Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
یه مورد دیگه که خیلی واسم عجیب بوده اینه که ظاهرا بازی همچنان افت فریم داره اونم از نوع ناجورش! حالا گرافیک فنی رو بذاریم کنار، ولی انصافا دیگه افت فریم رو درست کنین.
بازی روی PC هم پرفورمنس واقعا بدی داره.
خبر خوب اینه که پس همه گیره و با چندتا آپدیت احتمالا حل میشه.

این جریان لول بالا داشتن توی بلادبورن و اولد هانترز هم بود و یادمه اونجا همه بلااستثنا پاره شدیم. من حتی یه مدتی بازی رو ول کردم اینقدر لودویگ منو کشت :D دهن سرویس از عرفان کُ‌س هم منو بیشتر اذیت کرد. حالا بگذریم، چطوریاس که اینجا همه از آسون بودنش میگن؟ کسی هست که با NG+ بالا وارد DLC شده باشه؟
یه مورد دیگه که خیلی واسم عجیب بوده اینه که ظاهرا بازی همچنان افت فریم داره اونم از نوع ناجورش! حالا گرافیک فنی رو بذاریم کنار، ولی انصافا دیگه افت فریم رو درست کنین.
نه نوید اونجورم حالا اسون نیست مثلا من دو تا باس اولو فرست ترای زدم ولی نه اینکه اسون باشه چلنج داشت یکم شانس هم اوردم یا مثلا یه جای مخفی رفتم یه باس داشت چند بار نتونستم بزنم فعلا بیخیالش شدم .کلا قوی تر شدن تو dlc خیلی به لول ربط نداره ۲ تا ایتم مخصوص داره که تو محیط پیدا میکنی قویترت میکنه مثلا وقتی scadutree ۴ بودم یه مجیک زدم ۷۱۵ تا دمیج داد وقتی اپگرید کردم به ۵ همون مجیک ۷۴۵ تا دمیج داد اینجوری باید خودتو قوی تر کنی

آخرین ویرایش:
دی ال سی بلادبورن رو نیوگیم پلاس 4 رفتم، لول 300+ فکر کنم، باز هم ولی به معنای واقعی پاره شدم، البته مشکل اصلی فقط لودویگ بود و بعد اون روون شد کلا بازی، بعدا رو نیوگیم تستش کردم و به شکل عجیبی اسون تر بود،

دیگه برمیگرده به لول و نیوگیم که پلاس باشه نباشه... حالا ممکنه طوری طراحی بشه که هر لولی یه جایی سخت بشه و تاثیر خاصی از این نظر نگیره، دی ال سی دارک سولز 3 هم عالی بود...

الدن رو یه مدت دیگه سر فرصت ادامه میدم و خیلی باهاش کار دارم، فعلا اینورم....

• Like
Reactions: m.d.makan
من امتحانی دارم دی ال سیو بدون استفاده از این آیتم ها که stat هاتو بالا میبرن پیش میبرم، تا حالا سختیش در حد مناطق endgame بازی اصلی بوده. (تقریبا در حد ringed city و old hunters)

زیاد جلو نرفتم، ولی تا الان اولین باس remembrance از همه باس های بازی اصلی جز ملینیا برام سخت تر بوده.

اگه مثل من مازوخیسم دارین، سعی کنین از این آیتم ها و spirit ash ها استفاده نکنین.

روش درست بازی کردن اکسپنشن اینه که از اول با نیوگیم شروع به بازی کنیم که خوب احتمالا اونقدری سخت نباشه.
تو نیوگیم پلاس ها مخصوصا 4 به بعد خب حتما بازی سخت تر میشه ، یا اینکه دیگه باید خیلی لول بالا باشیم.

تا بوده روال همین بوده خب.

