Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
یعنی روو دست این بابا من سولز باز ندیدم الانن باس ها رو مکنه توو گونی .بازیش رو میبینم خندم میگره از بازی خودم ~X( :))

آخرین ویرایش:
View attachment 341730

بعضیا مث فرام سافتور، یه بازی جدید میسازن و به عنوان DLC بیرون میدن
بعضیام مثل اکتیویژن یه DLC میسازن و به عنوان بازی جدید غالب میکنن
تفاوت را احساس کنید:D

فکر کنم تنها DLC ای بعد از (2016) Blood & Wine باشه که نه تنها تا قرون آخر ارزششو داره پولشو بدی بلکه بعدش عذاب وجدان میگیری با خودت میگی اگه این فقط DLC ایه, پس بازی های AAA جدیدی که میان چی ان؟

خدا این Miyazaki رو برامون نگه داره

1718799116763.gif

رفقا دلتون نخواد 😎
View attachment 341690
نوش سلطان

برامون انباکسینگ هم میشه میزاری؟ یا حداقل عکس از مجسمه؟ :Victory:

آخرین ویرایش:
بعد از ۴۰۰ ساعت پلی تایم با دو کاراکتر در اکانت قبلی اونارو بوسیدم گذاشتم کنار و دوباره اکانت جدید بازی اصلی + DLC گرفتم و سیو های قبلی دیگه رو این کار نمی کرد. برای همین با ۱۲ ساعت در طی ۳ روز و با کلاس wretch یه کله به پشت در موگ عزیز رسیدیم :D البته من یکم بد هم آپگرید کردم وگرنه کمتر طول می کشید و همینطور پلاس هم نداشتم که از کوئست vare استفاده کنم تا به موگ برسم. پس تا commander niall بی شرف پیش رفتم و با لول ۷۴ تونستم بزنمش. رادان که با لول کمتر از اینا خورد. اون اوایل یادم میاد این رادان چقدر سخت بود الان قشنگ نرف شده. اگر احیانا کسی مثل من خواست سریع به دی ال سی برسه بنظرم یکی از بهترین بیلد ها strength هست با ترکیب zweihander یا Greatsword با اش آو وار Lion's Claw. باف golden vow و flame me strength.
=======
لانچ تریلر رو پلی کردم دیدم داره همه چیو نشون می ده بیخیالش شدم. :D این واسه اوناس که هیچی از سولز نمی دونن و می خوان ببینن چقدر خفنه وگرنه ما که خود به خود هایپیم و بیشتر باعث اسپویله. :D

بازی رو استیم چه ساعتی آنلاک میشه؟
تو خود استور زده حدود 8 ساعت دیگه.
ولی احتمال داره چندساعتی بیشتر طول بکشه.

ضمن اینکه میخوان آپدیت جدید هم باهاش بدن (1.12) که اونهم سرورها رو از کار میندازه.
البته این ربطی به آنلاک شدن اکسپنشن و دانلودش نداره ولی خب.

• Like
Reactions: ps34 and AmirPXP
بعد از ۴۰۰ ساعت پلی تایم با دو کاراکتر در اکانت قبلی اونارو بوسیدم گذاشتم کنار و دوباره اکانت جدید بازی اصلی + DLC گرفتم و سیو های قبلی دیگه رو این کار نمی کرد. برای همین با ۱۲ ساعت در طی ۳ روز و با کلاس wretch یه کله به پشت در موگ عزیز رسیدیم :D البته من یکم بد هم آپگرید کردم وگرنه کمتر طول می کشید و همینطور پلاس هم نداشتم که از کوئست vare استفاده کنم تا به موگ برسم. پس تا commander niall بی شرف پیش رفتم و با لول ۷۴ تونستم بزنمش. رادان که با لول کمتر از اینا خورد. اون اوایل یادم میاد این رادان چقدر سخت بود الان قشنگ نرف شده. اگر احیانا کسی مثل من خواست سریع به دی ال سی برسه بنظرم یکی از بهترین بیلد ها strength هست با ترکیب zweihander یا Greatsword با اش آو وار Lion's Claw. باف golden vow و flame me strength.
=======
لانچ تریلر رو پلی کردم دیدم داره همه چیو نشون می ده بیخیالش شدم. :D این واسه اوناس که هیچی از سولز نمی دونن و می خوان ببینن چقدر خفنه وگرنه ما که خود به خود هایپیم و بیشتر باعث اسپویله. :D
راجع به بیلدی که گفتی بیشتر توضیح میدی، زره و تالبسمان و اینا
من تابحال بیلد strength نرفتم بیشتر dex/int بودم الان لولم حدود سیصد هستش میتونم هر بیلدی بذارم بدم نمیاد امتحان کنم

میترسم dlc تایملاینی رو انتخاب کنه که توش به ملینا خیانت نکردیم چون صداش توی لانچ تریلر بود. امیدوارم رانی باشه و اشتباه نشنیده باشم ولی خب با توجه به پایان Frenzied flame حتما لازمه تکلیف ملینا هم روشن بشه

امیدوارم مجبور نشم از ابتدا نیوگیم برم :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or