Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
واه چه بیرحم :D
من از زمانی که کرکی بازی میکردم همه سیوهام رو نگه میدارم.
PC به PC ، ویندوز به ویندوز هم که عوض میکردم همه اینها رو بکاپ میگرفتم.

الان سیوهای مثلا از سال 2008-2007 به این سمت همه دارم ، مثل ویچر 1 ، بایوشاک ، کرایسیس و...
اصلا دلم نمیاد پاکشون کنم ، مثل بچه هام میمونن :D
مابقی هم از وقتی که استیم باز شدم نگه میداره برام .
سیو ادم مثل ناموس ادم میمونه، تعجب کردم اون داداشمون میگه حذفشون میکنم :D

زیبایی و اتمسفر بازی اصلی عالی بود دی ال سی اتمسفرش ده پله بالاتره. خود رویاست.
انگار وارد کتاب های افسانه ای تالکین و مارتین شدی. یکی عاشق تایم قرون وسطی یا فانتزی باشه چی از این بازی بهتر گیرش میاد واقعا؟!
این دنیاها و لور و اپن ورد عظیمی که خلق شده قطعا با جرج آر آر مارتین امکان پذیر بوده.
یه بنده خدایی که شناس هم هست بدون درک داستان و شخصیت ها و این جهان عظیم بازی می گفت جرج آر آر مارتین اصلا هیچ تاثیری نداشته و داستان کپی دارک سولزه!

دی ال سی نه
بلادبورن طراحی باس های دی ال سیش خیلی بهتر از اینه

توی این دی ال سی باس ها جوری طراحی شدن که اذیت کنن نه اینکه به چالش بکشن

این حجم از اسپم اتک اونم با این حجم از دمیج را من تو کارای میازاکی یادم نمیاد اصلا.

اینکه بازی سخت شده و سازنده هم اینو گفته بوده و به هدفش رسیده کاملا درسته. اما بر خلاف گذشته این سختی از نوع لذت بخش نیست اکثرا.

در عوض اگه بیلد خیلی سنگین ببندید با سلامتی و استامینای بالا، بازی خیلی راحت تر میشه.
احسنت

سکیرو که میگن سخترین بازی میازاکی هست اکثرامون تونستیم همه باس هاش رو رد کنیم جدای اون من خودم همه باس های سولزبورن رو خودم زدم جز تک و توک که سامون کردم.

ولی این الدن اصن یه چی عجیب و مسخره ایه.... میمیکم که سامون میکنی اونوقت خودت شروع میکنی اسپم کردن که عملا لذتی از فایت نمیبری

خداروشکر میازاکی تو اخرین مصاحبه ش گفت واسه بازی بعدی بخش عمده ای از گیمپلی رو میخواد سکیرو الهام بگیر و بخشی هم بلادبورن عملا او**رگاسم خالص میشه

تو به این سرعت رسیدی به باس آخر ؟😑 بعد میگی کاراکتر ما خار داره ؟ :D رو کن ببینیم چی ساختی ۲ روزه تموم شد دی ال سی:D
بیلد اصلیم رو ریختم دور دو تا ماگما بلید دستم بود. به جاش یه تانک ساختم کیا جان و برای ساختش از تو الهام گرفتم :D پنج بار rebirth کردم تا بتونم بزنم باس آخر رو :D

• Smile
Reactions: Kiami
بیلد اصلیم رو ریختم دور دو تا ماگما بلید دستم بود.

به‌به میبینم که اهل دلی یا لااقل بودی :D
اینو گفتی و منو بردی به روزای شیرین و جالبی که با این سلاح داشتم و البته به طور خاص روزی که یه بنده خدایی اینوید کرد به بازیم و هر چی جادو جمبلم داشت با خودش آورده بود ولی من فقط با همون دوال ماگما بلید به خدمتش رسیدم :D الانم که نگاه میکنم بهش واقعا لذت میبرم. خیلی سلاح خفنیه.

View attachment VID_20240624_011250_224.mp4

اینو گفتی و منو بردی به روزای شیرین و جالبی که با این سلاح داشتم و البته به طور خاص روزی که یه بنده خدایی اینوید کرد به بازیم و هر چی جادو جمبلم داشت با خودش آورده بود ولی من فقط با همون دوال ماگما بلید به خدمتش رسیدم :D الانم که نگاه میکنم بهش واقعا لذت میبرم. خیلی سلاح خفنیه.

View attachment 342201
با 766 ساعت پلی تایم لول 560
ng+ 22این سلاحو به من نداد

View attachment 342201
واقعا عالیه سرعت بالا دمیج زیاد و ash of war عالی. برای همه چی کار کرد برای من الا این باس آخر dlc.

• Like
Reactions: NaViiDii
یه سوال دوستان، من بازی رو قبلا رو pc تموم کردم، الان میخوام روی ps5 بازی کنم، ولی وقت اینکه دوباره از اول شروع کنم رو ندارم. میخواستم بپرسم که میشه سیو بازی دوستم که روی ps4 هست رو برای خودم استفاده کنم؟ یعنی با اکانت اون روی ps5 بازی کنم و آنلاین هم نشم و وقتی بازی تموم شد همه چیو پاک کنم .؟

مسخره بازیا چیه خدایی
هنوز 2 روزه نیومده تموم کردین ؟

چطور دلتون اومد خدایی
خط اصلی داستانی بازی خیلی کوتاهه لول مناسبی داشته باشی تو 10 15 ساعت تموم میشه .ولی خب کوئست های مخفی و لوکیشن های مخفی تا دلتون بخواد داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or