Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
تقریبا دو ساعتی از دی ال سی رو بازی کردم ( ترکیه باز شده )

تو بحث لول دیزاین و موسیقی و این صحبت ها که هیچ حرفی باقی نمیمونه و محشره فقط من با لول ۲۰۳ یکی از باس های اصلی رو بار اول زدم😑 انمی ها هم وان شات میفتن رو زمین نهایت دو تا ضربه ، خلاصه که اگه لولتون بالای ۲۰۰ باشه به شدت اسونه دی ال سی 😑 حداقل تو این دو ساعت که اینطوری بود.

20240621_004148.jpg

تو بحث لول دیزاین و موسیقی و این صحبت ها که هیچ حرفی باقی نمیمونه و محشره فقط من با لول ۲۰۳ یکی از باس های اصلی رو بار اول زدم😑 انمی ها هم وان شات میفتن رو زمین نهایت دو تا ضربه ، خلاصه که اگه لولتون بالای ۲۰۰ باشه به شدت اسونه دی ال سی 😑 حداقل تو این دو ساعت که اینطوری بود.

View attachment 341920
اون جونوری که تو ساختی رو خود مزمار هم ببینه پشماش میریزه

خب منم بالاخره بازیو تموم کردم و منتظرم فردا برم سراغ دی ال سی

اول اینکه دهنم اسفالت شد سر رسیدن به لوکیشن مالنیا و چقدر زیبا بود این قسمت از بازی و چرا چنین قسمتی باید جزو بازی اصلی نباشه ؟
طراحی هنری و اصلا همه چی توی این لوکیشن توی بهترین سطح قرار داشت الان 14 ساعته بکوب پای بازیم حوصله توضیح نیس فقط میتونم بگم زبان قاصر از این لوکیشن بازی
و اینکه بابا بسههههههههههه چرا اینقدر سخت بودددد رسیدن به مالنیا
البته که نتونستم بکشمش و فردا ایشالااا : دی

به هر حال بی صبرانه منتظر فردام برای دی ال سی : دی
خوشتیپم ؟ :D

eldenring 2024-06-20 14-29-17.jpg

Screenshot_2024-06-21-06-24-56-956-edit_com.android.chrome.jpg
Just a little longer ..🥲
رو کنسول آنلاک شد.مپ بازی خیلی تو درتو و پر جزئیاته.فعلا گرگیجه گرفتم ولی طراحیش متفاوته از قبلی و ناموسا دمشون گرم.رسما یه بازی جداس.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: jdepp and sms12
سرعت فارم رو با ترینر باید گذاشت رو 3x که میشه تو 30-35 ساعت همه چیشو دید، ظرفیت بیشتر از این رو نداره و نصفش اضافه بزرگ و گرایندیه

دوستان کرکی باز

میگم من یه نسخه عجیبی از این سایت گلد تیم گرفته بودم
اومده کرک آنلاین و ماد سیم لس کوآپ گذاشته روش
بعد تنها exe که وجود داره وقتی واردش میشی همون وارد حالت آنلاین میشه
اصن exe که نسخه عادی بازی رو اجرا کنه نداره
متاسفانه سیو های عادی بازی ام رو این ماد کوآپ اجرا نمیشه وگرنه مشکلی نداشتم (حتی وقتی اکستنشن تغییر بدم باز اجرا نمیشه)
بنظرتون امیدی هست از این بتونم برا dlc استفاده کنم یا باید کلا از اول دانلود کنم بازیو؟

دوستان کرکی باز

میگم من یه نسخه عجیبی از این سایت گلد تیم گرفته بودم
اومده کرک آنلاین و ماد سیم لس کوآپ گذاشته روش
بعد تنها exe که وجود داره وقتی واردش میشی همون وارد حالت آنلاین میشه
اصن exe که نسخه عادی بازی رو اجرا کنه نداره
متاسفانه سیو های عادی بازی ام رو این ماد کوآپ اجرا نمیشه وگرنه مشکلی نداشتم (حتی وقتی اکستنشن تغییر بدم باز اجرا نمیشه)
بنظرتون امیدی هست از این بتونم برا dlc استفاده کنم یا باید کلا از اول دانلود کنم بازیو؟
ماد افلاین بریز

View attachment 341920
با bloodhound fang میری؟ شمشیر اصلی منم همینه
کی نسخه هک شدش برای ps4 میادش؟

• Like
Reactions: QuinT
منم ۵ ساعتی بازی کردم ۲ تا باس اصلی را زدم یکیش یکم سختر بود ولی هردوتاشو بار اول زدم .دشمنای اصلی که با دو سه ضربه میمیرن تا الان چلنج خاصی نداشته.یه انتقاد هم بکنم گرافیک هنری بازی خیلی زیباست ولی به همون اندازه گرافیک فنی داغونه بازی همون ۲ سال پیشم گرافیکش پایین بود چه برسه به ۲۰۲۴ .واقعا فرام باید یه فکری به حال موتور گرافیکیش بکنه حالا هر چقدر هم فنای سینه چاکش بیان دفاع کنن که بازی های فرام را کسی برای گرافیک بازی نمیکنه ولی خودمون را دیگه نباید گول بزنیم

منم ۵ ساعتی بازی کردم ۲ تا باس اصلی را زدم یکیش یکم سختر بود ولی هردوتاشو بار اول زدم .دشمنای اصلی که با دو سه ضربه میمیرن تا الان چلنج خاصی نداشته.یه انتقاد هم بکنم گرافیک هنری بازی خیلی زیباست ولی به همون اندازه گرافیک فنی داغونه بازی همون ۲ سال پیشم گرافیکش پایین بود چه برسه به ۲۰۲۴ .واقعا فرام باید یه فکری به حال موتور گرافیکیش بکنه حالا هر چقدر هم فنای سینه چاکش بیان دفاع کنن که بازی های فرام را کسی برای گرافیک بازی نمیکنه ولی خودمون را دیگه نباید گول بزنیم
خو حاجی اورلول میری جلو

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

• sms12
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or