Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

چند درصد از کیفیت ساخت انیمه One Piece راضی هستید؟

• 100%

• 80%-90%

• 60%-70%

• 40%-50%

• 20%-30%

• 10%

• فاقد ارزش گذاری

• وان پیس نگاه نمی کنم "دیدن نتایج"

Results are only viewable after voting.
در مورد موشوکو هم بگم البته ممکنه نامحبوب باشه ولی خب این فصل دوم رو به صورت کلی دوس نداشتم. یعنی نهایتش ۴ ۵ قسمت بود که خوشم اومد. ولی بازم تا تهش دیدم که ببینم چی میشه و آیا میشه فصل بعدش رو هم پیگیر شد یا نه که اتفاقات پایانی تا حد زیادی منصرفم کرد :D

دوتا زن؟ واقعا؟ :D یعنی اصلا در توانم نیست تحمل همچین چیز چیپ و زشتی. میدونم کلا لاس زدن و مسائل جنسی بخش مهمی از انیمه هستش ولی دیگه تکرار این جریان واقعا جالب نبود. پائول رو تو شروع انیمه داشتیم ولی خب میشد تحملش کرد اما این یکی رو دیگه نیستم واقعا :D یه نیم فصل رو با تلاش برای بیدار شدن سالار گذروندیم که اینطوری فصل رو تموم کنین؟ بی تربیتا :D

به هر حال امیدوارم انیمه برای طرفداراش همچنان جذاب و خوب بمونه.

درباره ادامه‌دار بودن انیمه و مانگا قبلا یه بار گفتم و دوباره تاکید می‌کنم؛ تا حد امکان سراغ کارهای تموم شده برید یا اقلا فقط چند مورد خاص رو آنگویینگ دنبال کنید.:D آنگویینگ دنبال کردن این همه انیمه، مانگا، ناول و ... که هیچ کدومشون هم نمی‌شه پایانی براش متصور بود به طرز احمقانه‌ای وقت زیادی از آدم می‌گیره. حالا بماند که چیزی از داستان یادت نمی‌مونه.

اتفاقا من وان‌پیس رو تا لیتل گاردن با مشقت دیدم و تقریبا یک سالی آنهولد بود بعدش.:D

ناروتو رو همچنان می‌خونم رسیدم جلد ۴۵ اینا. بسیار مفرح می‌باشد ولی همچنان اوچیها جماعت رو درک نمی‌کنم. و اینکه حقیقتا ناروتو بلیچ و وان‌پیس در یک لیگ دیگه‌ای هستن.:D همین بین رفتم یه نگاه به انیمه هم انداختم و واقعا افتضاح بود؛ قسمت ۱۲۰ ۱۳۰ شیپودن.
من از قسمتی که زورو با میهاک مبارزه میکنه دیگه به صورت جدی درگیرش شدم. ناگفته نماند وان پیس خیلی وقته زده جاده خاکی! 500 تا کاراکتر هست که نیازمنده داستان خودشون هستن ولی باز میبینی هر بار کاراکتر های جدید و بیهوده بهش اضافه میشه. داستان رو هم که نگم چقدر داره کشش میده. طرف 10 سال پیش میگفت 5 سال بعد تمومه!

انیمه ناروتو رو نمیدونم کامل دیدی یا نه؟ داستان ایتاچی و اوچیها واقعا غیر منطقی و مسخره بود! ایان داستانواقعا افتضاح بود. یکی از خفن ترین ویلن ها پتانسیلی که داشت بر باد رفت و خیلی موارد دیگه به دلیل اسپویل بهش اشاره نمیکنم!!!

Last edited by a moderator:
فصل سوم یکی از بهترین انیمه های تاریخ یعنی موشوکو تنسی تایید شد! :punk: :hug: B-)

سه گانه سینمایی خدایی ظلمه!

تا بلوری هر کدوم برسه دهن تک تکمون سرویسه.:|
حالا شایدم مثل فیلم قبلیش وب دی ال ـش زودتر بیاد حال مضاعف ببریم :D اگر هر سه تا فیلمم نهایت در عرض دو سال منتشر شه که دیگه عالیه.
بابا چین سامن سینمایش تایید شده معلوم نیست کی میاد بعد ادامشه می سازن یا نه؟

یه انیمه می سازن ادامش معلوم نیست کی میاد. جالبه موفق هم میشه باز می رن سراغ یک سری جدید
....
هنوز خیلی از وایفو ها رو نشون ندادن اگه ادامشو نسازن با قمه می رم در mappa
چین سامن احساس میکنم یه مقدار از اورهایپی که براش راه انداختن ضربه خورد و باعث شد خود ماپا هم فریب بخوره و زیادی بریز بپاش کنه سرش. یعنی اگه فیلمش نفروشه واقعا شاید ادامه ای ندن براش ازونجایی که به نظرم مانگاشم تو پارت دومش افت داشته کلا.
چیزی که من فکر میکنم برای ابن سه سینمایی