آخرین ویرایش:
این جریان لول بالا داشتن توی بلادبورن و اولد هانترز هم بود و یادمه اونجا همه بلااستثنا پاره شدیم. من حتی یه مدتی بازی رو ول کردم اینقدر لودویگ منو کشت :D دهن سرویس از عرفان کُ‌س هم منو بیشتر اذیت کرد. حالا بگذریم، چطوریاس که اینجا همه از آسون بودنش میگن؟ کسی هست که با NG+ بالا وارد DLC شده باشه؟
من با NG+ هشت وارد دی ال سی شدم و تقریبا میشه گفت بعضی دشمنا نسبت به دشمنای بازی اصلی واقعا دهن سرویس کن ظاهر میشن،مثلا یکیش یه نره غول سه متریه با دوتا شمشیر که با چک و لگد و هر چی جلوی دستش بیاد بهت حمله میکنه و اگه امونش بدی با دو ضربه میفرستت اون دنیا😂

این دوست ما چیز بدی نگفت که سریع علیه ایشون جبهه میگیرید :D
کسی که بازی اصلی رو رفته و انقدر بازی کرده که هم پلات کرده و هم کارکتر op داره و هم الان دی وان داره دی ال سی رو میرن قطعا نه مخالف این بازیه نه بدش میاد ازش و نه خصومتی داره.
همه ما میدونیم که فرامسافتور و شخص میازاکی واقعا اعجوبه هستن و هر بازی ای که میسازن همه ما رو غرق در دنیاش میکنه و در ردیف استودیوهای درجه یک هستن اما نمیشه کتمان کرد که انجین بازی قدیمی شده و گرافیک فنی بازی و ایرادات فنی از جمله افت فریم جای دفاع نداره هر چقدر هم از لحاظ هنری زیبا باشه.
این رو من هم شدیداً تاکید دارم که دگ برای بازی بعدیشون واقعا یه انجین جدید لازمه و حتی ارتقای انجین فعلی هم تحول آنچنان ایجاد نمیکنه.
البته جبهه خاصی نگرفتم تقریبا با شوخی وجدی بود حرفهام
نمیدونم ولی از نظر من گرافیک هنری پوشش میده گرافیک فنیش رو . فقط افت فریم اذیت میکنه
که انشالله انجین رو ارتقا میدن در اینده

• Like
Reactions: victor hogo
🟠 استودیو CD Project Red با انتشار این عکس، به استودیو FromSoftware بخاطر موفقیت DLC عنوان Elden Ring: Shadow of the Erdtree تبریک گفت و طی پیامی این طور بیان کرد :

🔸در 8 سال گذشته، The Witcher 3: Blood and Wine بهترین DLC یک بازی RPG بود، اما اکنون Elden Ring میتونه این تاج رو روی سر بگذارد. تبریک میگم به تیم FromSoftware برای دستاوردهای فوق‌العاده‌شان

photo_2024-06-21_16-35-54.jpg

البته جبهه خاصی نگرفتم تقریبا با شوخی وجدی بود حرفهام
نمیدونم ولی از نظر من گرافیک هنری پوشش میده گرافیک فنیش رو . فقط افت فریم اذیت میکنه
که انشالله انجین رو ارتقا میدن در اینده
من دیشب کلا ۳-۴ ساعت خوابیدم صبح پاشدم رفتم سراغ بازی تا حدود ۱۱-۱۲ مشغولش بودم و یکی از اصلیترین انگیزه هام دیدن محیط های بازی بود یعنی دوربین همش در ک..و..ن شخصیتم بود و داشتم افق ها رو میدیدم:D گرافیک هنری فوق‌العاده پیشرفت داشته به معنای واقعی کلمه چشم نوازه.
اما متاسفانه مشکل فنی رو کاملا حس کردم تو باس اولین لگسی دانجن که همون شیره بود وقتی این دمیجای المنتال میزد وحشتناک افت فریم میگرفت بازی و واقعا اذیت میکرد. ولی تا الان جای دیگه ای مشکل فریم ندیدم. فکر کنم با چندتا اپدیت بتونن حلش کنن.
در نهایت بگم اصلا به چشم دی ال سی نبینیدش عملا یک بازی کامل هست.

فکر می کنم اون آیتم هایی که تو دی ال سی لول آپ می کنن هم احتمالا درصد زیادیش دارن کار همون لول آپ معمولی با رون رو می کنن . شما به استت های اتک سلاحتون نگاه کنین رنگشون زرد شده. وقتی از آیتم لول آپ دی ال سی استفاده می کنین اینارو ارتقا می ده. دقیقا کاری که رون ها می کنن مگه اینطور نیست؟
لول ۱۲۰ کاملا چالشیه برا من البته بیلد str.

• Like
Reactions: Arios 22

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or