از کنسول sign out کردم اونم نه یکبار پنج بار در بازه ی زمانی مختلف و هر بار به راحتی وصل شد ولی همون اکانت من با همون اینترنت ps app نمیتونم وصل بشم

• Like
Reactions: darkworld
دوستان وضعیت بازی های انلاین چه طور هست ؟ کسی تازگیا وارزون فورتنایت بازی کرده ؟ پینگ چه قدر هست ؟
بستگی به سرویسی که میگیری داره که پینگش چطور باشه.من vdsl دارم و دوسال اخیر که آنلاین بازی میکنم شاید سه چهار بار پینگ بالا بوده و مشکل خاصی نداشتم.سرویس های کاهش پینگ هم خیلی کمک میکنن به شرطی که packet loss نداشته باشی

• Like
Reactions: alireza yellow
دوستان dns با مخابرات چی جواب میده؟ بدون dns هم برا من کامل sign in میشه ولی مشکل دانلود هست

من با 1.1.1.1/1.0.0.1 راحت دانلود می کنم

با اینم یک 200 مگابایتی دانلود میکنه بعد قطع میشه

آخرین ویرایش:
دو روز رو دستگاه اکانتم برای من ساین نمیشه
با نت همراه اول .مخابرات . ایرانسل هم تست کردم بازم ساین نمیشه این مشکل رو کسی داره
فعلا تنها راهی که جواب داده برای مشکل لاگین، فعالسازی passkey هست که 2 صفحه قبلی در موردش صحبت کردیم

دو روز رو دستگاه اکانتم برای من ساین نمیشه
با نت همراه اول .مخابرات . ایرانسل هم تست کردم بازم ساین نمیشه این مشکل رو کسی داره
روی کنسول که من جرأت نمیکنم از اکانتم خارج بشم، ولی آره، ۶تا اینترنت با ۱۰ تا dns گذاشتم کنارم و یکسره بینشون سوییچ میکنم، هر لحظه یدونشون کار میکنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or