Multi Platform Elden Ring

سازنده
FromSoftware
تاریخ انتشار
Feb 25, 2022
ناشر
Bandai Namco
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
n963053_.gif

بازی Elden Ring توسط شرکت FromSoftware ، اثری از هیدتاکا میازاکی ، سازنده‌ بازی‌های تحسین‌ شده ای همچون Bloodborne و Dark Souls ، با همکاری نویسنده معروف (Game of Thrones) جرج آر. آر. مارتین در دست ساخت است و بر روی کنسول‌های PlayStation 4 ، همچنین XONE و PC منتشر خواهد شد.e
t05882_.png
e680636_.png

• ساخت بازي بعد از دی ال سی DS3 شروع شد .
  • بازي سوم شخص و اکشن آر پي جي خواهد بود .
  • تنوع نقش آفرینی در بازي از سري دارک سولز بيشتر خواهد بود .
  • چالش برانگيز
  • قابلیت سفارشی سازی کارکترها .
  • مارتين دنيا و افسانه های بازی را نوشت .
  • جهان باز (Open World) خواهد بود .
  • تم آن در مورد اراده بشر است .
r638585_.png

@A7A

108994
شایعات پیش تر گفته بودند که بازی یک تجربه OPEN WORLD خواهد بود ، که در آن قلمرو های پادشاهی گوناگونی را خواهید دید و با کشتن پادشاهان آن مناطق و فتح قلمرو ها ، به قدرت های جادویی یا ماورایی جدیدی دسترسی پیدا خواهید کرد .
عکس بالا ، به این فرضیه ما را نزدیک می کند که ، یک حلقه بزرگ نورانی ، چندین حلقه کوچک دیگر را در بر گرفته و مانند یک تاج حلقوی شکل می باشد که چندین تاج کوچک دیگر را در خود جای داده . بنظر میرسد یک منبع انرژی در بالای تصویر وجود دارد که همانند خط و قطره های آب ، به پایین و به حلقه بزرگ تر سرازیر میشود و گویا از حلقه های کوچک هم میگذرد و همراه با گذر کردن ، انرژی آنها را از آن خود می کند . ممکن است بازی روایت گر قهرمانی باشد که از مکانی نیرویی میگیرد و آن را تقویت میکند و در مسیری متفاوت از باقی حکمرانان ، از آن استفاده می کند . اگر چه این ها همه فرضیه است ، اما کاملا مطابق با داستان گویی استودیوی FROM SOFTWARE هستند ، و به ویژه بازی DARK SOULS 3 که در آن Lord Wolnir با گذر از هر پادشاهی و تبدیل آن به خاکستر ، قدرت های ویژه آنها را از خود می کرد .

Last edited by a moderator:
یبار پرسیدم ولی جواب درستی نگرفتم D:

من بازیم رو pc ورژن ۱.۰۲ هست مال همون دوسال پیش و تمومش کزدم اماده گداشتم واسه DLC جدید..

بعد اگه بخام اپدیت هارو دونه دونه نصب کنم رو همدیگه .. تو سایتا ۱.۰۳ و ۱.۰۴ و ۱.۰۵ اصلا نیست..

اگه روز عرضه dlc .. بازیو تو سایت بزارن کامل مثلا حالا بشه هر ورژنی .

بعد سیوامو کپی کنم جدا .. بعد بازیو کلا پاک کنم و اون ورژن جدیدو نصب کنم ، سیوا روش جواب میده و اوکیه؟

یا باید حتما اپدیتارو دونه دونه پیدا کنم پشت هم نصب کنم تا برسم به جدیدترین نسخه ؟..

Crack Watch (Denuvo،UWP & ...) Free Discussion

خب یعنی بازیو پاک کنم و همون جدیدو نصب کنم؟ سیوامو کپی کنم رو جدیده کار میکنه؟
بالا بازی با آپدیت رو گذاشته .
اگر هم نمیخوای بازی رو پاک کن نسخه جدید که اومد اون رو دانلود کن .
سیوت رو هم نگه دار . سیو بسته به ورژن کرک فرق میکنه

• Like
Reactions: m.d.makan
یبار پرسیدم ولی جواب درستی نگرفتم D:

من بازیم رو pc ورژن ۱.۰۲ هست مال همون دوسال پیش و تمومش کزدم اماده گداشتم واسه DLC جدید..