اینجوری فکر کنم ترتیب فیلم ها باشه در کل با این استدیو فکر کنم یه کار بی نظیر در بیاد ازش که واقعا ارزش صبر کردنو داشته باشه چون انیمه نسبتا بشدت وفاداره به مانگا و ابن خودش خیلی خفن میکنه کارو برای ترکیب با جادو uftable معجون خفنی میشه
اگه سه گانه ای که براش میدن اسمش همین اینفینیتی کسل باشه قاعدتا فایت اصلی موزان نباید توش باشه، چون خیلیم طولانی بود اون قشنگ یه فیلم کامل خودش میطلبه.
اگه درست هم یادم باشه یه ماجرای چند چپتری هم سر تولد موزان داشتیم آخرای همین آرک اینفینیتی کسل، احتمالا اون باشه فقط توش که یه هایپی هم واسه فیلم چهارمش بکنن ملتو.

اگه سه گانه ای که براش میدن اسمش همین اینفینیتی کسل باشه قاعدتا فایت اصلی موزان نباید توش باشه، چون خیلیم طولانی بود اون قشنگ یه فیلم کامل خودش میطلبه.
اگه درست هم یادم باشه یه ماجرای چند چپتری هم سر تولد موزان داشتیم آخرای همین آرک اینفینیتی کسل، احتمالا اون باشه فقط توش که یه هایپی هم واسه فیلم چهارمش بکنن ملتو.
خب زمان فیلم ها مشخص نیست بعد اینکه یه فیلم کامل برای اون فایت مذکور من و شما بخواین در نظر بگیریم میشه در اوردش شاید حتی شاید فیلم اخر دو پارت بشه ولی اینکه فیلم چهارمی در کار باشه شک دارم

خب در ادامه قضیه تماشای دونگهوا یا همون انیمه چینی بعد از دیدن Doupo Cangqiong و رسیدن یه پخشش برای انیمه جایگزین یک سری پیشنهاد شد که تقریبا همه رو دانلود و امتحان کردم ولی هیچ کدوم حال ندادن.
کلا Doupo Cangqiong سطح توقع رو چنان بالا برده بود که فکر میکردم دیگه نمیشه چیز مناسبی پیدا کنم. تا اینکه گفتم بذار از روی کاورآرت (عکس ضمیمه این پست) Swallowed Star امتحان بکنم و چه خوب که این کار رو کردم و دومین دونگهوای شاهکار رو پیدا کردم.

البته حقیقتش Swallowed Star مثل Doupo Cangqiong انیمه بی نقصی نیست ولی در مواردی چنان عالیه که نقصها رو میپوشونه.
با سلیقه من Swallowed Star یک ضعف اصلی داره و اون نویسندگی بده. نویسنده داستان خیلی خوبی نوشته ولی متاسفانه تکنیک نویسندگی نداره و خیلی جاها فکر میکنی یه بچه 10 ساله دیالوگ نوشته. پرشهای زمانی و اینکه به بعضی مسائل در داستان اشاره نمیشه و نویسنده فرض میکنه بیننده از همه چیز خبر داره. کاش طرف داستان رو برای یه نویسنده حرفه ای تعریف میکرد و نویسنده حرفه ای داستان رو مینوشت.

کلا ایراد نویسندگی بد رو که کنار بذاریم این دونگهوا از بقیه جهات عالیه مخصوصا از نظر آرت و اتمسفر و محیط و مناظر رسما هیچ انیمه/فیلم/سریالی در این حد ندیدم. انگار تمام اثار برتر سایت artstation رو یه جا جمع کردن و ازشون انیمه ساختن.
زیبایی انواع محیطها و سیارات و ستاره ها و دنیا ها و دامنه ها (محیطهای خاصی مربوط به داستان) باورنکردنیه و در هر اپیزود من بارها صحنه ها رو به عقب میکشیدم تا دوباره بتونم ببینم. در یک کلمه یک eye feast واقعیه. حیف که حس اسکرین شات گرفتن نبود ولی کسانی که عادت به اسکرین شات گرفتن دارن کار سختی موقع تماشای این انیمه دارن.

progression مربوط به ژانر cultivation anime عالیه. اولش کل داستان در حد مسائل شخصی کارکتره ولی بعدا که داستان وارد سطح سیاره و کهکشان و جهان میشه طبیعتا اون مسائل گم و کمرنگ میشه و مسائل جالب و کلان تری رو میبینیم و کاراکترهایی وارد داستان میشن که تازه متوجه میشیم قبلی ها هیچی نبودن.

امدادهای غیبی داستان عالیه. ایده های داستان عالیه. داستان پر از انتقامهای شیرینه و کلا کلیت داستان به نظر من عالیه. صدا گذاری و مخصوصا موسیقی متن حماسی (همین الان تو ذهنم داره تکرار میشه) و اتمسفریک برای صحنه های عظیم عالیه. انیمیشن ها در فصل یک نسبتا ضعیف یا متوسطه ولی در فصل دو رفته رفته بهتر میشه تا بعدا که تقریبا در اواسط فصل دو به بعد عالیه.

اگر خواستید ببینید فصل یک نسبتا متوسطه. حدود 20 قسمت از فصل دو (جزیره مه و این داستانها) از نظر نویسندگی خیلی بده ولی از حدود 20 قسمت به بعد دیگه تا اینجای فصل 3 که پخش شده یعنی در حدود 100 قسمت همه چیز عالیه.
درکل این دونگهوا رو برای کسانی که سفرهای فضایی رو دوست دارن و یا محیط های تخیلی و دنیاهای بیگانه و تکنولوژی های بیگانه و انواع نژادها و موجودات فضایی و افسانه ای و کاراکترهای قدرتمند و عجیب و اینها رو دوست دارن یا از مناظر بینظیر و رویایی خوششون میاد و یا از ژانر cultivation خوششون میاد شدیدا توصیه میکنم.

لذتی که تماشای این دوتا دونگهوا تابحال برای من داشته هیچ وقت در هیچ انیمه دیگه ای حس نکرده بودم. در کل شدیدا توصیه میشه.

پ.ن: در مورد ژانر cultivation من خودم تازه با همچین چیزی اشنا شدم و حسابی حال داده. نیازه بیشتر تحقیق کنم و ببینم بازم چیز خوبی پیدا میشه یا نه.

Swallowed Star.jpg

دیروز بخاطر نمایشگاه جوجوتسو کایسن Gege Akutami چندتا مصاحبه کرده و اعتراف کرده سر چند تا از کرکترای فرعی و آرک Culling Games (فصل سوم انیمه) بدجور زاییده و پشیمونه. الان ترجیح میداده فرمت اون آرک رو کلا تغییر و کرکترای دیگه نقش در اون آرک داشتند. ادیتور گگه کلی ایده دیگه برای اون بخش داستان داشتند که اکثرشون به خود مانگا اصلی نرسیدند.
مرگ گوجو و برنگشتنش هم انگار تایید کرده. که خدایی مرگ گوجو از بهترین بخش های داستان بود.
و تسومیکی و پلات ارتش امریکا بدترین بخش مانگا بودند.

با اینکه نویسنده درحالی که مانگا تمام نشده به اشتباهات خودش اذعان داشته. فن های سمی اثر هنوز اصرار دارند شاهکار دو عالمه!:دی

دیروز بخاطر نمایشگاه جوجوتسو کایسن Gege Akutami چندتا مصاحبه کرده و اعتراف کرده سر چند تا از کرکترای فرعی و آرک Culling Games (فصل سوم انیمه) بدجور زاییده و پشیمونه. الان ترجیح میداده فرمت اون آرک رو کلا تغییر و کرکترای دیگه نقش در اون آرک داشتند. ادیتور گگه کلی ایده دیگه برای اون بخش داستان داشتند که اکثرشون به خود مانگا اصلی نرسیدند.
مرگ گوجو و برنگشتنش هم انگار تایید کرده. که خدایی مرگ گوجو از بهترین بخش های داستان بود.
و تسومیکی و پلات ارتش امریکا بدترین بخش مانگا بودند.

با اینکه نویسنده درحالی که مانگا تمام نشده به اشتباهات خودش اذعان داشته. فن های سمی اثر هنوز اصرار دارند شاهکار دو عالمه!:دی
برای توصیف وضعیت الان jjk میشه یه جمله گفت اب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب واقعا امیدوارم خوب جمع بشه با این همه تاخیر ها!

دوستانی که مثل من بیخیال انیمه وان پیس شده بودن و فقط مانگا میخوندن به علاوه اونایی که دراپ کرده بودن مبارزه های زورو آرک وانو رو نبینن بدجوری سوخت دادید.

وقتی بلیچ و جوجوتسو رو میدیدم با خودم میگفتم اگه وان پیس با این کیفیت ساخته شه بقیه انیمه های شوئن باید غاز بچرونن.

آرک وانو با اوج گرفتن مبارزات کیفیت انیمه طوری زیر و رو میشه که بعد از سالها میشه ۱ قسمت رو چندبار دید و لذت برد.

از این به بعد حتی بهترین بازیکن دنیا هم باید زورو انتخاب شه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or