بعد اگه بخام اپدیت هارو دونه دونه نصب کنم رو همدیگه .. تو سایتا ۱.۰۳ و ۱.۰۴ و ۱.۰۵ اصلا نیست..

اگه روز عرضه dlc .. بازیو تو سایت بزارن کامل مثلا حالا بشه هر ورژنی .

بعد سیوامو کپی کنم جدا .. بعد بازیو کلا پاک کنم و اون ورژن جدیدو نصب کنم ، سیوا روش جواب میده و اوکیه؟

یا باید حتما اپدیتارو دونه دونه پیدا کنم پشت هم نصب کنم تا برسم به جدیدترین نسخه ؟..
فکر میکنم اخرین اپدیت رو نصب کنی حل باشه دیگه نمیخواد یکی یکی همه رو نصب کنی

فکر میکنم اخرین اپدیت رو نصب کنی حل باشه دیگه نمیخواد یکی یکی همه رو نصب کنی
نه تک تک باید به ترتیب نصب بشن اگه میخواد همین فایلها رو داشته باشه.
اگر نه که کلا dlc که اومد راحت تره که اون رو کامل دانلود کنه.

نه تک تک باید به ترتیب نصب بشن اگه میخواد همین فایلها رو داشته باشه.
اگر نه که کلا dlc که اومد راحت تره که اون رو کامل دانلود کنه.

اگر تصمیم به آپدیت کردن گرفتی مواظب باش حتما فایل بازیت همه زبان هارو داشته باشه وگرنه به مشکل میخوری.

قبلا سر سایبرپانک اونقدر فرصت نشد برم سراغش که خبر فانتوم لیبرتی اومد و صبر کردم و بعدش تبدیل به تجربه بی نظیری شد.
بابت الدن رینگ هم قراره با DLC استارتشو بزنم و مطمئنم که تجربه نابی میشه. گاهی اوقات صبر کردنهای اینطوری خیلی میچسبه 😁

نقد IGN گفته بود Shadow of the Erdtree بین 20 تا 25 ساعت طول میکشه.
تو این ویدیو طرف گفته براش بین 40 تا 50 ساعت زمان برده.
بنظرم با توجه به اینکه IGN تو ویدیوش گفت بازی اصلی براش 80 ساعت طول کشیده، ولی برا من راحت از 100 ساعت رد کرد و بیشتر شد، تجربه‌م به شخص دوم نزدیکتر باشه و حرفشو بیشتر قبول دارم:دی

نقد IGN گفته بود Shadow of the Erdtree بین 20 تا 25 ساعت طول میکشه.
تو این ویدیو طرف گفته براش بین 40 تا 50 ساعت زمان برده.
بنظرم با توجه به اینکه IGN تو ویدیوش گفت بازی اصلی براش 80 ساعت طول کشیده، ولی برا من راحت از 100 ساعت رد کرد و بیشتر شد، تجربه‌م به شخص دوم نزدیکتر باشه و حرفشو بیشتر قبول دارم:D
یه نقد بدون اسپویلر دیدم، گفت چون بیشتر محتوای دی ال سی فرعیه اگه فقط مسیر اصلی رو بری حدود ۲۰ ساعت طول میکشه، ولی اگه بخوای کامل همه محتوا رو بری حدود ۵۰-۶۰ ساعت.

یه نقد بدون اسپویلر دیدم، گفت چون بیشتر محتوای دی ال سی فرعیه اگه فقط مسیر اصلی رو بری حدود ۲۰ ساعت طول میکشه، ولی اگه بخوای کامل همه محتوا رو بری حدود ۵۰-۶۰ ساعت.
بازم زیاده. خود بازی هم اگه بخوای فقط خط اصلی رو بری فکر کنم حتی کمتر از ۲۰ ساعت می شه ولی کل بازی از ۵۰-۶۰ ساعت تا بالای ۱۰۰ ساعت برای همه طول کشیده! :D
فکر می کنم درسته مپ دی ال سی اندازه خود بازی نیست ولی از لحاظ محتوا احتمالا تقریبا اندازه خود بازی محتوا داشته باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or